Споделена история от Тинейджърски

Един ден просто се събудих и осъзнах, че момчето, за което до вчера умирах ми е вече противно....
Винаги когато харесвам дадено момче съм готова на всичко за да го спечеля, но когато получа това, което искам разбирам, че всъщност не съм го искала...

Така се получи и с последния ми приятел, с който бях само 2 месеца... Запознах се с него и се "влюбих" веднага... След време започнахме да излизаме и първите 2 дни бях на седмото небе от радост, че съм го "получила", но след около седмица две не беше така. Един ден просто се събудих и осъзнах, че момчето, за което до вчера умирах ми е вече противно....

Не знам защо се получава така, не искам да е така, защото така никога няма да имам сериозна връзка... Ако някой знае защо може да е така нека даде своя съвет :)

Коментари

1.   Щото си в пубертета, затова е така.

2.   Защото си разглезена лигла ?

4.   Ти сама си си отговорила :). Сложила си "влюбих" в кавички. Било е само външно харесване. А лично ти не си решила какво искаш от една връзка.

5.   Като играчка... Виждаш я в магазина, искаш я, получаваш я, играеш си с нея един месец, след което ти омръзва и я захвърляш...

Замисли се - доста момчета ще нараниш, а това не говори добре за теб. Може би както казва №4 това се получава, защото всичко е "външно харесване" - няма ги онези трайни чувства...

Когато другия път харесаш някого, си задай въпроса какво изпитваш към него. Ако е просто увлечение - зарежи го. (Само не ми казвай "не мога", защото и ти, и аз знаем, че можеш). Ако е нещо повече, нещо, което не си изпитвала досега - можеш да се бориш... Но не безцелно, трябва да си наясно защо го правиш...
SFA

6.   Номер 4 е права щом влюбих е в кавички значи не си влюбена
а просто обзета незнам от красота или от характер
един съвет другия път
преди да се оставиш на любовната вълна
си помисли дали наистина харесваш даденото момче
защото едва ли е приятно
с някой си няколко месеца и накрая
тои да научи че не си изпитвала чуства към него

бай бай
целуфки

7.   И аз бях така, опитвах се да се отърва от него ама той беше настоятелен докато не се измина една година.... и после аз се влюбих в него.И най- лошото е,че сега сме разделени завинаги, защото той има друга и ще се жени за нея, а аз си страдам за него ;( затова недопускай да се повтори и при тебе тази история.Разделете се с мир и си останете приятели :)

8.   Аз мисля следното нещо-проблема се състои в това,че ти си една малка разглезена лигла.Замисляла ли се по въпроса,че по този начин ще нараниш много хора,а това в никакъв случай не те показва в добрата ти светлина.Преди да си харесаш някого запитай се защо искаш да си с него-защото така ти се иска или го искаш за някаква прищявка...така ти хрумнало.

Нима искаш в един момент да останеш сама след като правиш всичко да те избягват и да говорят лошо с теб и да си казват,,Ето я тая която преди време си игра с мен"

9.   Авторката : Не мисля, че съм разглезена лигла :) Никога не съм искала да нараня когото и да било и точно за това искам да се променя .. може би когато изпитам истинска любов ще мога да я различавам от обикновенното привличане ...Всеки път си мисля, че този път е нещо истинско, че това не е просто поредното увлечение ,но винаги греша ... Благодаря на всички за мненията :)

10.   Колко познато...Аз още си ближа раните заради една такава, като теб, а тя милата си живее живота и грам не и пука,че плача, като малко дете заради нея....

11.   Много съм съгласна с номер 2,как може да си толкова повърхностна?И какво каза на момчето "сори пич,ама съм върл пубер,който не може да си овладее чувствата...противен си ми"? Играеш си с другите,много е лесно да кажеш "наситих се на това сладко,сега искам мед".Ако ти се случи на теб така,да се влюбиш в някой и той нагло да ти заяви(примирно)че вече не го интересуваш???

12.   Нали знаеш че пътя към ада е изпълнен с добри намерения. така че и да започваш връзка с добри намерения в последствие смазваш човека срещу теб, но не се сещаш за това нали, аз ще се радвам когато доиде момента когато наистина почувстваш тръпка влюбиш се истински и те зарежат без оправдание за да погледнеш как е от другата страна и те боли и страдаш за някои без смисъл .....

13.   А от къде знаеш, че не съм го изпитала ... както и да е, явно не сте особено на ясно какво значи думата "повърхностен"... и вече го казах 2 пъти - не искам да наранявам когото и да било , всеки път си мисля , че съм намерила подходящия човек и всеки път се оказва , че съм грешала ... не съм казала също , че съм постъпила така с 1000 момчета , а само с едно две , макар че това не прави постъпката ми по - малко лоша ... радвам се все пак , че чух мненията ви , макар да бяха еднакви :)

14.   И аз съм така. Искам някого.. имам го... появява се друг...харесвам го повече от приятеля си и така... Не казвам че не съм била изоставяна и аз, напротив и много плаках, много ме болеше и така нататак, но просто съм си такава. Не мога да се влюбя дълбоко, в повечето случаи мераците ми просто отминават и това е. Разбирам те напълно ;)

15.   Прекаляваш с чалгата там ти е проблема :)

от: happy