Споделена история от Тинейджърски

Имам ли шанс?
На 19 години съм, и имам стара тръпка ФУТБОЛА, започнах да тренирам тази велика игра, когато бях на 10. За първи път играх за отбора на Левски Стара Загора (който не знам дали съществува още) след една година 2-рият ми баща, който е причината да се озова в Стара Загора ми каза, че този отбор е прекалено слаб и не мога да се развивам там, и за това се преместих в Берое Стара Загора. Там тренирах 4 години преди майка ми да се раздели с 2 -рият ми баща. След това майка ми замина за Италия и след 1-2 месеца и аз там, тренирах 1 година но беше едно малко градче никакви развлечения, а аз все пак бях на 16 и не можах да свикна с обстановката скука, чужда държава и така реших да се махна, но единственият вариант беше да живея при баба ми на село. Ясно е че там няма футболен отбор и така останах само на махленски футбол. Да кажа нали че съм родом от Бургас и сега живея в града с баща ми... таа въпроса ми е или по точно някой, ако може да ми каже мнението си поне имам ли някакъв шанс някой да ме вземе поне на проби пък било то и в 3- то дивизионен отбор... просто не мога да живея без футбола... Благодаря предварително

Коментари

1.   На 19 г. си твърде голям вече, за да се развиваш тепърва в професионален клуб, но виж - в трета, втора дивизия имаш шанс, но от това не можеш да живееш.

Какво учиш, работиш, авторе?

2.   Не се отказвай от мечтите си тогава.... а се бори за тях! Вярвам, че мичтата ти е усъществима! Препоръчвам ти да гледаш научният филм "Тайната"...

3.   Човек освен някакъв отбор в Австрия 2ра девизия взимат 1000 2000 евро ама после какво ще правиш не може вечно да си футболист