Споделена история от Тинейджърски

Може би заблуда...?
Здравейте на всички! Аз съм едно 17 годишно момиче. Реших да пиша защото нямам смелостта да говоря с майка си или с някоя близка приятелка за това, което мисля да напиша. От преди 3 години и 2 месеца точно съм с едно момче. Не мога да се оплача, че някога ми е отказал нещо. Имали сме доста спорове и незнам защо тези наши спорове винаги завършват буквално с бой..!? И двамата сме доста инати, властни характери и никога никои не се предава. Обичам го много, но в скоро време няма разбирателство, не получавам внимание от него.. по цял ден стой в интернет.. било то в игра, социални мрежи или разглежда някакви снимки на момичета. Държа се най-добре с него след като стана правя кафе, закуска.. оправям стаята, в която сме ние и така цял ден. Когато ми каже нещо да му донеса или друго изпълнявам, което не ми тежи. Мисля, че влагам твърде много енергия в тази връзка.. много чуства. Когато не стане на неговата започва да ме обижда с много грозни думи, които просто не мога да напиша... аз се разплаквам защото ми става тежко, а той продължава и изглежда не му пука!? Отдръпва се от мен.. търси ме само, когато вече сме си легнали и иска.... или да му донеса нещо. Чудя се какво става с мен, защо се давам така след като съм на толкова години и не мисля, че е нормално това което се случва? Много съм объркана..
Наскоро си легнахме той ме хвана за гърдата и започна да ме стиска с сила, а аз бях в цикъл и нормално да ме боли казах му. Той продължи и така до като аз плачех го захапах.. и след това той побесня. Започна се с удари в главата и шамари.. не леки. Аз също го удрях, но леко и си пазех главата.. снощи ми каза, че било по-добре да си сам (без човек до себе си) попитах го дали иска това? - А той ми отговори - Ммм, незнам..? Какво значи това? Признавам стана ми много тежко, чуствам се не оценена, подигравана.. никога не съм плакала така както с него, майка ми и баща ми не са ми посяга ли. Любов ли е това, какво е.. секс, интереси? Искам да съм с него, но това отношение много ме товари.. под стрес съм постоянно.. и най-гадното е, че се правя пред родителите си, че всичко е на ред. Не смея да кажа.. знам, че баща ми ще побеснее. И днес ми говори мило и ми вика направи кафе, дай ми вода.. след това.. в момента ме боли главата на едно място много.. надуто е.. какво да правя посъветвайте ме малка съм и съм объркана? ;(

Коментари

1.   Момиче, опичай си акъла и час по - скоро прекратявай тази връзка! Та той те бие, третира те като роб, толкова ли мразиш себе си, че да му позволяваш това! Вземи се в ръце, не се излагай!

ТТ

2.   Ами, то е ясно какво трябва да направиш, щом си позволява да те удря - не е лесно, но за твое добро е да го оставиш...

3.   Тръгни си от него за период от време, когато осъзнае какво е загубил, ще се разкайва, че се е държал така с теб!

4.   мисля че връзката ви е към края, и не защото той иска така, а защото ти ще го пожелаеш...

5.   Авторка: Съгласна съм с вас, че това не е нормално. Незнам, но всеки път, когато се скараме за нещо и аз търся вината в себе си.. и винаги си казвам не съм права и се давам.. чуствам се смазана отвътре, счупена..
Ако трябва да бъда честна аз много си го обичам..
Опитвала съм се много пъти просто да стана да си тръгна и това, но той ме спира. Наскоро каза, че винаги съм хленцала (плача) за най-малкото димек скандал, обида и т. н. и мисля, че е нормално защото тези неща, които ми говори точно от него не съм ги очаквала...