Споделена история от Тинейджърски

Момичето, което се "бута" на приятеля ми
Здравейте. Аз съм момиче на 15 години и имам сериозен приятел от 1 година. Всичко с него е идеално. Единствения проблем е, че една тъпа к*чка му се бута постоянно. Той естествено не и обръща никакво внимание, но мен самия факт, че тя му се бута ме дразни. Говорих вече 3 пъти с нея и и казах да го остави, но тя не взима от дума. Наскоро се беше кротнала, но ето, че вчера я видях в училище да говори с него и се доближаваше много. Във фейсбук му прави намеци. Аз имам паролата на приятеля ми и видях, че му е писала "Как може да ходиш с тая грозната, аз съм по-хубава". Много се издразних и мисля, че вече няма смисъл да говоря с нея. Искам да я набия. Аз знам кога тя ходи на кафе и знам на кое кафе ходи. Мисля след 3-4 дни в същия час, в който тя отива на кафе и аз да отида с моята компания. Ще и кажа да дойде с мен извън кафето да си поговорим, ще я закарам в една забутана улица и ще действам. Знам, че някой ще казват да не се занимавам с нея, но тя прекалява. Не издържам вече. Приятеля ми също и казва да го остави, защото няма никакъв шанс, но тя си продължава. Явно много го харесва.
Но проблема ми е следния: Не съм достатъчно надъхана, за да я набия. Не, че искам да я бия до толкова, че да и тече кръв или нещо от сорта, искам просто да я сплаша малко или много. Но се нуждая някой да ме ядоса или нещо такова, за да мога да я набия. Попринцип съм много спокоен човек и не мога да скоча на някой без да ме е ядосал. Миналата година се бих с едно момиче в училище (пак за моето момче, защото тя му се буташе), но и 2-те бяхме наранени. Ще ми дадете ли някакви съвети как да се надъхам достатъчно и как да я набия? Мерси предварително. :)

Коментари

1.   Ти наред ли си изобщо?!
Чувала ли си, че който нож вади от нож умира, който копае гроб другиму сам пада в него...?
Като си толкова печена, спечели ситуацията с положителни качества - спокойствие, усмивка, добра дума.

Така ще е, откакто занемариха лудниците...

2.   Ужас, пълно е с луди!!!

3.   Съветвам те изобщо да не правиш нещо подобно. Най-много да загубиш приятелят си и то защото се биеш за него. Тоест, би трябвало той да се бия за теб, а не ти за него! Защо просто не поговориш с него и му кажи как се чувстваш? Кажи му, че не ти е приятно и те наранява по този начин. Повярвай ми, по-голям ефект ще има. Не бъди глупава и да се биеш с някого, заради нещо дребно. Ако той те обича, няма да й обръща никакво внимание и ще си е с теб. Не се излагай и не се снижавай на нейното ниво.

4.   Хахах я стига си се излагала щяла да я бие. Не знам какво толкова се безпокоиш щом приятелят ти не я отразява изобщо. С времето тя ще се откаже, а ти седи на дупето да не си навлечеш проблеми, че те са зя цял живот. Помисли си само и бъди разумна, сега го обичаш и сте се заедно, но в един момент когато чувствата изчезнат а ти вече си направила простотията ще съжаляваш жестоко

5.   Хах:D щяла да я бие. Хохо по-голяма смешка не бях чувала. Ако не я отрзяваш ще се откаже.

6.   Насилието не е отговор! 6 човека вече ти го казваме. По-добре я остави или говори с приятеля си. Така и така той не отговаря на чувствата й. Какъв е проблемът, тогава? Освен това да я нападнеш е долна и глупава постъпка, която само ще накара гаджето ти да си мисли неща за теб, които надали ще са хубави, пък и така ще нарушиш нейните права.

Hora, ne si pishete dannite!!! - moderator

7.   Бъди над тези неща. Все пак той е с теб, а не с нея, нали?
Но като гледам как разсъждаваш, едва ли нещо хубаво ще излезе накрая.

ТТ

8.   Разбирам те, ако ти иде да я набиеш, не мога да те виня... НО! Много тъпо звучи това, че имаш нужда някой да те надъха, значи все пак изобщо не ти пука кой знае колко.
Но пък продължаваш да полагаш усилия да се репчиш! Безсмислица.