Споделена история от Тинейджърски

Искам да отслабна
Здравейте,
Моят проблем е такъв-висока съм 1,63 и съм 65-66 килограма. Заради тези килограми нямам никакво самочувствие. Всичките ми приятелки са слаби, а аз дебела :( Моля ви, ако имате същия проблем или знаете някой лесен трик за отслабване да споделите. На 14 съм и не мога да спазвам диети и да гладувам.

Коментари

1.   Мило дете аз съм от град Варна и съм треньор по контролиране на теглото.Понеже си на 14 тодини те моля майка ти да се свърже с мен за да мога да ти помогна.Имформация на моя интернет адрес nov standart.com id5 Казвам се Антон Керчев независим консултант към компания Хербалайф Интернешинъл. Няма нищо страшно, с едно чайче

2.   Мило дете няма нищо стращно мога да ти помогна но понеже си на 14 години нека Мама или Татко да ми се обадят за да мога да им дам имформация как да стане това.

3.   Спортувай! Това е най - добрия начин за сваляне на килограми. Бягай възможно най - често и възможна най - много на ден, скоро ще има резултат.
Полезно и ефикасно... ;)
SFA

4.   Хербалайф. Вие за всяка болка имате чайче.
В случая наистина движението, бягането, спорта биха дали по- добри резултати, а и не се отразяват само на теглото.
Иначе в хранителните добавки на билкова основа няма нищо лошо, дори е препоръчително. Но лично аз смятам, че VISION са по- добри.

Ale

5.   Аз отслабнах със 10 килограма точно на твоята възраст с всекидневно бягане по 20 минути.Но и да ти кажа нещо друго сега си в пубертета,а се сещам за доста момичета които на твоята възраст бяха нелицеприятни,а впоследствие се разхубавиха.Така че не се стягаи.

6.   Ако някой ти каже, че си дебела му прати много поздрави.......... Няма ти нищо, сега започваш да се развиваш. Ако искаш да отслабнеш, което според мен нямаш нужда, спри да ядеш ( сладки, хомбургери, чипсове,хляб и др.подобни ) .А ги замести със зеленчуци, плодове, супи, месо и др.полезни храни и веднага ще има ефект, и най-важното след 18.30 часа, никакво ядене и повече движение.

Сега си ваканция имаш време за движение ( колело, разходка, бягане ), а и е лято плодове колкото искаш.
Недей да пиеш никакви разни хапчета и напитки............... Няма да ти помогнат, още си малка и както казах сега започваш да се развиваш.

7.   Пол Макена, "Аз мога да те накарам да орслабнеш" - книга с диск за хипноза - не се налага да гладуваш. Има я в повечето книжарници

8.   Имформация за тези които без риск за своето здраве искат да коригират своята фигура,да бъдат жизнени и енергични да получат живот за който са си мечтали но не са знаели че съществува!Благодарение на Хербалайф днес аз съм един нов човек,след14 операции ,,захарен диабет, комбинирана травма компресива ел4 и дясна ръка аз съм като ледоразбивач!

Моля хора които нямат представа за какво става въпрос да ме попитат вместо да се изказват неподготвени.Единственно компания Хербалайф Интернешинъл има звезда в алеята на славата в Холивуд за принос към човечеството!!!250 души лекарски борд включително двама нобелови лауреати по медицина!!!45 милиона писма от благодарни клиенти са неоспорим факт.Ние сме безпорен лидер в уелнес индустрията каквото и да се говори от когото и да било!!!С уважение:Антон Керчев Супервайзор ,независим консултант ,треньор по контролиране и поддържане на теглото!Моя интернет адрес за тези които имат разбира се интерес е wwwnovstandart.com id777

9.   От авторката:
БЛАГДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ :)

10.   Виж аз също не съм слаба имам приятелки като мене . ама какво не съм трагнала да се самосажалявам не бива да си викаш така сигурна съм че имаш много приятели който те обичат такава каквато си. А пак за трик да отслабнеш трябва да имаш воля да си викаш че ако отслабнеш ще станеш много по хубава и така и трябва и да се погладува опитаи се пък пак ти казвам има хора които те обичат и такива които ще те обичат (момчета) такава каквато си :)

11.   От авторката до номер 10:
Благодаря ти! Даде ми много кураж :)

13.   Koгато едно дете е било обект на подигравки, растяло е с комплекс за малоценност, като юноша или девойка е нямало интимен приятел по простата причина че в очите на другите и в собствените си очи е изглеждало ужасно , последиците могат да бъдат много сериозни. Зная какво говоря защото за първи път в живота си се чувствам пълноценен човек.Получих шанс за нов живот който никога не съм си представял че може да съществува. Забележете че в момента съм на 45години.Неправилното хранене , стреса , замърсяването на околната среда, храните натъпкани с консерванти и оцветители , лекарствените отлагания са комплекса от причини които водят само до едно-хората да си отиват толкова млади от живота покосени от рак, инсулт, захарен диабет при положение че биологичния потенциал на човека е между 140-150години.

Да си припомним аварията в Чернобил. Тя е основната причина за взрива на онкологични заболявания. Много странно че никой вече не говори за нея, вероятно рефлекса от миналото да не разсърдим Москва още работи.България беше една от най засегнатите страни и за да се твърди със сигурност че всичко е вече наред трябва да минат много поколения. Не искам да плаша почитаемата аудитория но фактете са следните, всяко пето момиче след като забременее развива захарен диабет, на всеки 30 минути някой си отива завинаги от инфаркт и инсулт.

За съжалене много хора не знаят че остеопорозата е основен фактор за високата смъртност.Няма да се уморя са говоря че може да се помогне на всеки ако разбира се не е станало много късно. Ние сме хора които сме посветили живота си на една свещенна кауза-да правим света около нас по -добър да учим хората да как да изчистват организма си от замърсявания от всякакъв характер.Как и те на свой ред да са полезни на семейството си и на своите приятели.

Имам колеги които работят в 73 държави по света.Ние сме 1800000 независими консултанти на Хербалайф Интернешинъл и няма сила която да ни спре! Вярвам че един ден във всяко българско семейство редом до чая и кафето ще се намира и нашия шейк. Той е храна която световната здравна оргонизация официално обяви за най здавословната балансирана закуска можеща да се приема от кърмачета до хора на преклонна възраст.Това са фактите уважаеми Дами и Господа а те са упорито нещо.Желая на всички един изпълнен с положителни емоции ден!!!Благодаря за вниманието!

14.   И аз съм на 14 ,ама анбцията да отслабна си ме кара да гладувам и го правя..... ама не винаги ми се получава :Д
Сиво

15.   Ето,ще ти кажа какво правя аз,за да отслабна:
-50 коремни преси сутрит с след обед
-лагаш на леглото и започваш да ги кръстосваш във въздуха тип "ножици" и така 50 пъти
-после(все още докато се легнала, събираш двата си крака и с тях ,във въздуха, изписвай силуетите на числата до 50
-следобед 20 мин бягане на място

След това,знам,че не е правилно да се яде така,но аз го правя и за сега съм доволна:
Ям веднъж в 12:00
И после пак в 3-4 часа,след което не бутвам нищо
Сиво

16.   Аз сам ан 13 и сащо сам опитвала много диети но.... опитх с диетата на пиер диукан свалих 3-4 кг и сега още я спазвам но не мрадвам с кг. Много е гадно да си закраглен.. или дебел..

19.   Значи ..можеш да закусваш : Пълнозърнест хляб,сиренце,кашкавал,ИЗВАРА ,всякакви зеленчуци,плодове, по 1-2 варени яйца ,прясно мляко с овесени ядки е много препоръчително,ама на мен ми е гадно :)) 1-2 кофичка кисело мляко ..примерно
Пиша ти ги така , защото ти си знаеш какво обичаш от тези изброените неща и как ще ти е вкусно , трябва да хапваш обаче всяка сутрин ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ! Много е важно да спазва точно определен час на закуската или примерно ... да го кажем от 9:00-9:30 или там ...ако ставаш по-рано 8:00 -8:30 абе ..когато ти е удобно ,но горе долу по едно също време .. :) Когато ставаш сутрин е важно също да пиеш вода ( някой хора казват ,че е хубаво да се пие топла вода ),ама аз не пия топла вода.. правя си чай :) То същото , ако не обичаш чай ,изпивай 2 чаши вода ( първоначално е гадно ..ама се свиква) . Когато прегладняваш между храненията хапвай по полувин кофичка кисело мляко ..примерно или плод по избор .

Такам .. за Обяд е препоръчително да се яде нетлъсто , и повечко риба ,например .. хубаво е да се ядат бобени ястия също там ( зелен боб,боб ,леща) Супички всякакви , Пиле ,абе каквато и манджа да ядеш стига да не е много солено и мазно и да е в полувин количество от това което си ял преди ,замени олиото с зехтин ,като обядваш гледай да похапваш повече салати (домати ,краставици,зеле,моркови,маруля) и квото имаш там.. :)

Вечерята трябва да ти бъде по-лека ,смисъл такъв ако ти се хапва нещо по-мазничко гледай да не е след 3 часа примерно.. или ако си съгрешил така да се каже :)) като вечеряш си изключи хляба
Не трябва да се яде нищо след 6 часа .

Другото важно е да пиеш много вода : поне 2-3-4 литра на ден ...като си го разпределиш ..не ти се виждат толко много например около закуската 1,за обяд пак 1 .. вечеря .. след нея :) абе ще свикнеш ,ама наистина е от голямо значение .

Та основните хранения трябва да са ти през 4 часа ..
т.е ,ако закусиш в 8:00 към 12:00 трябва да обядваш
/между храненията можеш да ядеш плодове ,ако пригладнееш и СОЯ ,ако обичаш
от 12:00 до 16:00 след обедна закуска ( примерно кофичка кисело мляко (може и плодово)
и от 16:00 до 18:00 Вечеря :) Много ядене много нещо ..
,но не си пропускай следобедната закуска и вечерята дори и да не си гладен хапвай по салатка или нещо леко .

Това е : ако си почитател на сладкото в седмицата може да си позволяваш да хапваш по 1 път да речем по нещо мъничко :) препоръчително е сутрин ,за да изгориш калорийте през останалото време

Безалкохолното е изключително забранено , както и алкохола в големи количества ,Бейк Ролс , Маретки ,и всякакви бързи закуски

Комбинирано със спорт дава големи ефекти :) Поне при мен беше така де..докато не се занемарих ,смисъл аз отслабнах с 10 килограма ,но имах много интензивни тренировки и после изведнъж спрях за 2 месеца и се получи малко ЙО-ЙО ефект ,но ти гарантирам ,че съомееш ли да я спазваш ще свалиш много .. аз пак я почнах :) То не е нищо сложно поне според мен .. достъпна е т'ва е готиното .

Още 1 съвет ,премери теглото си и си го запиши някъде ,ако ти се занимава даже вземи 1 сантиметърче и си направи обиколки ,защото понякога можеш да не си мръднал на килограми ,но да си много отслабнал в сантиметри

Тази диета ми я е препоръчал Консултант на Хербалайф .. много голямо дружество за отслабване и е доказана ! :) Пробвай и после да казваш ефектите .. и аз днес мисля да се премеря и да почвам на ново ,междудругото е хубаво да се пие чай от мащерка вечер :) забравих да ти кажа ,айде ако има нещо .. питай аз се изчерпих :D

УСПЕХ ! :)

20.   И аз имам същия проблем . 5ти клас съм а тежа 56 килограма , висока съм 1.56 :Д .. Смисъл не съм никак дебела на външен вид , но не съм и слаба .. Напълно нормална съм , но заради колограмите съм комплексирана .. Само ще добавя че всички които са по-пълнички съм забелязала , че след 2-3 години се разхубавяват и стават много привлекателни :)

21.   Аз отслабнах с 6 кг за 1 месец със спирулината. Тя е богата на много микроелементи и храни клетките на клетъчно ниво. Когато те са си получили нужната енергия, не подават сигнал към мозъка за глад, така както се получава, когато ядем неподходящата храна и ставайки от масата отново сме гладни. Много добре ми се отразява на запека и кафето с рейши (ганодерма). Опитайте! Няма да чувствате глад и дискомфорт. Може да съчетаете полезното и приятното. http://www.kafe-ganoderma.eu/products

22.   Здравей, аз имам същия проблем.
но съм на 11 год.
Казаха ми да спортувам и да спазвам лека диета и стана за 10
дни свалих 5 кг.
Но след коледната ваканция си ги качих.
сега съм на спорт и не става нищо ако искаш да отслабнеш не си губи духа.
Успех дано успееш

23.   Здравей, аз имам същия проблем.
но съм на 11 год.
Казаха ми да спортувам и да спазвам лека диета и стана за 10
дни свалих 5 кг.
Но след коледната ваканция си ги качих.
сега съм на спорт и не става нищо ако искаш да отслабнеш не си губи духа.
Успех дано успееш

24.   Здравей преди имах същия проблем но много бързо отслабнах защото имах правилен режим за хранене всяка сутрин играх волейбол и сега съм на 16 години а тежа 42 килограма опитай и ти чао и целувки!!!

25.   Честно казано и аз имам същият проблем. Много ми е неприятно да ме обиждат, че съм дебела и да ми казват, че трябва да отслабна, най-вече когато това е майка ми. Също съм на 14 (почти 15). Висока съм 166 см и тежа 63 кг. Преди не се притеснявах докато не започнаха хората да ме притискат и тъпчат. И аз търся помощ. Трудно ми е. На много места чета, че е заради пубертета, но... честно казано не съм сигурна. Сериозно ограничих храната от вече 1 месец, но няма резултат. Отчаяна съм. Така че, не си единствена. :(