Споделена история от Тинейджърски

Как да й предложа ?
Здравейте на всички! Сега ще ви запозная накратко с моята история. На 14 съм от град София. Харесвам си едно момиче от моят клас, но не знам как да й предложа. На училище си говорим. Познавам я от 2 години. Не съм грозен. Ходя на фитнес от година, но съм малко срамежлив. Тя е секси, няма си гадже. Бих искал да ви попитам кога, къде и как да й предложа (кажете ми някоя фраза за предложение, ако може). Добра идея ли ще е да я поканя на кино (как да я попитам). И моля ви не ми казвайте бъди себе си. Чакам вашите мнения. :)

Коментари

1.   Отиди и я питай направо дали иска да отидете на кино, да гледате някой филм, който тя иска. Ако приеме, се дръж нормално и мило със нея. Слушай я и така. Ако не иска на кино, поразходи се с нея навън, първо се сближете, като приятели, после мислете за срещи :)

2.   Така... твоите действия ще се развиват в няколко етапа...
1. Тя трябва да разбере, че я харесваш-ГРУБО, но не прекалено грубо държание. Можеш да я бутнеш нарочно и след това да се извиниш и да отминеш като фурия...!
2. Гледай повече да се усмихвах пред нея... Може да и се обадиш по телефона да я поканиш на среща-примерно в парка, на кино...
3. След това гледай да минеш на тема любов... Заговори я! Попитай я тя кой харесва, кажи и, че ти я харесваш-и гледай да бъдеш мил...!!
4. И последно... Ако и тя те харесва е време да и предложиш! Може и да я целунеш. Зависи. Може да кажеш нещо от сорта на.. :
- така и така се харесваме... Искаш ли да тръгнем?
-Виж, обичам те... Искам да сме заедно..
или нешо от рода.. надявам се да са ти били полезни съветите!!

3.   Не мисля, че трябва да я буташ. Ще бъде кофти! По-добре я подготви за всичко. Тоест поглеждай към нея /така, че да забележи интереса ти/, може да й намигнеш, да й се усмихнеш. После я покани, след като си й дал повод да си мисли за теб. Киното е добра идея. Филмът нека е по неин избор. В киното е тъмно. Може да й хванеш ръката, може да се наведеш над нея й да й кажеш, че е страхотна /за тази цел филмът трябва да е романтичен, ако е комедия й кажи, че има страхотна усмивка, ако е на ужасите я гушни/. Ако предпочиташ може да й кажеш, че я харесваш след киното. Кажи, че си си прекарал страхотно в нейната компания. Пусни една, две усмивки и готово, вече е твоя. Успех! Марчето-френдчето

4.   Абе не искам да те разочаровам, но тя сигурно харесва по-големи батковци. Ти си малък още и сигурно нищо няма да се получи. Може дори да започне да ти се подиграва и да те изложи пред съучениците ти.