Споделена история от Тинейджърски

Mисля, че повече няма да мога да се влюбя
Аз съм момче на 19 години и никога не съм имал приятелка. Влюбвал съм се само един път, много я обичах, тя ми казваше че също много ме харесва, тя тогава си имаше приятел с който не се разбираха и ми каза че когато скъсат ще буде с мен, и ето че те се разделиха тя каза че и трябва време да го забрави и аз чаках, но после някакси разбрах че тя е започнала връска с друго момче той е над 30 години и тя ми каза че между нас нищо неможе да има а аз глупакат толкова я обичах само за нея си мислих казах си най накрая ще си имам приятелка защо тя ми даде напразни надежди после тя се хвана с друг той беше на 35 години, пълна кърва (без извинение). Тази история е от преди 2 години аз вече нямам чувства към нея, но незнам защо изпитвам силна омраза към жените, мисля че повече няма да мога да се влюбя.

Коментари

1.   Ще се влюбиш - повярвай! Може би... след още малко време, тръпката отново ще се появи.
Разбирам те, знам какво е да бъдеш излъган, разочарован, самотен, тъжен, объркан. Знам какво е и да мразиш - но да мразиш истински със сърцето..., а омразана да е двойно по - голяма от обичтта, която си изпитвал - и това към един човек - страшно е. Превъзмогва се. С времето омразата ще те направи безчувствен. Звучи някак грубо, но не е така. Ще свикнеш с това чувство и то ще се превърне начин на живот...

Момичето е постъпило глупаво (или поне така изглежда от моята гледна точка като читател). Не е трябвало да ти дава празни надежди, но го е направила. А ти ще се справиш - забрави я, нека си стои при другия...

Това, което ще ти кажа сега най - вероятно ще ти се стори като да повярваш, че бебета ги носят щъркелите, но... Вярвай в любовта - защото нея я има, понякога болезнена, несподелена, но я има... А, когато срещнеш своята ИСТИНСКИ любов - ще почувстваш нещо различно от чувството сега.
Можеш да мразиш, но трябва да има нещо като контрапулт, защото когато искаш да кажеш "обичам те"... е трудно. Затова запази поне вярта си.

И не забравяй, че не всички същества от женски пол са като тази, за която спомена. Не всички нараняват...
SFA

2.   Съгласен съм всички жени са ку*ви

3.   Спокойно братленце, бил съм в тотално същата ситуация, колелото се завърта и на твойта улица ше изгрее слънце :)

4.   №2 - глупаво изказване - наистина!
Ти казваш "всички жени за ку*ви", а това ми прозвуча точно като "всички мъже са идиоти (гадняри, женкари, кретени, олигофрени и тн...)"

Много си повърхностeн - това ще ти кажа аз.

Ку*ви сме били - докажи го? Хайде? Не можеш, нали? Така е, защото сипеш безпочвени обиди, които дори не можеш да аргументираш.
Ако женските дъщества са 100 на брой ти познаваш едва 20 и тъй като тези 20 са ку*вета, ти "мислиш" (не знам до колко е възможно това), че и останалите 70 са такива. Но го "твърдиш" на сляпо, а това те прави и глупав... Когато казваш нещо, то трябва да е подкрепено с доводи в противен случай думите губят всякаква стойност, а ти ставаш за смях в цял сайт...
SFA

5.   А останалите 10, каква роля заемат???

6.   До №5
Объркала съм цифрите. Благодаря все пак, че попита, за да се поправя...
А до автора на №2
Жените, които не познаваш са 80 и едва след като докажеш, че и те са ку*ви - можеш да слагаш всички женски същества под общ знаменател.
SFA

7.   Има време пак да се влюбиш. Просто не се отчайвай.