Споделена история от Тинейджърски

Какво ми става?
Здравейте хора, имам проблем. Аз съм момиче и от известно време имам по-различни чувства към една приятелка. Постоянно си представям как се целуваме и разни такива неща.. Страх ме е да й призная какво мисля, защото може да ме вземе за луда. От време на време казвам нещо свързано с това за да и видя реакцията и когато видя, че се е очудила казвам, че е било просто на шега. Бисексуална ли съм или не? Какво да мисля? Това са въпросите, които ми се въртят в главата от известно време... само да уточня: на 14 съм

Коментари

1.   Авторке, добрата новина е, че всички жени и мъже сме малко или много бисексуални. Лошата новина е, че придаваш много голямо значение на изпитаното. Приятелката ти явно ти е доста близка, споделяте много и прекарвате много време с нея, но това нищо не значи, дори да имаш такива фантазии. Остави времето да реши, готви си уроците и не забравяй да огледаш някой и друг млад господин.

2.   На 14 години изобщо не знаех какво означава думата "сексуална", камо ли "бисексуална"!

3.   Н. 2, нас не ни интересува това, че си имала ниска сексуална култура, когато си била на 14 години. Сигурно ни си знаела какво е менструация, месечен цикъл, полов акт и т. н., които е трябвало да ги знаеш, но ти си човек моралист навярно и намираш за срамно да се говори на тези теми. Няма да се занимавам с теб повече, но все пак се надявам вече да знаеш какво означава "бисексуален/бисексуална".
Към авторката: има още време, докато опознаеш ссебе си и сексуалността си. Аз имах приятелка, която искаше да се целунем с език, защото не се беше целувала. Имам предвид, че чувствата ти и фантазиите ти може да са породени от чисто любопитство. Не си споделила дали си имала контакт с момче (нямам предвид сексуален), а целувки, прегръдки и т. н. Възможно е и да си силно привъррзана към това момиче. Опознавай себе си и ще разбереш, а относно това дали да й споделиш - ня е твоя приятелка е ти сама, трябва да прецениш.

4.   Номер 3 я не обиждай номер 2 била моралистка ми ква трябва да е курва ли а?

5.   хмм спокойно не си само ти :) ами кажи и аз бях 6-ти клас когато споделих на едно момиче че я харесвам и ето, че това беше първата ми успешна връзка.. ии да допълня че бях доста развита за годините си сега съм 8 клас т. е. колкото теб и ако ме видиш едва ли ще ти заприличам на 14 годишна по- скоро на 16-17.. също така вече имам една доста щастлива връзка