Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е да съм бременна?
Здравейте, аз съм момиче на 17 години, имам приятел преди дни започна да ми се варти из главата само идеята за мое дете казах му но според ниго съм още малка и това е голяма отговорност. На 01. 02. 2013 год. го правихме но с презерватив понеже той не пожела да се изпразни в мен, презерватива с спермата остана у нас в кошчето на бирото ми което винаги е празно на 02. 02. 2013 год. и 18 часа след акта взех презерватива легнах на земята и си вдитнах краката на леглото, след коетоси напъхах презерватива откъм твора във влагалището ии изсипах течноста във влагалището си, част от течноста излезе от влагалището ми и потече навън да кажа че 2 часа преди да си изсипа течноста в влагалището ми беше дошъл месечния цикал. Чувала съм че сперматозоидите живеят до 15 минути и умират но възможно ли е да забременея??

Коментари

1.   Не не е възможна да си бременна!

3.   Спермаозоидите живеят 72 часа, но за забременяване не се исак замо живи сперматозоиди.

4.   голяма глупост си направила ако мене ме питаш. Значи не можах да разбера каква ти е била работата та такива глупости да вършиш. Не според мене не си бременна. То нещата не стават толкова лесно. Иначе за всеки случаи иди на гинеколог или лекар ако не искаш да казваш на майка си.

5.   мисля че не си бременна

6.   Мило дете, не е възможно да си бременна. Сперматозоидите са умрели почти веднага, след като са се изсипали в кондома - повечето кондоми имат и спермициди, но не само заради това. Просто няма среда да живеят там.

Въпреки това най-сърдечно и добронамерено те съветвам да отидеш да потърсиш психолог. Не искам да те плаша, но имаш сериозен проблем. Няма да ти казвам какъв, само с психоанализа ще те излекуват, но ако не се лекуваш рискуваш да създадеш нежелани и необичани деца, да сисъпеш не само своя си живот, но и техния, този на родителите си и най-вече на момчето, което е имало нещастието да прави секс с теб.

Помисли малко - какво ще стане, ако действително забременееш? Не само това ще е краят на твоето образование, на доверието на родителите към теб, но и ще бъде краят на връзката ти с момчето. Който ползва кондом и дори не свършва в теб въпреки кондома, той те е усетил, че не си съвсем психически здрава. Такъв човек НИКОГА НЯМА ДА ПРИЗНАЕ ДЕТЕТО ВИ. Дори да можеш теоретично да забременееш по този глупав начин, кой ще е бащата на такова дете? Мъжът е чист пред себе си, пазил те е и НЕ Е ИСКАЛ ДЕТЕ, но ти в психичното си разстройство си откраднала семето му. Такъв мъж намразва жена като теб до такава степен, че няма да може да обича и децата ви и няма да ги признае, дори да го осъдиш в съда и да докажеш генетически, че са негови такива деца. Такъв мъж се чувства кастриран, изнасилен, ограбен и измамен и ще предпочете да избяга в Америка, но няма да се грижи за теб и за така създадено дете-символ на упражненото насилие върху него. Той и не може друго яче, ако не иска да се разболее психически.

ВСЯКО ДЕТЕ има АБСОЛЮТНАТА НУЖДА да бъде прието и признато от баща си, да бъде желано и обичано от двамата родители.
Забременявай, но знай, че ще бъде за сметка на децата ти и ще съсипе връзката ти с момчето, родителите ти, обществото, приятелите ти. Когато родиш това дете, ще се отдадеш на майчинството и временно ще изпиташ някакво удоволетворение. Самото дете ще бъде жертва на глупостта и психозата ти до живот и ще гледа да се спаси от „любовтта ти“.
Мили момчета, много внимателно четете и си правете сметката, защо трябва да ползвате винаги кондоми. Има жени, които са психически болни и са готови да откраднат деца от вас.

Авторке - казвам ти, отиди на психолог, ще се излекуваш. Не създавай нежелани същества, бедни малки дечица на този свят.
Всички жени сме родени с половите си органи и с инстинкта да ставаме майки. Още от съвсем мънички размятаме кукли и плюшени играчки, играем си на „мама и тати“, но разликата между животните и нас е именно в това, че хората умеем да контролираме инстинктите си, не сме някакви безмозъчни примати да надуваме коремите всяка година... поне умните жени сме така. Глупавите жени си въобразяват, че едно дете ще им оползотвори живота и ще ги направи ценни пред обществото, ще ги дари с любов и внимание. Точно обратното става - накрая всички се отдръпват от такива жени и си умират сами като кукувици. Децата им дори ги зарязват, защото осъзнават, кой е виновен за страданието им. Внимавай в картинката! Ще страдаш, ако създадеш нежелани деца!

7.   Не се обиждай, но дори да си загорял чикиджия с тази "фантазия" имаш нужда от специализирана психиатрична помощ. А ако е истина - бързо тичай да си резервираш стая в най-близкия психо-диспансер.

10.   Нямаш нужда от дете, а от гинеколог, който да види дали не си си докарала някоя инфекция и спешно от психиатът, а може би и родителите ти от някой урок по родителстване - дано не е късно... Това нашата държава докъде изперкаха всички, просто не е истина!

11.   Разбирам желанието ти за дете, аз на твоите години също исках много дете и след една година забременях и сега имам прекрасна 12 годишна дъщеря! НО! Едно голямо НО!!! Първо още от дете тъй като съм расла без баща исках моето дете да има такъв и той да го иска колкото аз. Тогавашния ми приятел и сегашен мъж ми каза същото, което и твоя. Аз му казах, че АКО и КОГАТО ТОЙ реши тогава ще правим дете ДВАМАТА. Колкото и да исках пазехме се докато той не се почувства готов да стане баща и наистина не го поиска. Дори когато взе това решение, аз изчаках няколко дни преди да започнем да "правим детето", като изрично го питах няколко пъти напълно пи е сигурен, той ли го иска или аз съм му повлияла и изрично съм поставила въпроса да не каже някога, че съм го вързала с детето. Чак след като ми потвърди изрично, че той сам го иска, тогава започнах да забременявам по съвсем естествен път И ДВАМАТА ГО ИСКАХМЕ МНОГО. Давах си сметка, че е отговорно, но като родих разбрах за какво ми говореха хората, както на теб. Само, че за разлика от теб, аз мислех за детето си, а не за себе си и от малка съм мислела какво да му подсигуря за да не страда като мен. И успях- доколкото можах. Сега имам едно щастливо и задоволено дете, но на цената на доста мой неща, които неможах да постигна. Живо и здраво да ми е детето, но второ никога небих направила. Въпреки това още преди да забременея си давах сметка, за последствията след това и сама очаквах и жертвах това, което не съм сега. и затова съм се примирила, но и аз съм щастлива защото моето дете има стабилно семейство и баща които го обича и му угажда. Що се отнася до теб ти си напълно безотговорна, защото приемаш детето като домашен любимец. Всички бебенца са много сладки и милички и това е заради природата, да могат да оцелеят. От там се е зародило и твоето желание. НО тези бебенца са бебенца за малко, после растат и искат всичко. Те са като теб и ще искат от теб това, което и ти от ваще. И ти си длъжна да го дадеш, защото ти си избрала да дадеш живот и да бъдеш родител - не детето. И това не е домашен любимец, като ти омръзне след някоя годинка, да го захвърлиш като парцал и да се втурнеш в друго забавление. Това дете ще е до полата ти поне 20 години, ако искаш да го направиш човек, а твоите младини вече ще са заминали. Аз вече броя годините когато моята дъщеря, ще се отдели от мен и тъй като съм решила да я направя човек и остават още 15 години, като броим и вишето. Иска да учи медицина и в момента съм и над главата непрекъснато и и помагам с уроците за да може да искара висока диплома. Станах втора ученичка и нямам време по цяла седмица един филм да изгледам. Да не споменавам, че след някоя година и работата ще трябва да сменя за повече работни часове, заради по-доброто заплащане за да мога да я изуча и да е добре финансово. Ти мислила ли си за всичко това или си мислила само как ще нагушкаш сладкото бебенце. Само че това е ЧОВЕК също като теб, има нужда от същото, което и ти. Да не споменавам, че този човек в един момент да речем 7-8 годишна възраст вече почва да ти лази по-нервите защото има свое мнение по въпроса а му обяснявай колкото си искаш, че ще сбърка и ще страда. Да не споменавам какво се случва през пубертета. И там вече не се искат просто дрехи, а точно определени дрехи на скъпа цена. Готова ли си да понесеш всичко това, на цената на лишения за твоя сметка, защото едва ли ще успееш да се изучиш със дете на ръце и повече от минималната заплата трудно ще вземеш. А това дете само след 2 - 3 години ще поиска скъпите играчки на връстниците си и няма да разбере защо то не може да има. Това ли искаш детето ти, да страда защото неможеш да му подсигуриш исканото. Или ще види другите деца излезли с бащите си, а то няма такъв. Моля те не причинявай това на детето си. И още нещо, когато си непрекъснато с едно бебенце почти всяко едно движение е за него, ти си му изцяло обслужващ персонал: Няма "изморена съм; Няма спи ми се; Няма сега немога. Мрела гинала ти си до бебето си това е. Не можеш да излезнеш дори едно кафе да изпиеш без да намериш някой да ти го запази, ако има такъв си "щастливка" и неможеш много да се бавиш защото това дете яде през 3 часа. За вечерни излизания пък да неговорим освен ако си нямаш баби, които да ти го запазят. Ще гледаш твой приятелки как излизат и си гледат моминските младини, забавляват се и нямат ангажименти, а ти там си станала независима от родителите ти и от ново си зависима от детето и от мъжа ти ако имаш такъв. Тук подписът е без значение. Аз не съм се омъжвала, но съм си омъжена. Много хубаво си помисли готова ли си на такава саможертва СЕГА ДО СЛЕДВАЩИТЕ 20 ГОДИНИ НАЙ-РАНО. Не ти казвам да не раждаш, а да не го правиш сега. Изучи се, Създай си дом във който да гледаш детето и да бъдеш щастлива там заедно с детето си и мъжът, който наистина ще го иска и ще го обича, Изкарвай високи доходи и ти и мъжът ти за да потсигурите всичко това, от което се нуждае детето ДОКАТО ПОРАСНЕ! Иначе ще родиш едно наистина нещастно дете, което цял живот ще те обвинява, че си постъпила толкова безотговорно с него и ще бъде право. Ами ако твоите родители се отнесат толкова безотговорно с теб и са те създали само за да ти се радват, като на домашен любимец и не са ти подсигурили нищо ти как щеше да се чувстваш. Ами ако беше без баща. Или ако майка ти никога нямаше пари за теб и ти се налагаше да мизерстваш щеше ли да ти е хубаво. Не прави на детето си това, което не би искала ваще да направят на теб. В крайна сметка ние тия деца ги създаваме да са щастливи, а не да страдат защото имат нескопосани родители, защото най-хубавото нещо на този свят е да гледаш как детето ти е щастливо и прогресира в живота, благодарение на теб. Децата са най-голямата радост, но когато са щастливи! Много дълга станах, но дано да ти е влязло нещо в главата! Не те нападам или обиждам, а искам да те предпазя от най-голямата грешка, която можеш да допуснеш на тия години. Имай си детенце и му се радвай много, но когато успееш да му подсигуриш необходимото, а и ти си си поживяла и си готова да се отдадеш на грижите за детето за невероятно дълъг период. А за момента иди до Зоомагазина и си вземи малко сладко животинче, което да гушкаш и да му се радваш, докато не се реализираш, защото от финансовата част и подкрепата на двамата родители, зависи бъдещето и щастието на детето. Знам, че се повтарям ама трябва да го разбереш. Успех!!!