Споделена история от Тинейджърски

И на двамата ще ни е за първи път...
Аз съм момиче на 13. Имам си приятел които е на 15 и след един месец ще прави 16. Искаме да го направим ! И на двамата ще ни е за първи път. Четох че адски много хора не одобряват секса на толкова ранна възраст, но и двамата сме 100% сигурни. Все пак искам мнението ви, защото е хубаво да съм 100& сигурна в избора си.

Коментари

1.   Здравей, дечко...
Знаеш ли, аз съм доста на "Вие" в това отношение, та се чудех... би ли се съгласила да ми обясниш как стоят нещата относно секса?
Нали разбираш не съм много, много запозната и ще се радвам някой знаещ като теб относно тази темата да ми пообясни някои неща.
Кажи как мислиш да стане всичко, обстановка, предпазни средства ще има ли, на родителите си ще кажеш ли - какво знаеш относно това?
И изобщо сподели цялата си информация, която се намира в главата ти, за секса?
Ще чакам отговор, нали се досещаш не ми се ще да изостана от връсничките ми, та сигурно и аз скоро ще се хвърля в леглото с приятеля ми... И ще ти бъда благодарна ако споделиш твоя теоритичен опит.
SFA

2.   Аз мога да ти бъда майка , не те осъждам, но от моя опит искам да ти кажа, че е твърде рано. Всяко нещо с времето си. Дано не съжаляваш. Ти решаваш.

3.   Момиче не избързвай..я помисли малко на 13 си??Момичетата на твоята възраст мечтаят още за първата си целувка,ти си тръгнала секс да правиш,направо е смешно.Добре ли си информирана,знаеш ли какви последствия може да има?Някой ден ще съжаляваш.Ще имаш още толкова момчета,та животът е пред теб.А и нормално той да иска,момчетата на неговата възраст го правят,за да не озостават от връсниците си.Според мен още ти е рано,тепърва организмът ти започва да се развива,а и какво удоволствие ще изпиташ от секса..най-много да ти излезне прякор.Помисли преди да действаш.А и аз съм на мнение,че първият път трябва да го направиш с някой опитен и наистина да има чувства.

4.   Ти луда ли си-на 13 ще правиш секс, знаш ли какво може да и се случи ако някой разбере и остави това, ами знаеш ли колко ще те боли като си още дете,ще умреш от болки-ето затова не ви трябват гаджета защото сте заслепени от любов и неможете да мислите, ама като си трагнала айде остави го да те изчука, после той ще те зареже,вашите ще те заключат за следващите 5 години и тва ще ти е, много си глупва-напълно съм съгласна с номер 3

7.   №4 явно днешната младеж пропада все повече и повече...каквото иска да прави,то си е за нея,нас не ни бърка.Само незнам един ден когато стане майка,такъв пример ли ще дава на децата си! [№3]

8.   Здравей, много ми хареса това което ти е наисала SFA ако разбира се успяваш да сханеш подтекста. Ако пък ли не, значи наистина си малка за подобна стъпка. Любопитството ти може да почака:)

9.   Добре - браво на вас ! Отказвам се ! Но, според вас каква е "НОРМАЛНАТА" възраст

10.   Вие на колко години го направихте за първи път ? Аз сега съм на 16 . Направих го като бях на 14 и мисля, че тогава беше момента.Не съжелявам ! Обаче мисля че трябжада почакаш поне още една годинка !

11.   Според мен щом си задаваш този въпрос още не си готова психически да го направиш....направи го когато почувстваш, че истински го искаш и имаш нужда да го изпиташ;) [№3]

12.   До авторката: Ти се отказа, а приятеля ти? Надявам се да вразомиш и него, пък той ако изпитва нещо към теб ще те изчака...

Няма точно определена възраст. Но наистина след като се допитваш до нас, значи не си готова за тази крачка. А, когато настъпи момента ти ще го усетиш и ще знаеш, че не правиш грешка. Тогава няма да питаш, а ще се насладиш на момента.
Пък и сега си дете няма да изпиташ никакво удоволствие от секса, само ще задоволиш любопитството си и ще изтръпнеш от болка - нищо повече.

№8 - в доста от случаите сарказма помага. ;) Радвам се, че си го доуловила...

Успех, авторке и внимавай какви ги вършиш ;)
SFA

13.   18-19 е добър момент, преди това си е смещно...

14.   МАй трябва да у сплашим калко боли,у че да не го прави...

15.   "...но и двамата сме 100% сигурни." - личи си колко си сигурна щом ни питаш нас тук.
Аз мисля, че няма какво повече да кажа - горните коментари са пределно ясни, аз мога само да ги подкрепя.
Не си готова за секс! Нито физически, нито психически. За къде бързаш? Имаш още цял един живот пред себе си и те уверявам, че секса няма да ти липсва. Но защо да не си поживееш още малко преди да започнеш? А и на тези години забрави да изпиташ удоволствие. Аз съм на 17, тази година ми беше и първият път и всички следващи след това, а още не съм усетила удоволствието, ти как мислиш, че ще е при теб?
Сама си решаваш, миличка, животът си е твой, но бъди сигурна, че след време ще съжаляваш, ако го направиш сега.

16.   Миличка, ето ти един съвет от опит. И аз бях на 13, а той на 16 и на двамата щеше да ни е за пръв път. Направихме го. Обичах приятеля си тогава, а той след като го направихме ме заряза и каза на всички. А секса, беше пълен провал, умрях от болка, имаше кръв, а и той изобщо не знаеше какво да прави. Та от цялата работа, само изгубих. По-добре изчакай, те първа ще се появяват момчета с които ще имаш връзки, а още си 13... Бъди умна и му кажи да почака, такмо ще разбереш дали наистина те обича. А ако не може да те почака, значи си избегнала една грешка да се отдадеш на някой, който не е по различен от повечето мъже. А и удоволствие ще изпиташ след доста практика и време... така че не бързай :) Умната и успех

17.   Наи-нормалната вазраст е 17 год-аз на толкова бях и сам много доволна-не боля кои знае колко и имаше малко крав.на 13 е прекалено рано наистина,за каде барзате.много ще сажаляваш после ако го направиш сега

19.   Определено съм съгласен с горните постове. Аз съм гинеколиг и съвсем компетентно мога да те уверя, че все още половати ти система не е готова за подобна стъпка. Ти все още растеш и се развиваш. За удоволствие не може да се говори, но спомена от първия полов акт се помни цял живот. Почакай поне да станеш на 16 и тогава мисли за секс за да не съжаляваш цял живот.

20.   За мен, ако е готова наистина, няма никакъв проблем! Знаеш ли как да се пазиш, чела ли си достатъчно и сигурна ли си 100% в момчето до теб-прави каквото искаш! Не всички момичета на 13 са глупави, защото го искат. А и нищо няма да стане за в бъдеще,спокойно-няма да се родят деца с 4 глави и с опашки. Ясно е, че удоволствие няма да изпита, но щом толкова иска да опита-защо не,стига да знае достатъчно? Айде сега ме оплюйте всички, аз също мога да съм майка на момичето. Пределно ми е ясно, че тя не е готова, за да пита. говоря за връстничките й,които четат написаното.

21.   Съсипана съм м щом мислиш че си 100% сигурна го направи аз го направих на 12 и не съжелявам беше повече от страхотно

22.   Ами и аз мисля, че бързаш ...изчакай да мине повече време.... хем ще видиш колко държи на теб, хем и ти ще се почувстваш по готова : ) Не Бързаи [!]

23.   Миличка не бързай. Аз скоро ще навърша 20 от 3 клас си има приятел той е с 1 година по - голям искаше да го направим когато бях на 12 но аз не се съгласих той ме изчака все още си бяхме гаджета но без да правим секс. Аз станах на 18 и половона и бях сигурна не питах никой просто го поканих в нас и го направихме но предприехме всичко необходимо!

Ти си още малка на твоята възраст даже не си и помислях за такива неща. Изживей си детството когато си готова ти ще го почусваш и няма да питаш никой. Ти решаваш но помисли добре успех.

24.   Здр аз съм на 9 години още не съм го правила но имам една приятелка която е на 15 години и вече го е правила питах я как беше и тя каза че е имало малко кръв и е боляло вече си предопредена

25.   Темата е много стара, но ще кажа, че 3 е прав... Аз съм на 13 и си мечтая за първата целувка :DDD

26.   Съгласна съм с номер 3 и номер 25 напълно както и с всички които мислят че е още рано според мен трябва да почакаш още 1 година

27.   От номер 26 така чее...внимавай какво ще направиш

28.   От номер 26 и наистина внимавай а не само да се чудиш минало е доста време сигурно вече и го направила ама както и да е за връстничките ти да има повечко съвети :)