Споделена история от Тинейджърски

Изгубих доверието на приятеля си...
Здравейте аз сам момиче на 17г. и имам приятел, с когото излизаме от почти 2г. Искам да ви попитам вие какво бихте направили, за да върнете доверието на приятелят ви ако сте му изневерили един път и той вече не ви вярва, а искренно съжалявате за постъпката си и много го обичате. Аз никога не бих повторила грешката си, защото това ме накра да разбера колко много обичам гаджето си и колко много го ценя и държа да сме заедно. Проблемът е, че вече той не ми вярва, от което много ме боли и постоянно като се сети за това и само ми го натяква и къса с мен. Искам да върна доверитето му и да сме заедно ;( Искам мнения!

Коментари

1.   Веротно трябва да мине повече време, да проявиш доста търпение и да се надяваме, че той наистина повярва, че истински съжаляваш. Успех ти желая!

2.   А ти какво би направила на негово място? Щеше ли така лесно да простиш и да забравиш? Щеше ли така лесно да му повярваш пак, както преди?
Трябва да се радваш, че все още е с теб, аз лично никога не бих могла да простя такова нещо, дори да обичам човека до себе си и дори той да се разкайва искрено.
Трябва да знаеш, мила, че доверието се гради с години, много години.
Желая ви много късмет на теб и на момчето до теб.

3.   Нали знаеш - веднъж загубено, доверието трудно (много трудно) се връща.
Аз също не бих простила изневяра.
Приятелят ти, ти е дал втори шанс - не го пропилявай, защото трети трудно ще получиш.

Може би той ти е простил на думи, но не и със сърцето си - все още не може да го преглътне. И трябва да го разбереш - това е като ново начало, защото всичко, което сте градили през тези две години... се е сринало. (Вероятно знаеш, че основата на една връзка е доверието) - както казаха по - горе -трябва да му дадеш време да осмисли нещата.
Опитай се да избягваш скандалите и не преставай да му доказваш обичта си.
Успех...
SFA

4.   Мерси много за мененията ви но проуснах да напиша че и той също ми е изневерил и то преди мен и аз му простих защото го обичам.

5.   ... И от много обич, реши да му изневериш и ти!!!

6.   Това не означава че аз не го обичам или че той не ме обича.22

7.   А какво точно означава?? Я ме светни, че съм гола вода в това отношение..

8.   Ами може би че когато сам му исневерила не сам го обичала 4ак толкова все пак е било преди 1 година сега чуствата ми са много по различни.

9.   Мила аз мога да ти кажа само че ако те обича истински ще ти прости както ти си простила на него явно той го приема малко по тръдно Успех ти желая дано нещата да се наредят

11.   Но още по-отдавна си го обичала достатъчно много, че да му простиш изневярата .... и малко по-късно да му изневериш и ти! Пей, сърце!

12.   Каква Обич, каква Изневяря на 15-16год. си изневерили и простили. Незнам накъде варвим - накъде отиваме, но спешно трябва да се вземат мерки за днешната младеж и най-добре е родителите да се осъзнаят и да започнат да контролират децата си.
Едните се чудят дали да преспят с някой на 13-14год.( малолетни деца без право на мнение по закон), а другите си изневерявали, ама не можели да върнат доверието си.

Мили деца не ме разбирайте погрешно, не искам да ви се подигравам или наранявам, но това което правите от детски години, много, много зле се отразява върху вас когато станете истински мъже и жени.
И онези от вас над 30год. който смятат ,че не съм прав моля, да ми обяснят защо.

13.   Със сигурност си прав но опитай се да ни разбереш и нас аз просто иках да чуя мненията на различни хора който мислят по различен начин но все пак както казваш ти каква обич каква изневяра но това съществува в нашият живот не дава значение по на колко години сме за нас е проблем независимо дали сега ще е проблем понеже сме по на 16-17 или като пораснем още малко това пак ще съществува и мисля че чуствата и разочарованието са еднакви независимо от възраста.

14.   Я се постави за малко на неговото място и ти как би се почуствала да разбереш,че гаджето ти изневерява.Дай му малко време да преосмисли нещата и да вземе решение което е най-добро за него.Той може да ти е простил само на думи,а на сърцето си не може да прости.

А ти как така си допуснала да му изневериш,не помисли ли малко за него,че ще се почуства наранен от твоите думи.Сигурно си наясно,че в една вразка на първо място стои доверието между двамата,но то явно се е изгубило.Поне трябва да се радваш,че поне още е до теб въпреки всичко,а ако аз бях на негово място бих си тръгнала без много да му мисля и не бих простила една изневяра.Тя поне не те прави по-добра от теб самата.