Споделена история от Тинейджърски

Моля за помощ ... отново.
Харесвам едно момче от повече от година. И двамата сме много срамежливи.. особено той.. Бабите ни се познават. Не казвайте баба да ни запознае, защото е невъзможно. Въпросът ми е следният : Искам да му призная за своите чувства, но ме е страх да не ми се изсмее или подобни неща.. Няма кой да ни запознае. Неговият първи братовчед е в нашия клас, но също не е възможно. Не може просто да му каже '' ела се запознай с едно момиче ''
Също така не мога да го спра на пътя и да му кажа '' здрасти аз съм еди коя си ''. Затова ми остава последната надежда да му го кажа направо. Как мислите? Някой минал ли е през този проблем?
Моля помогнете ми. Много съм хлътнала по него, не издържам вече.

Благодаря Ви, че си направихте труда да прочете моя проблем :)

Коментари

1.   Трябва да му кажеш какво изпитваш към него, може след това нищо да не се промени, но ти ще знаеш, че си му казала. А ако ти му кажеш, а той започне да ти се подиграва на чувствата - това ще означава, че той не е за теб.

2.   АЗ :)! Минавала съм да и беше много трудно, цялата треперих, но тогава се надъхах и отидох. Положението при теб е по лесно , щом братовчед му е в твоя клас. Кажи му да му каже да се запознаете, какво срамно? Но със сигурност не му казвай какво изпитваш ти! Първо се запознайте а нататък лесно ;)

3.   Ох, благодаря Ви. При първа възможност ще му кажа ( ако пак не се откажа от срам). Дано ад успея ако му кажа ще ви информирам.

Авторката

4.   Давай смело! Не се отказвай! От срам не печелиш нищо!
Късмет!

5.   Първо зависи на колко години си, че да изпитваш такива чувства към него.. Второ няма от какво да се срамуваш отиваш при него, заговаряш го и така лека по лека. Може да го поканиш да излез е теб някъде на разходка и като сте сами (в парка примерно) го целуни и той ще се сети какво си имала предвид, а ако ли не когато останете на саме просто му признай чувствата си и готово и попитай него - той какво изпитва към теб :)!!

Успех и дано нещата между вас потръгнат =]]

- J //

6.   зАЩо пък да не може те да ви запознаят...? Какъв ще е проблема? :)

пАДНАЛОТО ангелче :)

7.   А № 2 какво стана тогава той какво ти каза? Как така отиде каква беше ситуацията?