Споделена история от Тинейджърски

Аз съм на 14, а той на 35.
Здравейте аз съм момиче на 14 години. Идват лошите новини. От 11 годишна правя секс. Ужасно, нали? Не мога да се спра, това ми доставя удоволствие. А най-лошото е, че от 13 годишна възраст аз правя секс за наркотици и цигари със един мъж на 35 години. Добра ученичка съм, мама и тате са доволни от мен. Помагам в къщи. Гледам малката си сестра, която е на 3... Не искам тя да става, като мен. Боже мили какви ги върша? Ако скъсам с приятеля си, ще стане лошо. Правим секс всеки ден и ми е много приятно, той ме възбужда. Използваме презерватив. Ходим от 3 години и на 2рия месец го направихме. Беше вълшебно. Той знаеше, че ми е за първи път и беше страхотно и беше украсил апартамента си. Обичаме се. Странно нали? Но се обичаме. Толкова пъти ме е радвал. Никога не сме се карали. Запознахме се докато чаках една приятелка на центъра. Аз го заговорих и така... Той е един вълшебен мъж. Не се е случвало да забременявам ако това се чудите. Много е странно, но наистина го обичам. Той вече не иска да ми дава цигари и наркотици, защото ме обичал, грижело го е за мен. Аз съм послушно дете, просто и аз искам да съм задоволена.. Купувал ми е цветя, плюшени играчки. Но нашите не разбират, имам толкова много и без това, че не може да се забележе кое е ново. Наистина се обичаме. Той винаги ме е карал да се усмихвам, дори когато баба беше починала... Можете ли да ми дадете съвет? Ще ви бъда благодарна

Коментари

1.   Мила, приеми че приятелчето ти е педофил... или бивш такъв, защото си навършила 14 г.
Кой нормален човек обаче дава алкохол и наркотици на дете на 11-14 г.?
Помисли си малко, този човек ако те обичаше нямаше да ти дава боклуци и да прави секс с теб, преди да си станала поне на 14 г. Хайде, поне те пази - това го различава от други идиоти, на които можеше да попаднеш и да надуеш корема на 12 г., но който ти дава дроги за едното чукане, той не може да те обича и да има добри намерения. От теб зависи, дали ще успееш в живота или не.

3.   Здравей :). Аз също съм момиче на 14, приятелят ми е на 24 и това за всички беше така да си кажем табу. Всички ни гледат странно, но ето че той е един прекрасен мъж. Обича ме, девствена съм и той никога не е искал от мене секс и така живота не е само секс, нали? ! Той обича първо мен, а после тялото, дарява ме с всичката обич на света и аз него :) Той за мен е едно вълшебство и е най- милият човек, които бях срещала. Нашите също го приеха вече подобаващо :) Наистина той е, човек, които няма да ме остави, обичаме, мама и тате му имат доверие, винаги съм вкъщи на време и да нежен е, понякога и кавалер, обичам когато ме целува по бузата и аз него и т. н. :) Така моят съвет е да обмислиш много добре нещата, особено секс, наркотици и цигари (забравих да спомена, че и двамата не пушим и не взимаме наркотици и нямаме намерения никога :)). Ти си едно младо момиче и наркотиците и останалото рано или късно ще ти влияят на здравето и училището и нормалната комуникация. Аз съм добро и прилежно момиче, имам добри оценки, добри планове за бъдеще (очевидно да имаш приятел не винаги означава да пропаднеш) всичко ми е окей и върви от добре към по- добре :) Замисли се в какво е щастието! В твоят случай се замисли дали си щастлива от секс и вредни вещества или просто човекът до теб би ти бил достатъчен, че и да се откажеш от вредните навици :) Внимателно разбери какъв човек е той ;) и помни живота е пред нас :)!

4.   100% измислено

5.   И на мене ми прилича на измислена история, даже прекалено нелепо скроена.

6.   Успех!
По литература на есетата сигурно имаш 6 :)

7.   НЯМА начин да си добра ученичка. Това са някакви твои фантазии. На единадесет години няма как да правиш секс - не си съзряла полово. Тази история е много пресилена. Измислена, жалка и тъпа история. Наистина искаш да вземаш наркотици и да правиш секс? Ами добре, давай. То ще си е за ТВОЯ сметка.

8.   Измислена история.
Ако случайно е истинска те съветвам да потърсиш психолог.

9.   От това ще излезе добър сценарии за нов български сериал, свържи се с БТВ или Канал 1 незабавно. И най-вече - Get a life!

10.   Да беше вложил/а малко повече старание. Не ставаш за писател.

11.   не 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 % измислено

12.   от авторката : Историята не е измислена :) Това е реалността, т днешните деца сме големи курви, но какво да се прави. Историята ми е истинска и я споделям тук, за да ми дадете съвет, а не за да ме убиждате. Като мислите че е измислена не я четете

13.   историята на 100% е измслена сигурна съм то не може хем такива глупости да вършиш хем да си добра ученичка и другия път гледай да я напишеш по добре преди да я пускаш в сайта

Падналото ангелче ;)

15.   да той си е пълен педофил!! за жалост най - добрата ми приятелка също я е прихванал 1 педофил тя е едва на 13 а той на 24... е да вярно твоето е много по зле ама стегни се за такова нещо в затвора се влиза! съжалявам да го кажа, но ти си си съсипала живота от рано! моля ти се достатъчно време имаше да го съсипеш ама ти съвсем от рано!! УЖАС УЖАС!

17.   Ако историята е истинска мисля че отначало просто е искал да начука едно дете но после е осъзнал че си специална за него и щом ти е добре с него бъдете заедно и не ги слушай тия боклуци дето казват че е педофил и т. н. Успех

18.   За какво търсиш съвет, не разбрах. Какъв ти е проблемът, описваш всичко като чудесно и казваш, че си щастлива. Иначе връзката ти с толкова по-възрастен мъж буди съмнения, които наркотиците подхранват още повече - ти си се продала.
Не знам каква ще е реакцията му, ако го зарежеш, може да е опасно. Но не е по-малко опасно да затъваш още повече с този тип.

19.   Ходите от 3 години, направили сте го на втория месец ти си на 13 а правиш секс от 11 годишна нещо не се връзват сметките, а?

21.   До номер 19: ама че си глупав, написала е, че е е на 14 ;)

22.   Вие от цялата тая измислена простотия излята тук, точно за годините и сметките ли се хванахте :Д?

23.   Извратена работа ако питаш мен =DD.. Зарежи го и си хвани някой на твоята възраст. Относно секса.. не знам какво да ти кажа.. намали го малко. Пробвай да се облекчаваш (релаксираш, разтоварваш) по друг начин. А щом толкова много си пристрастена.. хвани си някой, покани го у вас да гледате филм и т. н = ))!!

= // J // =

24.   Момичее осъзнайй се.. не мисля, че историята ти е много реалноа, но ако е така.. ти не си добре ;Д На 14 вместо да си гледаш момчетата на твойте години да си правите купони с класа примерно да се забавляваш ти си тръгнала по чичковци.. тва е срам направо.. събери си акъла ии го остави и си подреди малко мислите и живота. това е моят съвет (:

28.   Имам големия съмнения, че историята е просто една измислица..
Но ако е вярно бих ти казал така:
Ти луда ли си бе, лапе? Този може да ти е баща, пък те използва за едното нищо.
Ако вървим по пътя на логиката, моето мнение е, че просто иска от сега да се уреди с младо.. сеиш се?
Когато на него му овяхне бахура, ти ще си още в разцвета си.
Още си малка и си объркана, просто с две думи си подведена от някакъв педофил.
Предлагам ти да го зарежеш, но той може да не го приеме много добре и да направи някоя глупост, тъй че имай някой по-възрастен под ръка.
Аз просто се ужасявам от такива истории, ако го знаех този кой е, нямаше да съмне утре.
Не си проваляй живота, сега ти е добре като шмъркаш разни кокаини, но след 4-5 годинки като трябва сама да работиш да си изкарваш хляба ще си кажеш: "как съм могла да бъда такава".