Споделена история от Тинейджърски

Момичето на мечтите ми
Здравейте! Аз съм момче на 13 години. От 1 клас много харесвам едно момиче. Тя най-прекрасното същество което познавам. Има дълги черни коси, хубаво тяло и прекрасно лице. от както се запознахме винаги ме е закачала, но бяхме добри приятели и винаги съм и споделял всичко. Така беше до 5 клас. Тогава в нашия клас пристигна едно готино момче. То се вписа ужасно бързо и стана много популярен в нашето даскало. Минаха две години а аз продължавах да се влюбвам все повече и повече. Но един ден той каза че много харесва това момиче и че сака да станат гаджета. Това момиче също го хареса. Аз не му казах какво изпитвам към нея е така те станаха гаджета. Той не и обръщаше никакво внимание, а само си пращаха билежки в часовете. Но не продължи дълго. Те скъсаха толкова бързо колкото и станаха гаджета. Днес бяхме на рождения ден на най-добрата и приятелка. Прекарах нормално и не успях да кажа нищо на това момиче. Тя знаеше че я харесвам, но явно не искаше да ставаме гаджета и така. На нас ни доскуча и тръгнахме да се разхождаме. Съмни се. Малко по малко започнаха да се прибират и останахме аз тя и още две момичета. Аз се реших най - после да я целуна (наистина а не на някакви игри като шише и такива) казах и че искам да и кажа нещо на саме и се отдръпнахме от другите. И тогава аз доближих устата си към нейното ухо (уж да и кажа нещо), а от косата и лъхаше невероятно приятен аромат и в същия момент я целунах. Понеже се засрамих много и се иззчарвих набързо се прибрах. Тя ми писа по скайпа още като се прибра и ме пита защо ни съм останал при нея. А аз на свой ред и казах че ме е било срам и не съм знаел какво ще стане после и затова. А тя ми отвърна че другия път ако остана ще разбера.

Та въпроса ми е дали да повторя или да я питам за нейните чувства. Моля ви помогнете ми!

Коментари

1.   Повтаряй и не се чуди (и си оправи правописа) ;)

2.   Ако продължавате в същия дух, Рон Джереми би се гордял :)

3.   Пич хвани порасни на твоите години ти е рано да се влюбваш..

4.   Постъпил си не като жена а като малко момиченце. Целуваш и бягаш! БРАВО!

5.   номер 3 защо пък да е малък. Любовта не знае възраст:d

7.   Много сладка история... Говори с нея ама не по скайп фейцбук или т. н. а на живо иначе е доста изкуствено : прегърни я, кажи й какво изпитваш и какво е тя за теб и виж как ще ти отвърне според мен няма да съжаляваш.. :) УСПЕХ!