Споделена история от Тинейджърски

Моля ви за съвет
Здравейте! Искам накратко да ви разкажа, за моята история. Срещнах едно момиче в фейсбук сприятелих се с нея започнахме да си пишем да се опознаваме. Аз съм момиче на 17, а тя е на 18. Тя започна да ми разказва за нея за нейни преживявания и в това включвам и интимни преживявания. Тя е много добра, докато не ми сподели, че иска да го направи с жена да усети тръпката аз и казах, че и аз съм искала такова нещо но никога не съм стигала до крайност, тя предложи да го направим аз и тя идеята ми се стори прекрасна и аз се съгласих, но от там започнаха и разправиите с нея. Момичето започна да ме ревнува от приятелите ми, започнахме да се караме постоянно за най-малкото нещо тя го избива на караници, което мен ме дразни. Тя е приела всичко на сериозно дори и отношенията ни от приятелски се обърнаха към по специални винаги съм се държала с нея добре докато не започнах да общувам брат и тя полудя в буквалния смисъл на думата, с него реших ме да се обвържем и го направихме. Тя като видя започна да прави скандали на него и на мен двамата се изпокараха заради това наше решение след което ние се скарахме. Не знам дали прекалих като и казах, че не ми е никаква да ми казва какво да правя и с кой да се обвържа, но бях изнервена заради нейните прояви на ревност. Докато си писахме с нея и се карах ме и казах че сме до тук и и казах КРАЙ тя се разстрои и от тогава на сам се държим като не познати МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ ТЯ Е ДОБРА НО РЕВНОСТТА МЕ ПОБЪРКВА

Коментари

1.   Мила, зарежи я! Тя е момиче. Ти лезбийка ли си? Ако не си, тогава стой по-настрана от нея. Не мисля, че тя ти е приятелка. Тя просто се опитва да те унижава. И НЕ Е трябвало да правиш секс с момиче, защото това е пълна лудост. Остави я и не се занимавай с нея. Приеми съвета ми и след време ще се чувстваш много по-добре от сега. :)

2.   Ама защо трябва да пробваш такива неща? Ти сама си и позволила да навлезе в личното ти пространство, направила си грешка и сега просто си заплащаш. Казваш, че е противоестествено да те ревнува и окупира. А не е ли противоестествено да пробваш с жена? !? В живота всичко се заплаща, колкото и да не ни е приятно. С кое е добра? Че още не си пълнолетна и участваш в такива противоестествени опити. Честно казано никой не може да ти даде съвет, ти сама прецени как би могла поне донякъде да оправиш кашата. Ти й познаваш нрава.

3.   мила твоята история е като моята само че ние и двете сме пълнолетни ако наистина искаш да усетиш какво е чувството да си с жена направи го и ние се карах ме постоянно, но се разбрахме ако желаеш нещо силно направи го няма да съжаляваш извини се защото си прекалила с думите, защо си и казала КРАЙ нямало е нужда разберете се като хората