Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя - бременна съм?
Здравейте! Аз съм момиче на 14г. Преди 2 месеца с приятеля ми, които е на 26г. правихме секс за първи път Обаче днес разбрах, че съм бременна от него. Когато му казах, че съм бременна от него, той каза че не го интересува Почуствах се много гадно, защото съм много влюбена в него и го обичам Той каза че не го интересува и сега не знам какво да правя ако каза на мама тя ще ме убие, а ако каза на баща ми... моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя! моля ви!

Коментари

1.   Мило момиче, приятеля ти се оказа егоист. Неоправдава твоето доверие, много безрасъдна постъпка да правите секс без предпазни средства. Презервативи имам предвид.
Запази самообладание, необходимо е да си купиш тест за бременост от аптеката. за 100% сигурност трябва гинекологичен преглед. Сподели с родителите няма да сврши света.

2.   Много солен урок. Непълнолетна си и не можеш да правиш аборт без съгласие на родителите, освен ако не пробваш някъде в частна клиника. Мисля, че една приятелка така беше отишла в частна болница, за да не разберат родителите й. Късмет, момиче.

3.   Ами, честито. Това може само да ти покаже по какъв начин той отговаря на чувствата ти, а именно колко те обича и е влюбен в теб. А пък ти защо се занимаваш с толкова по-възрастен мъж от теб, какво искаше от него, момчетата на твоята възраст не ти ли стигат? Говори с родителите си колкото е възможно по-скоро, защото ти очевидно не можеш да мислиш разумно и трезво. Те най-правилно ще преценят какви действия да предприемат.

5.   Абе мойто момиче да нямаш двойка в училище че се чудиш как вашите да не разберат на родителската. Вярно че не всеки може да се случи ама дето се вика да си мислила и аз съм била на 14 е секс не бях правила още ама... На 16 го направих ама съм се пазила както и момчето. За вас презервативи не съществуват ли. Казвай на вашите ще ти помогнат един родител никога не мисли лошо на детето си ако те не ти помогнат кой..!? Отиваш и им казваш, а пък ако решиш да правиш аборт няма как без те да знаят непълнолетна си. И да те опреквам то станалото станало... бягай и казвай на вашите.

7.   Ох, малее. Това просто не е за вярване!? !? ! Какъв е тоя скапаняк дето на 26 години прелъстява деца? Направо немам думи. Момиченце малко, няма как да не кажеш на родителите си. Колкото до тоя 26 годишен боклук, хубаво ще е баща ти да му натроши кокалите. Кви хора има на тая земя бе? Що за изрод требва да си за да изчукаш една осмокласничка и да я зарежеш, когато разбереш, че е бременна. Направо настръхнах. Впрочем как разбра, че си бременна? Просто ти закъсня или си прави тест? Ако просто ти закъснява, не е задължително да си бременна.

11.   Бях апсолютно същата! На 13 а той на 21 - миналата година. Правихме секс - защото той ме накара. След 2 седмици разбрах, че съм бременна и веднага казах на мама, от тогава наще ми нямат доверие... Момиче проваляш си живота, не искай да порастваш, не е приятно.

12.   Боже колко умни деца има на този свят! На 14 прави секс с 26 годишен без презервативи! Това да ти е за урок. Дано все пак всичко се оправи. Успех! М. П. ;))

13.   Еми така става като не мислите! А и към номер 7 може да е 7 клас не е задължително да е 8. Тогава е още по гадно. Като се замисля пиша коментар за проблем на момиче на моята възраст. Бременна? ! Добре защо бързате? Аз както казах съм на 14 години като теб и не мисля за такива неща, а вие направо ме изумявате честно. И какво може да направиш срам, страх не знам трябва да кажеш на родителите си, така или иначе, корема ти нали ще порасне ще разберат по добре им кажи за да решат на време. А не и в училище да разберат! Нали все пак нямаш друго решение кажи им
Дано си оправиш проблема или теста да е грешен и да не си бременна.

14.   Абе как може да ходиш с 26 годиишно момче та ти си на 14 за какво даже си си помислила за секс кажи на родителите си и заляхай на уроците

15.   По добре, им кажи на родителите, че докато се вайкаш, ще стане късно за махане.
Ще викат, но ще ти помогнат.

16.   деца запомнете, ако вие не се пазите няма кой проваляте се живота с тия, , батковци, ,!

17.   С вашите истории : Момиче на 14, 15, 16, 17, а приятеля ми е на 18, 19, 20.. МИ ПИСА ВЕЧЕ!!

Как може да сте толкова глупави (момичетата) много се извинявам, но.. боже замислете се малко бе..

- Ами влюбени сме.. Влюбени сте в по големи от вас, с мускули вече мъже и т. н.. ами мога да ви кажа, че може да се влюбите във всеки един (стига да го харесвате и т. н), и тези "мъже" така наречените не искат да се занимава с деца като вас и просто се възползват.. Замислете се като тръгнете с някой подобен.

Наистина не мога да си го обясня колко глупави хора има на тоя свят. После след тях проблеми.. Бременна съм, няма такъв като него, липсва ми и т. н.. ПЪЛНИ АМА ТОТАЛНИ ГЛУПОСТИ СА ТОВА!!

Момичетата не знаят какво е подходящо за тях и не знаят какво искат.. Това е моето мнение.. поправете ме ако бъркам в това!!

- // J // -

18.   Нормални ли сте? Момичето иска просто съвет, сайта е за съвети, а не за нападки. Отностно темата - провери в частна клиника, мисля че и от интернет. Не съм сигурна, но действай бързо. Успех. Ще се справиш!

19.   Към номер 14, годините нямат значение... разликата... Проблемът е, че не е попаднала на правилния човек

20.   Малко е късно за притеснения от мама и тате. Няма какво да чакаш. Просто, си понасяш последствията. Отиваш и им казваш-колкото по-рано се свърши, толкова по-добре.
Съчувствам ти искрено, но това е положението...
Ели

21.   Ей такива са ми най-интересни... на 14 още пола дето се вика не си знаеш, ти секс да правиш си тръгнала! Нямам думи, наистина! Нека ти е за урок, да знаеш вече какво правиш. Той се води престъпник по закон, така че щом не иска да поема отговорност (ако си решила да родиш) направо отивай в съда! Иска или не, ще поеме отговорност! УСПЕХ

22.   Аборта е възможен до 1 месец след забременяването. Така, че.. ЧЕСТИТО и кажи на вашите колкото се може по скоро (те така или иначе ще разберат)!!

- // J // -

23.   Драги ми 22, абортът е възможен до 9 седмици след забременяването. После е с риск за здравето, но не и невъзможен. Един алчен лекар може и в 4тия месец да го направи. Но като цяло- до 3тия месец официално може да се направи аборт.
Що се отнася до историята, силно се надявам да е измислена, но ако не е - казвай на вашите на момента, дори в частна болница никой няма да направи аборт на малолетна без подписа поне на единия родител. Това не е политика на болницата, а закон. А ако намериш доктор, който позволи вашите да не научават, то бягай надалече, защото е много вероятно да те осакати. Те са ти родители- ще се ядосат, ще повикат малко, но никога няма да те изоставят и ще ти помогнат и простят след време. Успех!

24.   глупости аборта е възможен до 12, най-късно 16 седмица от бременността... После вече не, че е невъзможен, ами е опасен.. Остави това.. при първа бременност аборт не се прави... Но късно чадо, късно, мандалото лопна.. Сега страх, не страх трябва да кажеш на мама поне... Може да ти вика, да ти е сърдита в началото, но майка ти е... Успех и вече умната :))

25.   А бе момиче как може да не се пазиш? Не си ли видяла къде свършва, за да си си взела поне хапче за контрацепция. Трябва да кажеш на вашите, за да решиш проблема.

26.   Къде ти е бил акъла, бе момиче? На тази възраст бременна, та ти самата си все още дете. Най-добре първо сподели с майка си, тя е жена и ще те разбере! И възможно по най бързия начин, че скрито покрито няма.... съвсем скоро ще започне да личи! Въпросния ще е някакво долно комплексарче! Защо не се занима с някоя на неговата възраст? Въпроса е лесен... няма му пусне! ;)

27.   Номер 11 - той те бил накарал? Ти нас за слушатели ли ни взе?

28.   Авторке, кажи кво става с теб?

30.   На 14 години със 26 годишен е къде го намери тоя бе дете. Аз съм на 18 години и съм бременна. Мила аз на твоите години си играех със момичета пред блока пък най-малко да мисля за секс целуване и т. н. Според мен правилното решение не е да криеш от родителите ти аз скрих и много сгреших. , , аз съм само на 18 години и съм малка за деца''си мислех аз пък като видях че ти си на 14 си хванах за главата. вече съм в 6 месец късно ми е за аборт. Но не мисля на 14 години да е хубаво да се прави аборт. Кажи на родителите ти не се притеснявай няма да те убият според мен ще искат да убият не теб я идиота който те е забременил. Нищо ти иди на гинеколог той най точна ще каже. Между другото правила ли си тест или само ти е закъснял цикъла?

31.   Какво става с теб, Авторке???

32.   Боже, пази децата ни!!! Майка съм на момиче. Добре, че има такива сайтове, да показвам на детето ми какви са резултатите от недомислиците! Как може на 14 годишна възраст да правите секс? Не питам "пострадалата". Тя вече си е получила урока. За останалите, в голям процент неграмотни, преждевременно избуяли момичета питам! Вероятно проблемът се корени в семейството на това дете. Така се случва в семействата на алкохолици, истерички, студенокръвни майки и т. н. (най-често). Макар че понякога и от много внимателни и разумни родители се пръкват такива експериментатори. Много ли е важно на още ранна детска възраст да се отървете от тая прокажена девственост??? На тая ципа гледате като на ципа, разпорожена под езика ви, която ви пречи да проговорите! То е задължително да я махнете още в бебешка възраст. Направо да вземем да си оперираме женските отрочета - що им остават това нещо да им пречи само да се чудят как да си го махнат! Кога ще се вразумят тези деца! Дано моята дъщеря да е по-разумна. Треска ме тресе, като си представя, че и моята може някой ден да ме сюрпризира с нещо такова. Майките ви ли не ви говорят достатъчно, бе деца, какво ви липсва? Информация ли нямате!? Какъв ви е проблемът? Всички се юрнали да я късат тази ненужна ципа, че се питат как да е, че с пръсти ли, че с какво ли? Бабите ни биха се обърнали в гроба. Сред тях имаше стойностни жени. Сред нас - много малко! Срамно е!

35.   Кажи на вашите и занапред използвай предпазни мерки. Успех!

36.   Знам че историята е стара, но ако ми се беше случило същото аз щях да кажа на родителите си, че преди 2 месеца са ме изнасилили някви и от срам не съм им казала. Примерно...

37.   Знам че историята е стара, но ако ми се беше случило същото аз щях да кажа на родителите си, че преди 2 месеца са ме изнасилили някви и от срам не съм им казала. Примерно...

39.   А с авторката какво стана? То, май си пролича измислицата!

40.   Задавих се със слюнката си, когато прочетох на колко е приятелят ти

41.   Задавих се със слюнката си, щом прочетох на колко е приятелят ти.
Тъй като тази история е от преди 4 години, бих искала да знам какво се е случило по-нататък