Споделена история от Тинейджърски

Самотна и влюбена
Здравейте на всички ! Сега ще ви разкажа моята история

.. . И така, аз съм едно момиче на 18 години (12 клас ). Може би моят проблем ще се стори много повърхностен за много от вас, но все си мисля че има и хора, които ще се опитат да ме разберат и да ме посъветват. Та проблема е там, че съм сам самичка на този свят. Нямам приятели, нямам гадже ....а всъщност никога и не съм имала .. нито приятели, нито гадже. Няма с кого да излизам. По цял ден и нощ си седя сам самичка вкъщи, а когато съм навън гледам щастливи влюбени двойки и приятелски компании. Ще питате дали проблема е в мен.

Ами честно да си кажа, не мисля. Нито съм дебела, нито съм грозна, поддържам добри отношения с много хора, но те са ми просто познати. Никога не съм почувствала приятелската любов, никога не съм имала връзка с момче .. а толкова много искам. Искам да бъда щастлива. Да имам добри приятели, дори 1 ми е достатъчен. Искам да имам момче до себе си, с което да се обичаме и да се разбираме. Тъй като тази година съм абитуриентка, би трябвало да се чувствам по по-различен начин. Но при мен няма нито еуфория, нито радост. Всички момичета от моя клас ще си имат кавалери, само аз няма да си имам. Почти всички от тях си имат гаджета .. и отново само аз си нямам. Вече не знам какво да правя. Опитвала съм се да се приобщя към толкова много компании, но не се получава. Освен това никога не съм нагрубила даден човек, не съм клеветила и не съм лъгала. Не знам защо всичко в живота ми се получи така. Но знам че се чувствам отвратително. Всеки ден. Всеки час. Всяка минута. Плача. Плача всяка нощ, а през деня се правя на весела и щастлива.

От няколко месеца харесвам едно момче. Но проблема е там, че той е от друго училище и не се познаваме. Само се имаме в приятели във Facebook.

Това беше от мен. Много ще се радвам ако някой пише и обърне внимание на писаниците ми :Д.

Коментари

1.   Здравей! Според мен проблемът ти е, че се опитваш да се приобщиш към групата. Приятелството става от самосебе си, тоест намери някой като теб - 100% не си сама. Аз лично съм общителен, но доста често се замислям за хора в твоето положение - те или са самодостатъчни, или се срамуват. Относно това момче - много лесно може да го спечелиш. Като мъж ти гарантирам, че останалите от моят пол си умират да са център на внимание. Аз много ценя момичета, които правят първата крачка - тоест да са находчиви. Пиши му седмица-две, покани го на кафе, няма да ти откаже. (освен ако не е надут тъпак взел се за Брад Пит, но ако е такъв въобще не ти трябва.
Ако все пак не се получи, мога да ти кажа, че на нашата възраст (14-19) голяма част от приятелствата и връзките са просто имитации на такива. Попитай майка си или баща си с колко от приятелите си се помнят и виждат редовно - едва ли повече от 2-3!
И не забравяй, ти си на 18, а не стара мома на 45! (нищо лично към тези дами) Живота е пред теб, не знаеш съдбата с какво ще те изненада! :)

2.   Хмм... мисля че 1 приятел е прекалено малко за достатъчно.
Свестни хора не се намират постоянно, но ако имаш повече контакти и повече близки хора ще е много по-различно. Проблема според мен е, че не излизаш с тези познати и прекалено малко общуваш с тях. Познатите ще станат
приятели ако си допадате, а откъде да знаеш какъв е човека без да го познаваш?