Споделена история от Тинейджърски

Пристрастена към чая за разтройство
Привет! Аз съм момиче на 15 и от 5 месеца имам странно пристрастяване. Преди 5 месеца се разболях, имах температура и разстройство в не много напреднала фаза. След като отидох на лекар ми изписаха някакви хапчета и чай за разтройство. Пих ги една седмица, след което се отървах от болестта, но не можах да се отърва от чая. Той беше толкова пристрастяващ, че всяка сутрин оттогава го пия (може би понякога по често). Налага се да крия от родителите ми, защото мисля, че ще ми забранят, а аз от една страна не искам изобщо да спирам да го пия. От друга страна обаче знам, че той съдържа някакво специално вещество за лекуване, за което лекарят ми беше казал, че не е особено полезно. Аз обаче толкова се зарибих, че вече съм свършила 4 големи пакета с чай.. Е, ще очаквам вашите съвети, да спирам ли да го пия (и как да стане това) или някакъв друг вариант. Какво толкова може да ми стане от него??
Благодаря!

Коментари

1.   Отказвай го, не ти трябва, организма знае кое е най-добро за него!

3.   Какво може да ти стане от него?? Нали не искаш да се о*ереш някъде, например в училище, някъде навън, където няма тоалетна или поне не на близо. И определено не е добре за организма да се пие всекидневно. Разхлабващи средства се взимат само тогава, когато има нужда!

4.   Не, тя пие чай за разстройство, тоест, който спира разстройството. Ще ти кажа какъв ще е ефекта от това. Аз имам такъв проблем. Няма да можеш да ходиш до тоалетна, ще си изтъркаш лигавицата на дебелото черво, оттам рак на червото, ще напълнееш, ще станеш цялата в пъпки, защото, като не ходиш до тоалетна организма се натравя от токсините и започва да ти замърсява кожата. Толкова ли си лабилна, че да се пристрастиш към някакъв тъп чай? Зле си значи, щом толкова лесно се пристрастяваш към разни неща. Спри, ако не искаш да страдаш.

5.   №3 Авторката не говори за разхлабващ чай а за стягащ, от него може да получи само запек.
Авторке кажи какъв е чаят, името на опаковката, как да ти кажем като най важното не си написала. Ако чаят е просто билка няма проблем, ще ти омръзне.