Споделена история от Тинейджърски

Изтъркано ли е вече това - Искаш ли да ходим
Здравейте, преди седмица предложих на едно момиче, което харесвам от доста време.. Вече сме гаджета, но все пак и предложих по онзи детски начин - искаш ли да ходим, въпреки, че съм на 15+.. Просто ми е интересно какво трябва да се пита в такъв момент, не само тази истъркана реплика.. Дайте ми съвет за след време. ( Нямам много опит в тези неща ) :)

Трябва ми нещо кратко и ясно, но все пак да показва, че я харесвам, :)

Коментари

1.   И аз мисля, че е доста тъпо това "да ходим". Но поне вече имаш опит и ако ти се налага друг път ще се справиш по-добре.

Иначе най-подходящо според мен е нещо по-оригинално, измислено от теб. Каквото се сетиш, ама не е важно чак толкова. Гледай напред.

2.   честно казано, моето мнение, е че това звучи банално и по-детински, както ти каза. Ако някой ще ми предлага, бих предпочела нещо по мило, не че това не е.. но може: Искаш ли да бъдем заедно?

3.   Казваш и: от дълго време искам да ти кажа нещо.. много те харесвам и ако сега ти станесх моето момиче щв съм най-щастливия човек на тази земя.
Момичетата обичат романтика ;)

4.   3 и ако е нормална ще му се изсмее. Ще му отговори "Разкарай се, бе тъпак! "

5.   От номер 2. Не съм много съгласна с теб номер 3, така е обичаме романтиката, но в рамките на нормалното. Без преувеличения.
(:

6.   и тя ти отговори : Да разхожда ми се определено :)

7.   на мен би ми харесало "ще ми станеш ли гадже", ако бях на 15, сега моите уши се надяват да чуят "ще станеш ли моя съпруга" ама тъц

8.   Така е, номер 7, на 15 на вас ви предлагат, на 20 ви се иска да ви предложат, ама невинаги се получава, на 25 ви се иска вие да предложите, ама не ви стиска, а на 30 вече предлагате наред, защото не ви пука...

:-)

9.   Аз предпочитам или направо да ми се нахвърли или ако ще става с думи хаха да е нещо от сорта на "харесваш ми.. не ми стига да сме просто приятели" някакви такива...

10.   Май стигнахме до извода, че на всички ни харесват различни неща. (:

12.   Според мен е най добре да я целунеш направо, но ако искаш да е по сладко и романтично можеш да й напишеш на едно листче "wanna be my girlfriend? " и да й го дадеш аз съм момиче и на мен са ми го прилагали това и беше адски сладкото :)