Споделена история от Тинейджърски

Грозота ли е?
Здравейте аз съм момиче на 15 години. Преди време бях пълна и търпях много обиди, за да си ги спестя бях принудена на лишения за да отслабна. И го направих, но това не ги спря често ми казват, че не съм хубава или поне, че другите ми приятелки са по-хубави от мен. Вместо внимание от момчетата аз получавам думи от рода - Тази пък кой ще я хареса, тази никой не я иска, виж си увисналият гъз* ( което е причинено от рязкото отслабване). Не съм грозна и нямам грозни черти и не разбирам защо момчетата и въобще хората не ме харесват. По тази причина на тези години не съм имала нито едно гадже, което в днешно време си е срам и също подлежа на тормоз. Вчера едно момиче от моя клас направила наш общ портрет (рисува супер) и една от приятелките ми която уж ми споделяше проблемите с килограмите и убидите ми каза-На портрета си по-хубава отколкото на живо, а на момиче от класа обратното. И не разбирам това, че не ходя гримирана грозна ли ме прави, защо ме подценяват много съм разочарована

Коментари

1.   Тво аче нямаш самочувствие ти е проблема, те знаят че си ранима и нападат уж на майтап се изкарват "готини".
Имам позната дето е 75 кг и е най ухажваното момиче в класа си, трета по ред на харесване в училището.

2.   Не знам как изглеждаш, но може просто да смениш обстановката. Пиши си с някой от по - долните или по - горните класове и в междучасията излизайте навън да се разходите около училището. Аз също имам такъв проблем, всички около мен ме смятат за не много хубава, за задръстена, но в други компании се чувствам прекрасно, имам си приятел, но получавам комплименти и от други.
Относно увисналото дупе (ако наистина е такова), ако не ти се правят упражнения с тичане, скачане и тн може само да си клякаш, ще ти отнеме няколко минути, 5 10, 3 4 сериики от по 15/20 клякания. Ако обаче наистина искаш промяна си потърси в YouTube или Vbox7 упражнения за крака, за дупе, кардио и ги започни.
Още нещо; може ли да те попитам как отслабна. Имам обратен проблем, много съм стегната защото тренирам, но съм си пълна на пръв поглед. Благодаря предварително!

3.   Започни да спортуваш, да се храниш здравословно, да пиеш повече течности и си учи уроците!!!!

4.   Авторката до номер 2 -Ами аз съм интересен вид, хляба от 6-те филии които изяждах на едно хранене станаха по една на хранене и сладкото през 2/3 дни примерно на 3 дни едно кексче от тези малките в опаковка. Не пия газирано по природа, защото ме боли гърлото от него и не съм му любител, а за чипса забравих, че съществува иначе пуканки и солетки може от време на време. И това е чисто и просто ограничение и воля! И както казах при малко ограничение аз съм склонна към отслабване и се получи лесно, а може и от годините да е било но смъкнах 20 килограма които за мен са супер

5.   бъди себе си, живей си живота и не обръщай внимание на хорското мнение!!! Щом ти сама смяташ, че не си толкова грозна какво те притеснява? А и момчетата в тази възраст все още не са съзряли! Не ги слушай и забрави за твоята "приятелка" дето ти е споделяла проблемите и дето казала, че си била по-красива нарисувана.. имаш още години да се променяш, просто изчакай природата!

6.   Първо искам да знаеш, че това да нямаш гадже и до 20-годишна възраст - това не е срамота. И второ - няма да обръщаш внимание на онези идиоти. Те нарочно те обиждат, за да те наранят.

7.   не мисля, че трябва заради глупави коментари на твои съученици да се променяш... всеки намира нещо различно за красиво.. не мисля че можеш да угодиш на всички :-)

8.   Хей :3
Значи хубаво е, че си отслабнала, защото затлъстяването е болест. Но това което не ми хареса е, че си го направила заради хората. Е кажи ми моля те сега си слаба и пак не те харесват, защото тогава толкова се мъчи. И какво като си на 15 години и си нямала гадже аз съм на 14 години и НЕ искам да имам, защото не виждам смисъл само да се ядосвам и т. н :
*Всеки човек рано или късно си намира половина
Дори да си дебел, пак си намираш половинка, защото не всички хора гледат само външността, а какъв човек си и отвътре. ''Опаковката няма значение, ако съдържанието е боклук'' - В смисъл, може да си много красив, но ако само обиждаш другите, и се държиш с хората като с боклуци какво тогава има значени колко е красив човек! *
Това със * ( звездичката) е толкова сладникаво, че чак не вярвам как го написах
*И запомни някой ще те хареса, теб вътрешността, а не красивата външност! *
Чао успех и не забравяй това което написах :3