Споделена история от Тинейджърски

Приятели - предатели
Аз съм момиче на 13 и малко след като започнахме училище се скарах с най-добрата си приятелка. След като се скарах с нея започнах да прекарвам много време с една друга приятелка.

С нея доста се сближихме. Тя е с една година по-голяма от мен. Много се забавлявахме с нея, лигавехме се, бяхме неразделни... направо станахме най-добри приятелки.

Мина се време и тя много се промени. Имам предвид започна само да мисли за момчета... и то не какви момчета, а някакви "батковци" на 22-23 години. Не спираше всеки ден да ми разказва как си е писала с кой ли не. Направо понякога просто започвах да си мисля, че се е превърнала в тотална к*рва... След това тя започна постоянно да си говори с някакво момиче от нейния клас. Но тя си говореше с нея докато бяхме бяхме двете (по магазините)... Малко гадно беше. Пренебрегваше ме.

След време изведнъж спря да ми пише, да ми се обажда... сякаш не й пукаше вече за мен. Знаех, че вече онова момиче от нейния клас й е най-добра приятелка (знам защото ги виждах двете). Някак си се почувствах предадена. Загубих най-добрата си приятелка - човекът, на който можех да споделя всичко, на който можех да се доверя и то без причина Просто не мисля, че не е искала да говори вече с мен... тя показваше, че сме най-добри приятелки, че ме има като такава и ме цени. И изведнъж ме предаде...

След всичко това старата ми най-добра приятелка започва да ми липсва. С нея се познавахме от толкова малки... не знам какво да направя, за да си я върна... ;//

Коментари

1.   Просто от тук на сетне нямай вяра на никой и толкоз! Та колкото до старата ти най-добра приятелка, ако искаш наистина да си я върнеш-потърси я и поговорете, ако ли пък тя не желае-просто я остави, ако наистина и пука ще се върне при теб! :)

2.   На 13 си, а звучиш толкова детски... Порасни! И какво като момичето е излязло с някоя друга нейна приятелка? Коя си ти, че да и забраняваш? ! Тя не е твоя собственост!
Момиче, 14 години

3.   Божее същатта история, коллко познато ;х.. С моята предишна най-добра приятелка бяхме 24/7 заедно ;хх всеки ден всеки час... обичахме се супер много.. бяхме като сестри.. обаче след време и тя се промени както каза ти почна да ходи по ''батковци''.. ии мен ме заряза тотално след това си намери и друга приятелка такава като нея ии направо си паснаха супер.. аз спрях да я търся както и тя мен ии сега да ти кажа ми е супер.. тя ме търсеше на скоро видяхме се ии до там.. нищо повече.. тя в момента съжалява но е КЪСНО! .. така и при теб.. изобщо не се занимавай това момиче ще осъзнае какво губи както моята приятелка но ще е прекаелно късно.. : ) а относно старата ти приятелка аз зарязах момиче с което се познаваме от 14 години заради тази '' пикла ''.. така че според мен ако и се обадиш и кажеш всичко което чувстваш, мислиш и искаш ще те разбере ;)

4.   Виж скъпа, всичко се връща. Ти си изоставила своята най-добра приятелка и сега новата ти най-добра приятелка изоставя теб. Сигурно е гадно да чуеш истината, ама си го заслужаваш!

5.   Аз съм на 16 и съм била предавана и от момчета и от приятелки и вече се научих да имам вяра само и единствено в себе си и в родителите ми.

6.   при мене беше същата работа! аз се запознах с една от моя клас... заедно сме от първи клас! но с нея спряхме да се виждаме и си намерих друго точно с една година по голяма от мен! така че с ме с една и съща история! старата ми най добра приятелка ми се сърди, че имам нова, но така става! сега нея я няма и на мен ми е много гадно! а с нея сме неразделни!

7.   За това аз нямам най добър приятел.

8.   така е в днешно време няма истински приятели всички са фалшиви и докато мислиш че на тях им пука за теб те ти забиват нож в гърба.. така е в днешно време :)