Споделена история от Тинейджърски

Обичам я, какво да направя
Здравейте, моята история е такава. Преди време се запознах с едно момиче не е от моя град, но като се запознахме усетих тръпката ако може така да се изразя. И така започна всичко засякохме се на морето и от там започна всичко. Може би тогава бях някакво 14 годишно хлапе което искаше да си има яка мацка, обаче след като морето приключи и се разделихме (имам предвид тогава я харесвах и тя мен) имах чувството че полудявам разбирате ли ме, откачах мислех само за нея чаках я да ми пише иначе просто целият ми ден се обезмисляше. И така докато не я видях за втори път изжеднъж всичко в мен се успокои. И стана пак същото отонова съсипан, отчаян казах и го и тя ми каза че няма как да сме заедно защото връзката от разстояние не завършвала добре, аз не исках да приема този факт, но после като премислих нещата за пореден път осъзнах, че трябва да бъде щастлива казах и го това и мислех че всичко приключва махнах я от фейса беше ми много тежко плаках като бебе, надявах се е да е щастлива с който и да е. Минаха 4/5 месеца съвзех се напълно с мисълта да продължа напред заминах за друг град да уча и да спортувам и по едно време си казах, чакай ще и погледна профила тогава видях че си е намерила приятел стана ми много гадно, но в крайна сметка аз това исках. Та не мина много време преместих се на квартира и тя ми писа. Как съм и обикновенните бози и отворихме темата за чувстата си. Бях за зарекъл да не и казвам че я обичам никога повече, въпреки че бях ужасно влюбен в нея. После постепенно започнахме да си пишем отново(и може би тук направих грешката, за която ще спомена по-надолу) тя започна да ми казва, че не е щастлива със сегашния си приятел и мен започна да ме човърка от вътре защото знам че това е мойто момиче няма да я оставя каквото и да става, но стана фал.. Тя ми каза че вече е скъсала с приятеля си и аз бях спокоен казах си ето го моя шанс сега или никога звъннах и обаче ми дигна момче и аз се окуколих викам ало? Той вика кой си ти? Аз му казах така и така той вика аз съм гаджето й. И като чух това затворих телефона и откачих. Казах си, , ти си момче не путка няма да те разиграва някаква пикла, , стегнах се и си казах няма да живея в миналото на 16 години съм те първа ми започва живота. И мина се доста време промених се за 6/7 месеца, докато тя отонова не ми писа и аз искам не искам нямаше как да и отговоря исках да знам защо ме изглъга предишния път, защо искаше да ме наранява и тя ми отговори че наистина ме обича иска да е с мене, че ще бъде много сложно и понеже още я обичам и повярвах на думите и без значение как ме е наранявала. И казах не искам да бъда лъган вече тя ми каза че още е с онова момче и дори живее с него заради проблем със семейството си (майка и е в чужбина, баща и я изгонил понеже се скарали с майката) мен ми стана много гадно като знам че имам конкуренция дето живее с нея тя има намерение или не знам имаше намерение да се изнесе от него да излезе на квартира и да е с мен. Аз светнах от щастие до небето заревах от щастие. Беше ми хубаво.. За момента трябваше да го играем тайно пред приятеля й за да не разбере.. Тя не искаше да живее с него скъса дори с него обаче 1 вид живее за по задължение с него защото майка и познавала момчето което живело с нея. И ето че се видяхме преди 3 дни в 1 село се бяхме разбрали защото тя имаше баба и дядо аз също видяхме се аз бях грейнал щастлив. Целуна ме пускахме си палави езичета всичко беше повече от перфектно докато как се целувахме и ме галеше не и звънна тва момче дето живее с него аз почнах бавно да откачам защото ме страх да не се върне при него и може би всеки на мое място би направил това скарахме се. Цял ден не си говорехме тя ми пускаше сдухващи песени понеже знае че не ги обичам. Вечерта излязохме казах и че искам да поговорим седнахме говорихме и разбрах че ако е с мене тя ще загуби и последния си по близък(майка й) защото майка и е разбрала за мен и не много хубавото ми минало. (Не бях перфектното дете, сега вече съм променен) В тоя момент ми причерня.. излязхохме изпратих я и после започнах да бия в една ел. кутия от яд докато не си счупих ръката, но това е без значение изкарах всичката злоба от мен, после ревах имах нужда не исках да приема че тва е края, защото аз наистина я обичам повече от всичко на тоя свят оная вечер се бях предал в главата ми беше каша рева и не искам това да приключва така. Помислих малко събрах всяка една частица в мен и си казах трябва да продължа въперки всичко. Ето дойде заключителния момент който ме съсипва трябваше да я изпратя не исках тя да слабата ми страна как плача заради нея и т. н обаче силите ми не стигнаха като я видях как ме гледа очите ми се насълзиха за секунди дори и в момента като пиша това съм на ръба да зарева. Като чух свирката на влака започнах да треперя обърнах се и започнах да плача видях как тръгва влака и почуствах болка там горе в ляво пулсът ми скочи ряско започна да ми причернява все едно някой ми заби игла в сърцето плаках с часове после заради всеки един момент се нея дори и сега като си затворя очите я виждам. Просто ходя безцелно не знам какво искам в момента чувствам се празен, наранен, отнесен изобщо не знам за какво живея крепи ме само малката надежда че има шанс да бъде моя. Не знам как да подходя няма да издържа ако пак я премахна от феиса или от където и да било, колкото и да се правя на силен и да си казвам че няма да живея в спомени просто не мога. Опитвам се да се разсейвам с нещо, но факт е че съдбата не иска да съм с нея обаче аз имам намерение да се боря ще подходя по друг начин. Ще бъда като нейн приятел не зависимо колко ще ми е трудно докато не се махне от тоя дето е с него после ще се нуждае от време да свикне да живее сама понеже знам как е вече две години съм така. Сега единствено ме крепи тая малка изкра надежда която ми казва че има шанс. Имам нужда от съвет как да постъпя понеже сега съм много объркан мисля само за нея дори и сега със ставането чакам да ми пише. Надявам се да отнесете сериозно към историята ми. Благодаря ви!

Коментари

1.   Харесва те, но няма избор. Разбирам как се чувстваш. Успех, дано някога бъдете заедно!

2.   Бори се за нея!

3.   Мило влюбено момче,
Аз лично нямам никакъв опит с такива случаи, но има три
варианта в твоята ситуация:
1. Тя те харесва, но няма избор.
2. Тя е поредната използвачка - курвичка, която върти на малкия си пръст 1000 момчета, лъже ги, наранява ги и си играе с чувствата им непрекъснато. Надявам се тя да не е такава, но ще ти кажа, че трябва да се опиташ да погледнеш отстрани цялата ситуация, защото нали знаеш, че влюбеният е сляп! Ако тя наистина се окажа използвачка, махни я от живота си, ще го преживееш, тепърва ще има още много момичета.
3. Това е просто една шестнайсетгодишна неориентирана тинейджърка, която не знае от къде пикае и не знае как да постъпи! Не е сигурна в чувствата си, а може би дори и харесва да е с две момчета.

ОБОБЩЕНИЕ НА НАЙ-ВАЖНОТО: Знам, че ще бъде АДСКИ трудно, но трябва да се опиташ да погледнеш на ситуацията като някой страничен. Виж дали само ти се опитваш да бъдете заедно, дали на нея изобщо й пука за теб и чувствата ти, дали не те използва или си играе с теб. Това е което може да те спаси. Защото веднъж тръгнете ли, задълбочат ли се още повече нещата ще страдаш НАИСТИНА МНОГО и се страхувам, че какъвто ми изглеждаш чувствително момче може да се опиташ и да се самоубиеш, което пък би било най-голямата глупост, която можеш да направиш в случая. Всички сме били тинейджъри, знам, че хормоните бушуват и всичко, но трябва да се овладееш и да се опиташ да постъпиш като зрял човек!

Грейс, 21 г.

П. П. Ще следя историята ти защото много искам да те опазя тъй като ми изглеждаш свестен. Не искам да гледам по новините за още някакво хлапе, което е посегнало на живота си.

4.   Грейс
Благодаря ти за разбирането много си права, вече се опитвах колкото и тъпо да звучи обаче седнах преброих до 20 и си казах че няма смисъл. Аз възприемам живота така представлявам 1 свещ ако посегна на живота си след 1 година никой няма да ме запомни ще бъда 1 нищо. Едно момче ми каза брато ти си куче научи се да търпиш на болка за да станеш мъж, така се ставало корав, мислих върху тези думи и е прав обаче мисълта за нея просто сякаш ме убива бавно. За последните 2 дни изпих 6 кафета / 2 кутии с цигари това не е реално просто разстройвам се като видя снимките ни като слушам песните ни.. И стигам до една изтъркана фраза ''Живота е кучка или той теб или ти него''Да права си хормоните бушуват обаче аз не мога да се примиря с факта че нещото за което се будя сутрин няма смисъл.

6.   Авторе,
Друго, което бих те посъветвала, е да поговориш с нея. Така ще си изясниш някои работи. Може и да страдаш, но е по-зле когато човек е в неведение. А колкото до мнението, че си нищо, не е така. Всеки човек е уникален. Помисли само - НИКОЙ друг човек не мисли като теб, няма твоя пръстов отпечатък и твоите чувства. Твоят същински проблем е, че се влюбваш много дълбоко и искрено. Това е много хубаво нещо, но може много да страдаш заради него.

Грейс

8.   Момче, много е важно да не давиш мъката си в кафе, цигари и алкохол, пък не дай си боже и наркотици, а по-добре се разсейвай с нещо. Спортувай, излизай с приятели, недей непрекъснато да стоиш сам, защото когато ти е скучно естествено, че ще мислиш за нея.

Грейс, която продължава да следи отблизо всичко като твоята анонимна приятелка :))
И между другото, не съм на 21 г. Истината е, че съм на 18.

9.   Здравей. Много, много си объркан. Любовта в тези години може да бъде и най-хубавото нещо, но и най-болезненото. Аз няма да ти кажа да я забравиш, защото в момента просто няма да се получи. Не казваш на колко сте години, предполагам 17-18. От личен опит знам, че истинската любов не би трябвало да е толкова трудна. Изглеждаш умно момче, така че си премислил и всички варианти. Знаеш до какво ще доведе това чакане. Знаеш, че ако двама човека искат да бъдат заедно и ако наистина се обичат... ще опитат да преодолеят всички пречки. И това е двупосочна магистрала. Не може да си единственият, който ще се бори. Романтичната ми страна би ти каза да не се отказваш от любовта си, но и спри да вървиш по ръба. Малко се дистанцирай от нея. Спри да и звъниш или да я търсиш. Изчакай тя да те потърси. Срещите в фейс не са удачни. Когато те потърси намери начин да се видите и сложи всички карти на масата. Кажи й, че я обичаш, че искаш да бъдеш с нея, но и че за първи път трябва да избереш себе си пред нея. Кажи й, че не искаш да се измъчваш повече и че ако наистина те обича, ще бъде нейн ред да се бори за вас. Прехвърли малко топката и виж до какво ще доведе. Ако се откаже бързо... значи не заслужава чувствата ти. Историята ти ме трогна, защото само преди няколко месеца приключих с подобна такава. Започна когато бях на 15. От съвсем невинни детски чувства, прерасна в убийствена любов. Обичахме се, мразихме се, събирахме се, разделяхме се, лъгахме се, ревнувахме се, бяхме и с други и винаги нещичко имаше там на пътя, което ни пречеше. Повярвай ми, понякога само любовта не е достатъчна. Когато разбрахме преди няколко месеца, че нямаме шанс, за първи път почувствах, че дишам. Не мога да кажа, че не се сещам или понякога не ме наболява там в ляво, но сега обичам повече себе си, от колкото него! Успех ти желая!
Ан 20г

10.   От Автора
Благодаря на всички ви за коментарите и съветите в крайна сметка си стъпих на краката и сега всичко е окей : ))

11.   Аз харесвам едно момиче от 2 години питах я дали ме харесва тя ми казва че не ме харесва и аз щях да се самоубия но най добрият ми приятел ме спря