Споделена история от Тинейджърски

Искаха да ни разделят
Бяхме поканени с приятеля ми на рожден ден на едно момиче, обаче тъй като той я познава от повече време и не искаше да отиваме, защото не му се занимавало с такива злобни хора, но аз настоявах, защото мислех, че иска да отидем с друга компания, а не на рождения ден и майка му и сестра му са му казали също да не отиваме, но той е казал, че заради мен ще идим. Както и да е отидохме.. всичко беше страхотно.. много се забавлявахме и не се скарахме нито веднъж с приятеля ми.. и постоянно го наблюдавах кога излиза и кога не, а точно излезна 3 пъти.. 1-вия до тоалетната с едно момче, когато и аз бях там и другите 2 пъти по телефона да говори в коридора и даже ми покоза с кого.. почнахме да играим карти с две момичета и едното момче, което си имаше приятелка.. и на това момче приятелката отиде някъде след като ни видя да играим и рожденичката, която и е НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА забеляза липсата и попита ни къде е, но никой не знаеше и рожденичката излезна да я търси уж и по едно време се върнаха и двете доволни и си мислих на ум, че тук нещо става от типа дали приятелката на това момче, което играеше с нас карти не се дразни от това.. както и да е помълчах си за мен си го запазих. После спряхме да играим на карти и аз си танцувах на една песен и моя приятел си направи майтап на това момче, което играеше с нас карти викна му по фамилия, защото ме чу по-рано аз да му викам така и след като той му викна с фамилията и аз си направих майтап и му викам ти недей му вика така и приятелката му го чу това, защото излизаха до вън и както и да е.. Продължих да си танцувам и тъй като не си бяхме довършили играта на карти ме повикаха това момче и 2-те момичета да си я довършим и започваме и рожденичката ми вика ще дойдиш ли с мен до тоалетната и аз викам добре и ставам и отидохме пред тоалетната и на това момче приятелката му дойде и ми вика можи ли да дойдеш да ти кажя нещо и аз викам да (но знаех си, че ще е нещо от рода) и тя ми вика мислих дали да ти го кажя, но щи го кажя викам и казвай тя ми вика приятеля ти ме целуна.. тя била до тоалетната с рожденичката и той отишъл и и викал дай да те целуна и тя му викала ще кажя на приятелката ти пък той аз ще кажя на твоя приятел тя си сложила ръката на устата после я махнала и тя го целунала!!! Това като го чух за момент всичко се срина.. влезнах вътре взех си чантата и се засилих за си тръгвам и приятеля ми ОТНОВО стоеше на стола и си приказваше с тово момче с което един единствен път отидоха до тоалетната и стана и ме хвана и ме попита къде отивам моите думи бяха.. остави ме.. как не те е срам да целуваш това момиче поне като не ме обичаш да не го беше правил заради това момче(приятеля и стоеше на леглото в този момент и му се насълзиха очите) а на моя приятел думите бяха.. каквоо кой ти го това.. аз как да ида да я целувам тая ейтака от няма нищо извикай я тука.. викнах я тя седеше пред тоалетната(само да оточня, че бяхме в къща и тоалетната е вънка) дойде и той почна да я псува и да я пита как не я е срам да говори така и защо го прави и даже и посегна НО НЕ Я УДАРИ разбира се.. Тръгнахме си от там и отидохме в тях да си поговорим(той настояваше да ми обесни) аз вече не можех да издържа и се бях разплакала влезнахме и майка му се събуди и дойде и ме попита да не сме се скарали.. аз казах не и последните и думи преди да излезе от стаята и бяха аз му казах да не отивате там.. разбрахме се уж.. повярвах му и се прибрах на следващия ден пак нещо ми стана изведнъж... пак си мислих, че ме лъжи той като си мисля, защо точно за такова нещо би излъгало това момиче чухме се само веднъж този ден и му писах съобщение, че не искам повече да сме заедно и си изключих телефона и започна да звани на майка ми да я пита какво ми е станало пак, защото уж се разбрахме а защо съм му писала, че не го искам, а майка ми му е обеснила да не ми звани повече за днес, защото не му вярвям и не ми се говори, а той настоявал и обиждал онава момиче, че как можи да вземе да целува нея като обича толкова много мен и се разбрали някак си да не звани за този ден повече, но по едно време сестра му се обади на майка ми и искаше да говори с мен.. приказвахме си и нейните думи бяха.. Аз говорих с нея мънка си няма какво да кажи, защото лъжи.. аз бях на работа и брата ми са обади и ме помоли да се прибера искал да ми кажи нещо и специално се върнах заради него не го направил, но ако я видя тая тавика шамари ще изяде от мен, че не е истина.. разбрахме се с нея и си включих телефона и се
разбрахме с него и решихме да излезнем с едни приятели на кафе.. отидохме и аз вече се ядосах и и се обадих по телефона, а тя тогава имаше рожден ден.. казах и ти за каква се мислиш, че ще лъжиш така обесни ми пак какво е станало онази вечер тя ми каза аз каквото имах го казах и аз и викам кажи ми го пак или думите от онази вечер и тази няма да съвпаднат и тя ми вика ами бяхме аз и рожденичката ПРЕД ТОАЛЕТНАТА и той ме целуна и аз и вивам е как бе като той не стана от този стол и беше пред очите ми и го гледах и тя ми затвори.. после звънах и на рожденичката и и викам с най-добрата приятелка на въпросното момиче ли говоря и тя съвсем спокойно ми вика да и ми изрече името какво стана викам ще ти кажя какво стана айди разкажи ми ти какво стоно онази вечер и тя ми вика АМИ НЕЗНАМ АЗ БЯХ В ТОАЛЕТНАТА и по-нагоре ще прочетете, че приказките им се разминават едната вика, че били двете пред тоалетната, а другата вика, че била вътре и незнаела какво е станоло.. след като ми го каза това и казах.. не мислех, че ще паднеш на нейното ниво.. поне и кажи като те кара да лъжиш.. лъжите да са еднакви, а не едната да казва едно, а другата друго и тя ми вика съвсем спокойно добре ще и кажя! КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ПОСТЪПЯ АЗ В СЛУЧАЯ..

Коментари

1.   Явно онова момиче е ревнувало приятеля си от теб, защото ви е видяла да играете карти, да се бъзикате и т. н. И след това е наговорила най-добрата си приятелка да те излъжат /а има вероятност да е искала да вземе приятеля ти, но по-скоро съм за първия вариант, че е ревнувала/. Според мен приятеля ти наистина не го е направил, а и щом те двете са се оплели в собствените си лъжи... е ясно. А пък и твоето момче нали още преди ти е казало, че не иска да ходите там, защото хората са много злобни. Явно е бил прав, а и ги е познавал отдавна. Даже и майка му накрая го е казала, явно всички са ги знаели какви са. Просто остани с приятеля си и прекъснете контакт с тези хора.
Виждаш колко лоши могат да бъдат хората. Внимавай и занапред!

2.   Абе момиче, ти си написала най-дългото изречение. Има толкова пунктуационни и правописни грешки. Почти нищо не разбрах от историята ти.

3.   И аз трудно разбрах кой кого целунал, кой с кого ходил до тоалетната, кой бил вътре в тоалетната, кой имал рожден ден и т. н.

Вярвай да човека до себе си, а не на разни кикимори.

5.   Надявам се, че не бягаш от училище с приятеля си, защото имаш още да учиш по български език. А междувременно още в началото като прочетох историята разбрах че има ревнива кучка. Явно ви завиждат.
Момиче на 13

6.   Леле докато го прочета това направо ми се замая главата. То дето пълно с грешки ами и като съдържание на места страшно объркано. Доста банална и напълно прозрачна история.