Споделена история от Тинейджърски

Напих се като прасе, а съм на 14!
Най-голямата грешка в живота ми и най-голямото ми унижение беше преди около месец, когато с 2 приятелки излязохме на кафе и си поръчахме шотове, водка и друг алкохол аз пих повече отколко трябваше. Първо ми беше забавно, но след това започна да ми се вие свят и не можех да говоря като хората, и решихме да отидем някъде да хапнем отидохме в Subway още от вратата ме видяха, че съм пияна като гъз и да там обаче гледах някакво момче през цялото време. Както и да е, излязох навън и започнах да повръщам даже и се свлякох на земята повръщах, лежах хората ме гледаха след малко дойде майка ми и ме заведе в болницата където ми правиха промивки и такива неща. Да това е най-тъпото нещо, което съм правила не искам да видя алкохол в живота си! Другия проблем е, че вече не мога да стъпя в Subway и за това вече и няма с кой да излизам :(

Коментари

1.   Ами добре, че си го разбрала. Други са нямали този късмет и завършват в интензивното, после в ковчега (чети вестници). Добре е, че си разбрала, че е грозно и гнусно да се напиваш. Сега остава да спреш и да се наливаш. Къде са родителите ти, между другото?

2.   Родителите ми не знаеха, че ще пия и. т. н смисъл не им казах нарочно защото си мислех, че няма да се стигне чак до там и да, а и повярвай ми никога няма да пипна алкохол!!!

- От автора

3.   Ти сама си си виновна. Само на 14г. си и вече пиеш? Жалко за теб. ;(
Няма с кой да излизаш - ще си намериш нови приятели. :)

Ранджан

4.   Не се тревожи всеки е имал по едно голямо напиване през живота си, но хубавото е, че си, си взела поука от това. Решиш ли да пиеш пак да знаеш не прекалявай, голямото пиянство не води до никъде, както каза номер 1, че се стига до гроба още си доста млада за да правиш такива простотии, а това за срама ти в Subway не се тревожи станалото станало все пак ще е много по-добре да излезеш там отколкото да си гниеш вкъщи и най-важното : ПРИ ВСЯКА УПОТРЕБА НА АЛКОХОЛ, НАРКОТИЦИ ИЛИ КАКВОТО И ДА Е БИЛО ОПАСНО НЕЩО ЗА ТЕБ.... ПОМИСЛИ КАКВО МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧИ, защото някой път последствията са наистина ужасни... :)

6.   На 14... пиян като прасе... нищо ново под слънцето...

8.   Измишльотина

9.   Отначало си помислих че е някое момче и си казах че няма нищо ново, но като каза приятелкИ и се сетих че си момиче... Ами да ти кажа момиче лесно се напива... Някои от 50ml уиски и се напиват...

10.   я бягай

11.   Ами научила ли си урока и това е важното. Да си признаем, на всеки му се е случвало поне веднъж, или ще му се случи.

13.   Аз съм момиче на 16 и първото (и последно) напиване беше също когато бях на 14. Изпих една водка флирт от малките бутилки. Не съм повръщала, но и на мен ми се виеше в свят и съумях да разбера, че съм се понапила. От тогава пия само по малко бира, а водка не съм поглеждала. Ако хората са достатъчно умни още след първия път разбират, че с алкохола шега не бива и че той не те прави готин или популярен. Евала, че си се усетила навреме! Ако ти се пие, бирата не е скъпа! От нея май не може човек да се напие, но в големи количества вече ти става гадно и сам я оставяш. Казвам ти всичко това от личен опит и силно се надявам да нямаш такива преживявания повече.

14.   Виж, спри да пиеш докато му е времето. Върни си приятелите и те поздравявам, че си осъзнала грешката си. Има хора, които са нямали този късмет!

15.   Само аз ли ще кажа: И кво от тва? ..
На 14 си, караш 15та година все някога е трябвало да се напиеш и не за да се направиш на голяма работа, а за да осъзнаеш на колко може да издържиш. Така следващият път ще знаеш мярката и няма да се стига до такива случки. Колкото до приятелите не намирам връзка защо като си се изповращала в сублей няма да имаш повече приятели? Смятай колко са били истински ако са те зарязали затова, че си се напила/

16.   Пращам ти това писмо с пожелание, всичко написано в него да се сбъдне. Това е Китайско учение. С пари можеш да си купиш къща, но не и дом. Можеш да си купиш легло, но не и сън. Можеш да си купиш часовник, но не и време. Можеш да си купиш книга, но не и знание. Можеш да си купиш положение, но не и уважение. Можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве. Можеш да си купиш живот, но не и душа. Можеш да си купиш секс, но не и любов. Можеш да си купиш всичко материално, но не и духовност. Китайското учение носи късмет, защото пращането на положителна енергия чрез добрите пожелания е най-добрият начин, за да помогнеш на ближния. Началото е в Китай. Това учение вече 8 пъти е обиколило света. Но ето, че този път, то ще донесе щастие и на теб. След като получиш това писмо, ще станеш щастлив. Това не е шега! Ще ти се усмихне късметът! Препрати това писмо по интернет или по пощата на хора, които се нуждаят от щастие. Не изпращай пари, защото щастието не се купува с пари. Не пази писмото повече от 96 часа. За това време трябва да си го изпратил. През 1997г. писмото е било получено от млад човек. Той си обещал да го изпрати, но отложил това за после. Което означава, че задържал писмото повече от 96 час По-късно го препратил, както си бил обещал. И сполучил - оженил се щастливо за любимата жена и му се народили много и хубави деца. И така той продължил веригата на щастието. Не забравяй, не изпращай пари и не подписвай писмото. Изпрати само 20 копия и почакай, за да видиш какво ще ти се случи след няколко дни. Учението е било създадено от китайски монах от манастира Шао лин, където е събрана мъдростта на света. Аз ти го пращам, защото ти си длъжен да помогнеш то да обиколи земното кълбо. Изпрати 20 копия на свои близки, познати и приятели, и дори на непознати. В течение на няколко дни ти ще получиш добри новини, или ще ти се случи приятна изненада. Това е истината, даже и да не си суеверен. Това ти беше изпратено за късмет. Благодарение на някой, който иска да ти помогнe"