Споделена история от Тинейджърски

Ами сега, какво да правя?
Здравейте аз съм момиче на 14 години... И така почвам с моята история.. Аз съм влюбена в момче, който е на 20 и сме роднини :(. Ние попринцип се събираме с няколко момичета някъде и той минава с колата си от там всеки път, като минава той гледа само мене САМО! Постояно ми прави шегии, и да сме с момичетата той говори само с мене, все ми маха с ръката си, вади си езика, абе общо взето усещам, че и той ме харесва... Веднъж му изпратих покана от фейса, но той не прие, после пак и пак изпратих, но той не приема. Сега го сръчках, но той не знам дали ще ме сръчка обратно. Постоянно го сънувам... Просто не знам, какво става с менеее... Много го харесвам, многоооооо... :( Кажете, какво да правяяя...???? :(

Коментари

1.   Какво да правиш - да го забравиш! Той ти е роднина. Много си малка още за връзка. А и ти много добре знаеш, че няма да се ожениш за него или нещо подобно. Така че си помисли добре и вземи правилното решение, т. е. решението е моят съвет.

Ранджан

3.   Порасни! Ей това направи.

4.   Ама ти по това ли разбираш, че те харесва защото си вадел езика, нещо не те разбрах. А относно въпроса остави го след като сте роднини няма смисъл, да си правиш илюзии;))

5.   Н, вече си пишем с него, много е добърр... офф знам, че съмм малка, ноооооо...

6.   Ами щом сте роднини е нормално да говори с теб.

7.   Оф не знам, сега постоянно ми пише, но до сега не обръщаше толкова мнимание на менее.

8.   Няма какво да си правиш илюзий! Влюбена била, и не можела още малко без него -. - Сериозно ли на къде отива нащо поколение бе? !
1-во той ти е РОДНИНА, осъзнай се с него нямаш бъдеще, не можеш и да му признаеш, че си влюбена в него! Та той не ти е съученик, че ако не те харесва и той да се направиш, че нищо не е станало.
2-ро той е на 20 а ти на 14, дори и да тръгнете заедно и да ти повтаря, че няма да те насилва за секс и т. н помисли малко той е голям има нужди, ще те изчака да кажем месец - два и после? Ще го иска.
3-то представи си, че родителите ти разберат как ще се почувстват? Аз ще ти кажа, ще им стане много гадно и ще решът, че са се провалили като родители.

Послушай ме, послушай и №1 №2 и №3 и го забрави! И най-вече порасни и стига си се правила на голяма, влюбена била на 14 ти въобще знаеш ли какво е любов?

–Нани П.

9.   Нали сте роднини той просто говори за теб защото сте роднини. Мисля че не те харесва незнам де не съм сигурна но май е така.