Споделена история от Тинейджърски

Хванаха ме, какво да правя?
Здравейте, момче съм на 11 години. Вчера онанирах (бих ч**ии) и тъкмо преди да се изпразня, баща ми влезе и ме видя като се изпразвах. Видя ме, но се направи, че нищо не е станало. Какво да правя? Помогнете ми, моля! Не знам как да разговарям с него.

Коментари

1.   Баща ти не е трябвало да влиза в стаята ти без да чука. Нищо няма да правиш - той като мъж те е разбрал, може би дори е горд, че възмъжаваш и не си болен да кажем... Какво да правиш - ами поискай да ти сложат брава, която се заключва от вътре!
Сега чикии, утре с някоя мадама може да те изненада. И още - няма от какво да се срамуваш, баща ти е все пак - мъж. Гледай майка ти да не те „хване“, затова и бравата. И изобщо - какво има за „хващане“ - твое си е тялото, не е престъпление да мастурбираш. Дръж се съвсем нормално в семейството си и поискай нова брава. Ще си спестиш много неприятни „изненади“, защото тепърва ще започваш с тези неща.

2.   Пример: - Баща ми, нали ти казах да ми дадеш повече джобни, че да си хвана гадже. Еми тьй става, като не ме слушаш :)

И най-кофти ситуацията, може да работи за теб.

3.   1 е прав.
Няма нужда да правиш нищо. Той се е направил, че не е видял, а ти се направи, юе не се е случило. И споко, и на мен ми се е случвало същото на твойта възраст, а и много мой приятели са ми разказвали за подобни случки. Ако искаш гледай филмът "Малена" става дума за едно момче на твоята възраст със същите занимания. Филмът е много хубав, но се опасявам, юе си още твърде малък за да го разбереш. Ако не друго поне ще ти хареса мацката ;)

5.   Хаха, щом се е направил, че нищо не е станало, значи няма за какво да се притесняваш. И той на твоята възраст е правил същото, както и всички момчета и момичета мастурбират, нормално е.

6.   Радвай се, че те е видял БАЩА ТИ, а не МАЙКА ТИ. :) И не мисля, че е кой знае какво, защото все пак и той ги е вършил тия работи.

7.   Номер 6, защо да ги е „вършил“ в минало свършено време. Може бащата още да ги вършИ „тези работи“.
Авторе - НОРМАЛНО. Няма от какво да се срамуваш! Баща ти с право се е засрамил, друг път да не нахълтва така в стаята ти

9.   От Автора До Тези, Които Са Ги Хващали:

Вие сигурно сте били по-големи от мен, когато са ви хващали. Но той се държи странно. Забелязвам, че не се държи нормално, когато говори с мен. Странно се държи...

10.   Авторе, дай време на баща си да се отсрами и да приеме, че не си вече бебе, а ставаш мъж!
Ами за срам си е - не е трябвало да влиза така в стаята ти, не си на 11 месеца, а на 11 години! Трябва първо сам да го преглътне, после ще се оправи. Дръж се така сякаш нищо няма и след време ще му мине. Живей си иначе нормално. Аз съм момиче и мастурбирах и като по-малка от теб, хващали са ме, но после се научих да се крия по-добре. Ако бях на днешния си акъл задължително щях да поискам нова брава и самостоятелна детска стая вместо да се крия! Такива стаи ще имат задължително един ден децата ми от самото начало!
Относно баща ти иначе - ами човекът изживява криза на средната възраст - до вчера е имал 11 месечно бебе, а днес има 11 годишен младеж. Той реално вижда, че утре ще си мъж, а той...дядо. За него много бързо са минали годинките и си останал бебе в съзнанието му. Изведнъж вижда, че съвсем не си бебе, което значи за него, че е остарял. Остави го да се пребори със собствените си страхове и продължавай ти самият да се държиш нормално със „стария“!

11.   Пак съм Номер 3.
Бях малко по-голям от тебе, но това не променя нищо. Ще му мине след няколко дни. След като е бил достатъчно интелигентен за да се направи, че не е видял, сигурен съм,
че разбира, че вината е негова защото не е почукал.

12.   Момко млади, не се притеснявай! Моят син е на твоята възраст. Не ми се е случвало да го "хвана" без да искам, но знам, че го прави. Трябва да разбереш, че това е нормално! И аз на твоята възраст, както и всички други момчета са го правили. Голяма работа, че са те "сгащили"!
Баща ти вече те възприема като мъж, а не като малкото момченце, с което до вчера се е глезондрил. Горе главата и споко - всичко е наред!!!

13.   Аз като се къпех се изпразних на тоалетната чиния и след това съм забравил да пусна водата и майка като видя директно в хола да пита кой го направил това аз си цъках на компа бащата и сестрата гледаха тв начи толкова неприятно ми стана не знаете как се почувствах обаче евала правя на баща ми човека каза аз го направих такъв скандал се вдигна просто ужас беше и всичко заради кухата ми майка какво толкова все пак бях 15 годишен трябваше да го възприеме нормално тъй че късметлия си пич но не ти ли е рано още на тебе бе тънкопишко аз на 11 не знаех кво е чикия

14.   Номер 13... смях!
Браво на баща ти!!! Явно майка ти действително е куха, ама баща ти си я знае. Гледай ти каква жена ще намериш, за да не изпадаш в такова положение един ден

15.   Няма за какво да се притесняваш. Аз един път си мислих, че съм сам вкъщи и си биех чекии на едно лесбииско порно и то бях усилил звука и точно в момента в които се празнех майка ми нахълта в стаята и видя всичко, но се направи, че нищо не е видяла. После няколко дни беше неловко когато съм покрай нея но после нещата се нормализираха. Поне след този случай се научих да внимавам.

16.   Няма нищо страшно :) И моите момчета са на твоята възраст. И аз бях малко объркан когато осъзнах, че го правят, но единствената причина баща ти да се държи "странно" е, че може би му е трудно да осъзнае, че малкото му момченце вече пораства. Но и той го е правил на твоята възраст, както и всички останали. Просто не се притеснявай, всичко е нормално.

18.   Баща ти би се гордял с теб, всички мъже правим чекии, това е мъжко нормално занимание, не се притесняваш!