Споделена история от Тинейджърски

Разиграва ли ме или какво?
Моята история е следната на 16 години съм уча в гимназия в не много голям град. Значи моят проблем е следният харесвам едно момче, но не мога да разбера друго той разиграва ли ме или наистина не ме харесва както казва. Та аз започнах да го харесвам, но не се познаваме лично той е съседния клас и казах на един от от неговия клас да му каже, че искам да се запозная с него той се съгласи, но този някой не е кой да е този някой преди ме харесваше та дори казваше че е влюбен в мен, но аз го отхвърлих защото нямаше тръпка от моя страна.Това беше преди 3месеца и мислех, че му е минало но явно не е. Както и да е казал му той и моя човек уж се зарадвал но почна да ми отбягва погледите. След това онзи го попитал е добре не искаш ли да те запозная и той казал а луд ли си не я харесвам. Е добре как ще каже така като постоянни ме гледа и не си въобразявам сигурна съм, защото аз не съм от хората които си правят илюзии.Та онзи който бил уж влюбен в мене започвам, да мисля че неещо ме лъже какво точно му е казал и какво му е отговорено. Защото моя човек наистина ме гледа. И онзи се възползва от това да държи контакт с мен. Питам се дали не сбърках така като направих и не потърсих сама контакт с момчето...?? Наистина имам съмнения, че онзи ме лъже и започнах да търся начини да се свържа с момчето защото той, нито фейсбук ползва, нито скайп имам му GSMа ама не знам какво да му напиша като СМС

Коментари

1.   Skype, GSM...? За бога, в какво се превърна днес общуването.. Имаш уста и крака, нали? Отиди при него, усмихни се и кажи: "Здравей, забелязах, че ме гледаш.. искаш ли да се видим след училище и да си поговорим? ". Няма какво да загубиш, а и момчетата харесват самоуверени момичета. А този твоя приятел се съмнявам, че въобще му е казал нещо.

2.   Явно този, който си помолила да каже на любимия ти, че искаш да се запознаеш с него, още те харесва. Грешка е било точно него да го накараш. Но не е твърде късно. Най-добре сама потърси контакт с момчето, имаш ли други познати от неговия клас? Действай, че ще съжаляваш после много... точно както аз сега съжалявам..