Споделена история от Тинейджърски

Мистериозна личност
Здравейте. Реших да поискам помощ или поне съвет от вас за нещо, което ме измъчва много дълго време. Запознах се с едно момче в чата и си допаднахме. Познаваме се повече от 2 години.., но не и лично. Държи в тайна почти всичко около себе си. Изключително умен и забавен е. Единствената ни връзка са разменените телефони. Виждала съм само няколко негови снимки в началото на запознанството ни. От тогава все увърта и не ми е пращал други. Отказва да говори с мен (за да чуя гласът му), както и да се види с мен. Питала съм го да не би да ме лъже за възрастта си, но той категорично отрича. Наистина съм много, много объркана и нещастна каква ли може да е причината, защото мисля че наистина си допадаме и се харесваме (поне онлайн). Каква може да е причината да държи почти всичко свързано с него в тайна? Да не вдига телефона, когато звънна и да не иска да се видим на живо?

Коментари

1.   Може би е твой познат и не иска да знаеш това! Може би без да подозираш той е е близо до теб и те харесва, но няма смелост да ти каже!Поне аз така мисля -твои много близък приятел те харесва и пишеш с него допадате си всичко е оку, но не иска да 4уваш гласа му за да не го познаеш !Успех!

2.   Може би е женен или има връзка.
2 години са ужано дълъг период.
Мисля, че е семеен.

3.   От авторката: Забравих да спомена годините. Не би трябвало да е семеен, тъй като той е на 19 а аз - на 18.

4.   Семеен е.

5.   Абе стига бе - семеен. Ако е жененза колко причини се сещате да потдържа връзка с едно 18 годишно момиче. Не е трудно да се сетите. И щеше ли 2 години да не направи нищо, че и и да и отказва да се видят.

Ale

6.   Eми и аз мисля че може би е някой който е близо до теб,но го е срам да си признае че те харесва :)

7.   От авторката: съгласна съм с Ale, НО каква би могла да е причината, която твърди че не съществува?!?

8.   Мисля, че е момиче.

9.   Не е женен, а вероятноста да е момиче е почти нулева.

Вероятно не иска да има нищо друго между вас освен виртуална връзка.
Може да те лъже за нещо. (Не знам за какво, това са просто предположения).
Може това момче да е баща ти, вуйчо ти или някакъв твой роднина. (В един друг сайта четох една история на едно момиче, което и то така си е писало с едно потайно момче близо 3г. После си уговорили среща в един парк и се разбрали и двамата да са облечени в червено... Когато момичето отишло там, видяло баща си с червена тениска. И това й било за урок, от него, да не приема срещи с непознати, с които се е запознала във виртуалното пространство). Не знам и това може да е... Хора - всякакви.

Може и да има някакъв проблем. Или просто да е зает и да се притеснява, че ако излезнете двамата тя може да разбере и това да разбие връзката му. Много неща може да са.
Излишно е да стойм тук и да научкваме. Така или иначе няма да разберем.

Пробвай да го опознаеш по - добре чрез някоя твоя приятелка. Дай й скайпа му и ги остави да общуват известно време, ако и с нея се държи така потайно, значи проста си е такъв.
По логично обяснение - нямам.
SFA

10.   Замисли се,може пък да е жена. В тези сайтове е пълно с лъжци

11.   Ами наистина причини много. Може да не харесва външния си вид и да се притеснява, че може да се разочароваш. Но ти продължавай да упорстваш, не постоянно разбира се.

Ale

12.   От авторката: благодаря за предположенията :) ако някой има по-различна теория - с удоволствие бих я чула :)

13.   Едно от двете, или лъже и не е това, за което се представя, или не иска да установява контакт на живо

14.   Не знам за разбирачите по-горе, но ми се е случвало.
Значи.. при всичко случай те лъже, чуй сега моята история.

Запознах се с едно "момче" в скайп. Писахме си.. близо година, прати ми 5 снимки и до там. Неискаше да си говориме по телефона, само смс-и когато си "говорехме" по скайпа "той" говореше аз пишех.. и такаа. Докато не се запознах с едно момче, която майка е близка със шефа на борба с интернет престъпността, и успя да ми уреди да се разбере дали скайпа на едно момиче, което подозирах и това на "момчето" с което си пишех, дали са от един и същи комютър и да ми каже местонахождението му. Не успя да ми даде точен адрес, но това че е от моя град и, че скайповете са от един и същ компютър, ми беше достатъчно ! Наистина се бях привързала към "него" и после всичко се срина.. недей да се доверяваш на такива хора.. или го блокирай и не се занимавай, или разбери истината!
Успех !

И.И.И

15.   От авторката: Значи положението е направо същото (само че си пишем от по-отдавна), пратил ми е цифром и словом 5 снимки и контакта ни е с телефон се състои в СМС-чета от време на време.. :( Нз. как да го накарам да си признае (защото съм сигурна че нещо крие)...

16.   Аз също съм съгласна с това, че може да е твой познат.Или е доста срамежлив?Питай го какъв е проблема.Може да се пртестраши и да го признае :)

17.   От И.И.И виж скъпа... има един начин кажи му "знам всичко, знам как ме лъжеш" и тнт. ии ако е малко глупав/а ще си признае : ) ако нее.. пиши и ще измислиме нещо друго :)