Споделена история от Тинейджърски

Подарък за момиче.
*Предварително се извинявам за хората който смятат, че темата е глупава.. *

Здравейте!! Имам приятелка от вече почти 5 месеца и тя има по малка сестра която е на 15год. , скоро има рожден ден и не знам какво да и подаря.. Какъв смятате, че е подходящият подарък за едно 15 годишно момиче??

*Парите за подаръка не са проблем : ))*

Дайте някакъв съвет / предложения и т. н : ((

Коментари

1.   грим, хубава музикаа

2.   Не, не и подарявай грим, тъпо е.

3.   някаква дрешка, аксесоар, грим.. ако обича да чете и вземи интересна книга.. защо просто не попиташ приятелката ти?

4.   Защо не помолиш приятелката си за съвет? Все пак тя я познава най-добре. Излезте двамата и тя ще те насочи какво да вземеш - дреха, парфюм, бижу, някаква козметика или нещо друго.

5.   Посъветвай се с приятелката си :)

6.   powerball

7.   Зависи какво обича... според мен един плюшен мечок ще свърши работа.

8.   Наскоро бях на рожден ден на племеницата си, която навърши 15. Дадох й пари с плик с картичка. Миналата година й подарих сребърна гривна, подарявала съм й книги, дрехи... но тогава беше по-малка.

В твоя случай парите не са удачен вариант според мен. Може дай подариш ваучер да масаж, ваучер за някой магазин за дрехи, където тя на място ще избере какво да си купи. Хубава книга, в случай, че знаеш какво харесва и кои автори обича, също мисля, че ще я зарадва.

Може да изберете със сестра й някой парфюм, хубава козметика или нещо, което отдавна си е харесала- предполагам, че сестрай ще помогне при избора.

9.   Ако парите наистина не са проблем и купи професионален грим още нещо дребно, но това само ако знаеш, че ще го ползва... иначе дрехи, плюшки, музика, книги, дезодоранти и парфюми, бижута и др. 1

10.   На 15 годишно момиче - грим???
Или аз съм върл противник на грима, или вече на него се гледа вече като нещо нормално в 7-8 клас в училище.
Не искам да прозвуча от сорта на - на 15 грим, на 18 минижуп и в чалготека, но определено не смятам, че е подходящо.
Като предложение - стойностната литература и музика винаги ще са на мода и на място.

11.   мечка плюшена ;д ;д

12.   По-скоро нещо сребърно или някоя блузка.. плюшена играчка също ще я зарадва, сигурна съм.
Момиче 15.