Споделена история от Тинейджърски

Тя ме заряза като куче!
Здравейте!
Реших да ви споделя моята история. Преди около 4 месеца се запознах с едно момиче по интернет (аз съм на 17, а тя на 14). Започнахме да си пишем и след време станахме приятели. Говорихме си с часове по skype и се опознавахме. След време, аз започнах да осъзнавам че имам чувства към това момиче но не и го казах, защото тя си имаше приятел и не исках да им си бъркам във връзката! Още повече усложняваше нещата, и това че тя е от друг град и ни делят 270 километра. Но просто не издържах, и една вечер си признах какво изпитвам към нея, при, което тя се разплака от радост и каза че също ме обича. На следващия ден тя ми се обади и ми каза че е скъсала с приятеля си за да бъде с мен, при което аз умрях от радост! Обсъдихме го и аз предложих да опитаме да сме заедно, нищо че сме от различни градове. Тя се съгласи и аз и обясних че ще мога да идвам 2-3 в месеца за да бъдем заедно, макар и за един ден, защото просто нямам възможност да оставам за по-дълго покрай училището и други неща, но това ми беше достатъчно защото аз наистина го обичах това момиче.
Преди около месец и половина най-сетне намерихме време да си срещнем, сутринта отидох с автобуса и прекарахме целия ден заедно, и истината е че това беше най-хубавия ден в живота ми. Когато стана време да си тръгвам тя ме изпрати до гарата и избухна в сълзи прегърна ме и каза че не иска да си тръгвам, но просто нямаше как да остана и обясних че при първа възможност ще дойда пак и ще прекараме деня заедно, след което я прегърнах силно, казах и че я обичам и я целунах! Преди 2 седмици щях да ходя отново но не можах, защото тя нямала никакво време, и го отложихме за по нататък. Мина една седмица, всичко вървеше добре, всеки ден си чувахме по телефона, говорихме по skype, писахме си смс-и. И ето че наближаваше деня в който отново ще мога да я видя и да я целуна! И точно деня преди да ида (това стана вчера), и звъннах за да видя какво прави, и това което ми каза ме уби, защото въобще не очаквах да чуя нещо такова, защото тя с нищо не беше показала че се чувства така! Каза ми че не издържала без да ме вижда, че такава връзка не е за нея, че чувствата които е имала към мен са изстинали и че ме обича просто като приятел! Когато чух това аз избухнах в сълзи и я умолявах поне да опитаме, поне да се видим още веднъж и да поговорим очи в очи, но тя каза че просто не може. Оправдаваше се с това че била много малка и не била сигурна в това което иска. Попитах я след като мисли така защо мамка му не ми каза по рано че се чувства така, а ме остави до такава степен да се влюбя в нея? Казвал съм и че бих умрял за нея, бих убил за нея, бих направил всичко за нея, и всеки път, когато съм и го казвал тя се е разплаквала от радост! Оправда се с това че не е можела да ми каже, защото не искала да ме нарани! Добре де да го еба така ли не осъзна че като го научавам сега, когато я обичам повече от всякога болката е 10000 пъти по силна, отколкото ако го бях научил по рано. След което тя ми каза да избирам. Или ме забравя или оставаме приятели, при което аз и затворих блокирах я от facebook, skype и изтърках номера и. Ядосах се страшно много при което ударих стената и си счупих два пръста. Всичко това се случи вчера и не знам какво да правя. Моля ви кажете ми как да постъпя все още я обичам ужасно много! До преди няколко дни си правихме обещания от сорта на това че като завърша ще отида да уча в нейния град за да бъдем заедно. Казвам си че съм по-добре без нея и че не ме заслужава но искам да ми се обади да ми се извини и всичко да е както беше преди!

Коментари

1.   Моето момче, права е че връзка от разстояние не става. Аз имах също такава връзка, обичах го още го обичам. Познаваме се от 9 години, 2 от които аз го обичах много, но той не беше за мен, а и разстоянието... аз имам приятел от 6 години, на другият разказвах какво става м/у мен и новият не знаех че и той ме обича, но тогава не издържа и ми каза. После постави ултиматум или аз или той. Не исках да хубя никой от двамата но далечното момче знаех, че не е за мен. Преди 2-3 години той замина за Германия при баща си, от тогава рядко си пишехме, защото ние изживяхме любовта си макар и за кратко, но той остана там продължи живота си, както и аз моя. Ходя на работа, вече не се сещам за преди не мисля изобщо че сбърках в изборът си. Може би и тя е била несигурна в решението си...

2.   Момче младо, много от рано си взел да си чупиш костите....? Трошенето, тепърва предстои, пази себе си? Научи се да приемеш нещата реално, .... каквото такова, колкото толкова. Недей при всяка разруха, да правиш драма, а събирай житейски опит. Живота за теб едва започва. Така че, смело напред, момичета колкото щеш, няма единствени... УСПЕХ

3.   Като изключим това как те е зарязала все едно чета моята история.. ако тя те обича ще те потърси ти не можеш да я задържиш.. щом я обичаш я оставяш да си хваща пътя, но т'ва да я премахнеш от скайп или от телефона не е решение.. т'ва ти си мъж я се стегни 1 месец ще бъдеш в кофти настроение на следващият няма да ти пука за нея и ще видиш, че тя ще те търси.. и един съвет намери си др. момиче колкото можеш по бързо за да я забравиш напълно и да допълни празнината ти ;) УСПЕХ пич

4.   Айде бе хора пишете казвайте нещо...

5.   Чета историята ти и плача. Имам чувството, че и аз самата я преживях. Сякаш се влюбих в теб... Това момиче е постъпило отвратително с теб. Явно чувствата и не са били достатъчно силни, за да преодолеят разстоянието. Както е зарязала момчето, с което е била преди да се обвържете е зарязала и теб. Не ми се струва достоен човек! Аз съм сигурна, че ще откриеш някоя, която ще споделя любовта ти. Бъди силен!!!
Момиче на 15...

6.   Явно си неуравновесен тип, а това, че би убил човек, означава, че имаш сериозни отклонения, правилно е скъсъла с теб, за нейно добро е!

7.   В тийнейджърската възраст 3 години са си голяма разлика

8.   На 17 съм с авера ми ходим от близо 2 години и мога да ти кажа, че разстоянието засилва още повече чувствата ни. Имам хора, които са с мен всеки ден и пак не ги усещам толкова близки колкото него. Но и двамата правим жертви естествено. Нашите не го харесват и в началото го защитих от тях, а сега и той ще си зареже работата и приятелите да дойде да живее по близо до мен. Така че невъзможни неща няма, а нещата, които ти е наговорила.. извинявам се много, че ти го казвам, но ясно колко много си и бил важен просто не можеш да заспиш с мислите за един човек с обичта си към него и да се събудиш без тях. Успех

9.   Права е че е малка! От дете не можеш да очакваш друго освен фантазии.

10.   Мина вече месец, а тя още ми е в главата! Това да се влюбиш е най-ужасното нещо на света!

11.   От автора:
Първо ще кажа че съм объркал възрастта на бившата. На 13 е, не на 14!
Реших да споделя как протичат нещата. Накратко, тя ми каза че не иска да има нищо общо и не иска да общува с мен, защото съм я връщал в миналото, а тя не искала да живее там за разлика от мен. Исках обяснение но тя каза че не била длъжна да ми дава такова. след което аз се ядосах, напсувах я и тя ме блокна от фейсбук. В момента има друг приятел (на 18) е уж много се обичат. Знам че тва няма да продължи дълго, най-много няколко месеца и ще се оставят, ако не и по рано. Няма да лъжа, признавам си! Все още тая надежди да и дойде акъл в главата, да ме потърси и да се съберем отново, защото чувствата ми към нея бяха наистина много силни и все още са! А ако не ме потърси повече дано отминат тези чувства за да мога да продължа напред.

12.   Виж, ся, моето момче. Първо, ти какво си тръгнал да се занимаваш с някакви деца? Няма ли мадами на твойта възраст, какви са тези педофилски изпълнения?

И второ, повече от ясно е, че тази малката е невръстно к*рве, която се мисли за най-великата щом ходи с "батковци". Ясна е просто от сто километра.

Намери си момиче на твоята възраст и стига я мисли тази, след няколко години ще й дойде акъла (дано! )

Venjus

13.   Съгласен съм с теб. Работата е там че, аз самия не мога да го приема... ако си обичал някога предполагам че ще ме разбереш. А за това да си хвана момиче на моята възраст еми... пич, какво да направя че съм от малък град, и всички момичета са курви, които искат да имаш пар, и да ги разкарваш напред назад с колата. Може да кажеш че преувеличавам, но е така... от моя град съм имал 3 приятелки една от, които беше на 19 и трито излезнаха боклуци! Явно надежда за мен няма. Освен да чакам да завърша и като отида да уча в София да си търся свястно момиче.

14.   Хах, споко, за всеки си има половинка. Просто свестните момичета се забелязват по-трудно сред цялата тази паплач дето се шири наоколо. Иначе да, знам какво ти е в момента, ама нямаш голям избор... освен да се надяваш, че ще ти мине.

Иначе какво искаш да учиш в София? :)

Venjus

15.   Еми за сега съм решил Английска филология, понеже английския ми върви доста, но има и други варианти, затова се двуомя още.

16.   До номер 1 :) Ако си чувала приказката ''ИСТИНСКИТЕ ЧУВСТВА НЕ ИЗЧЕЗВАТ НИТО С РАЗСТОЯНИТЕТО, НИТО С ВРЕМЕТО''? Ако това момче я е обичало не е виновен той а малката, а на пича ще кажа брат не намирай на по 13-14 години намери на твоите години, и гледай да се обичате, защото малките момичета не знаят какво искат на тези години. Търси по зрели момичета :) УСПЕХ БРАТ

17.   Все едно аз съм го писал. Само дето аз сритах стената и си счупих палеца. Иначе другото е едно към едно : (

18.   До номер 16 и всички останали, които смятат като него... :Възрастта и зрелостта са две различни неща. Аз съм момиче на 15 и съм доста емоционално зряла, да не кажа и твърде. Обикновено проблемът е, че момчетата, в които се влюбвам не са... Иначе-момичето е постъпило гадно, но поне ти го е казало в пряк текст. Можело е да бъде и доста по-гадно з атеб, като например просто да спре да общува с теб/случвало ми се е момче да постъпи така с мен след като ми е разправяло неща от рода на "Не съм срещал досега момиче като теб, Невероятна си, За пръв път изпитвам подобни чувства"Дам, предполагам че вината си е моя че съм наивна но... /или пък да си измисля оправдания и да те разиграва дълго време... Сега просто продължавай да търсиш и ще си намериш подходящата!