Споделена история от Тинейджърски

Мечти
Здравейте, на всички които четат това! Та аз съм момиче, годините си няма да казвам, а темата по която пиша е следната:да споделим най-големите си мечти. Смисъл знаете
- да летим в друга държава, да имаме 10-членно семейство(например), да поставим рекорд за нещо и всякакви други. Дори да имате над пет или десет мечти-просто ги споделете тук. Пиша тази тема, защото съм забелязала, че в сайта се пишат такива подобни и реших и аз да напиша нещо подобно. Та, тъй като аз съм авторката
ще започна първа:мечтата ми е да има само слънчеви дни, да живея в къщичка по тия подножия на планините(не
говоря за горите)да си имам много котки и да съм завинаги
11-годишно дете и да живея с най-добрите ми приятелки,
с които се познаваме, или даже по-скоро майките ни, защото ние 3-те сме се познавали още преди да проходим.
Е, това беше моята най-голяма мечта. Сега е ваш ред. И помнете:НЯМА ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО СА МЕЧТИТЕ ВИ И КАКВИ СА ТЕ!!!! НЕСЛУЧАЙНО САЙТЪТ СЕ КАЗВА СПОДЕЛИ НЕТ!! ПИШЕТЕ СИ НА ВОЛЯ!!! :)
АнОнИмКаТа

Коментари

1.   Моята мечта е доброто да пребъде и всички да живеем в хармония. Наивно и хипарско е ама си е мечта...

G

2.   Извинявай но се се стърпях.
''Та аз съм момиче, годините си няма да казвам... ''
А после :
''да съм завинаги
11-годишно дете''
Ти си на 11 години. Това ни стана ясно, и по мечтата ти се разбира, че си още малка..
Както и да е това не е хейт просто отбелязвам
Аз имам мечта и тя е
Да имам мечта Hahah Не просто не както и да е няма да споделям мечтите си долу
Момиче на 14 години

3.   Моята мечта е да съм най-умният човек на света. Да съм умен, мъдър, да съм уважаван от всички и да съм вечно млад(на 22г). Същото се отнася и за родителите ми.

Ранджан

4.   Моята мечта фантазия е да попадна на самотен остров с известен актьор по когото много си падам:)))

5.   да избягам! От всичко и всички само със гаджето ми!
Искам да стана готвач.. Да изкарам малко пари и после да избягам за Бразилия. С нея, разбира се :)

6.   простичко и кратко, ама си е моята мечта - да съм щастлива

8.   Мечтата ми е да обиколя света, да се впускам в приключения, да летя, да бъда актриса, да срещна много приятели и да има много емоции. :)

9.   Мечтите са безплатни. Моята? По-точно моите мечти. Искам семейството ми да е живо и здраво. Искам наистина да благодаря, че виждам малкото останала красота навън. Искам да благодаря, че чувам песните на птиците. Искам да благодаря, че ходя, че съм здрава, че имам покрив над главата си, че имам храна и чиста питейна вода всеки ден. Че имам приятели, имам дрехи на гърба си и обувки на краката си, че имам възможността да ходя на училище, че дори имам възможността да пиша това в момента, благодарение на интернет, за който някои деца по света не са и чули. Искам някой ден да ми се отдаде възможност да помогна на тези деца - невидимите в съвременният свят деца. Искам да успея да помогна на куп бездомни животинки, пребивани, прострелвани, влачени, тормозени.. Искам светът да спре да се върти само около богатите. Да се намери лек за рака, както и за куп неизлечими болести, поваляйки деца, млади хора, чиито живот е пред тях. Болести, съсипващи семейства и животи. Искам човечеството да спре да унищожава природата и да запази всичките и останали ценности. Искам да се намират повече доброволци за каквито и да е благотворителни цели. Искам в България да има работа за хората и по-високи пенсии за възрастните, а не да гледам как някоя клета прегърбена женица събира жълти стотинки за хляб. Искам да се спрат масовите убийства на животни, също така и на хора. Искам да НЕ чувам всеки ден катастрофални новини по телевизията, когато се прибера вкъщи. Искам цените на живота, ако мога така да ги нарека, да не бъдат така фатално скъпи, защото, наистина, животът е пари. Казват, че здравето и щастието са най-важни. Така е, да, но как се очаква от един човек, който няма възможност да си набави пълноценна храна и да спазва някаква хигиена, да остане здрав?Лекарствата обаче са пари.. Искам децата в България да знаят повече за фолклора и историята на страната ни. Искам още повече туристи да идват и да виждат чудесата и, прекрасните и планини,неземната и красота. Родопите, Пирин,Рила, Стара планина.Истинската красота, запазената с времето. Искам хората, избягали в чужбина, за да оцеляват, да не се срамуват, когато ги питат откъде са. Искам в училищата да се учи. Искам учениците просто да позволяват на учителите да бъдат учители.. да ги учат. Искам ,,войната на народите'' и фактически истинската война, която цари в момента, да СПРЕ. Нека спре, защото завлича толкова жертви след себе си. Срива градове, съсипва неща, изградени с години. Искам всяко дете, като цяло всеки човек, да благодари, че може да прочете този коментар, ако бъде публикуван, и да се замисли: ,, Каква е моята мечта?'' ; ,, Какво искам аз?''... АЗ Ви казах какво искам, сега е ваш ред да го направите. Но помислете пак, след като не забравяте за всичко, което имате.
Момиче, 14г.
ПП: Предварително се извинявам, ако случайно откриете правописни или пунктуационни грешки, както и за повторенията.