Споделена история от Тинейджърски

Запознахме се в нета
Здравейте.. Искам да ви питам един въпрос.. хах :) За една двойка каква възрастова разлика приемате за нормална.. ? Защото при мен тази разлика е.. 11г. Не че цифрата ме плаши или неговата възраст, но.. не знам. В смисъл, че.. страх ме е как ще реагират хората около нас въпреки, че повечето ни приятели са общи и знаят и двамата що за хора сме. Той е на 29, а аз почети на 19.. знам че не звучи много добре, но.. :) Та той се държи много добре с мен. Понякога може да говори ужасно много глупости, но в следващия момент може да стане най-сериозния човек на света. В началото когато се запознахме и почнаха иричките си мислех че всичко е заради единия секс и затова увъртах много време без отговор дали ще съм с него по какъвто и да е начин или не.. но ако беше затова само невиждам защо още ме търси и си търси причини да е около мен повече време, защото от тогава минаха доста месеци. Искам да съм с него, наистина много ми харесва, но не знам дали ще е правилно и за двама ни.. Според вас.. ?

Коментари

1.   Е ако се обичате и сте толкова щастливи, какъв ви е проблемът? Пука ли ти какво ще кажат хората? Винаги ще има някой, който няма да одобри връзката ви, но това не значи, че трябва да скъсате заради хорското мнение!
Ако той е човекът, който те прави истински щастлива, не мисли изобщо какво ще кажат другите!
Айде със здраве и много любов ви желая! :)

2.   Няма проблем възрастовата разлика и нашата е толкова аз на 21 той на 32. Важно е да се обичате, уважавате и забавлявате. Да ви е приятно да сте заедно. Да не можете един без друг...
Успех и много щастие и любов!

3.   За любовта възрастова граница няма :)

4.   C номер 3 съм за любовта няма възрастова граница

мн щастие и любов !!!

5.   Сега всичко е хубаво, проблемът обаче ще дойде, когато плановете ви започнат да се различават. Ако се стигне до там, че да искате различни неща от живота става много неприятно и болезнено.

6.   За сега не виждам какъв е проблемът, ако е сериозен човек ще приеме това, че ти може би се готвиш да бъдеш студентка ...а той иска семейство и деца например ... Във всеки случай, ако те обича найстина.. би желал най-доброто за тебе ... а именно това , което ти искащ .. успех

7.   Аз съм мъж на 36 (изглеждам с 10 по-малко), но така се получава, че ме харесват 16-18 годишни момичета, а жените (уж подходящите) не ме одобряват. Вземам от живота това, което ми се предлага. Така че не виждам проблеми.Хората сами си създават граници.Имам познат, който ще се жени за момиче от друга раса. Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му!

8.   споко при мен е 32възрастовата разлика

9.   Много е спорен въпроса с възрастовата разлика... и е много важно, в какъв период от живота си се намирате. 11 години не е драстична цифра и предполага добри отношения и емоциоанелн баланс... знаеш на мъжете им е необходимо повече време, за съзряване.
Ти ще бъдеш студентка.. да речем, говорила ли си с него по този въпрос. Дали иска да живеете заедно, дали може да промени начина си на живо спрямо твоя (Защото образованието е основно и водещо и никоя връзка не бива да пречи на развитието ти)?
После.. той т казва - "да нека да живеем заедно, ще се съобразявам с безсънните ти нощи над учебниците, нямам против да излизаш с новите си колеги по дискотеки, вили, хижи и палатки - деразй с теб съм! ", ОБАЧЕ в същият този период, младежът ще се замисли за деца от теб. Ще вземе да се влюби по-сериозно, ще прецени, че си подходяща за майка на децата му - ти готова ли си да кажеш "Да, аз ще бъда майка и студентка парлелно и ще се справя".. и как ще реагира семейството ти и ще получиш ли подкрепата им?

Разбира се, ако нещата не са толкова задълбочени и нямаш намерение да се обвързваш така сериозно ( НА 19 И НЕ БИВА).... си изживей момента. От етична гледна точка, не виждам нищо нередно да си с мъж на 29, дори ми се струва най-добрият вариянт.

Не го мисли много.. изпитваш ли чувства - няма как да избягаш от себе си!