Споделена история от Тинейджърски

Да го направя ли?
На 15 съм. Много харесвам едно момче, но когато му казах той ме отряза. Сега наскоро си писахме и стана тема за секса. Попита ме дали искам да правим секс и аз му казах, че ще си помисля. Всъщност много искам, но не така. Искам да го направя с някой, който не само аз обичам, а и той мен. Не знам какво да правя. Наистина го обичам, но той мен не. Сега се колебая дали да го направя с него, но и не знам как. Дайте ми съвет :) А ако го направя с него не знам как да го задоволя напълно. Ако може и за това да ми помогнете, ще съм ви много благодарна. :)

Коментари

1.   „Много харесвам едно момче, но когато му казах той ме отряза. “
Този човек не те харесва. Ще ти кажа една истина - ако един мъж те харесва, той е този, който започва да те ухажва. За секс иначе са навити винаги, по всяко време и с всяка, но дали това е достатачно? Този мъж 100% ще те мине, ще запише името ти в тефтерчето и ще си поредната бройка за него. Точка.
Ако искаш да си намериш един ден хубав приятел, който да те обича и уважава, моят съвет е сега да се концентрираш върху ученето и четенето на книги, върху фигура и външност, защото хубавите и интересните жени имат много по-голям шанс да срещнат интересен и хубав мъж от глупавите и грозните. На 15 г. не е голяма трагедия, ако човек е сам, но е трагично за една жена още от 15 г. да се продава толкова евтино - нито по-хубава ще стане, нито по-интелигентна, а само броиките ще се събират и накрая ще стане за посмешище сред хората.
Зарежи този и хората като него, работи над себе си. Сексът няма да ти избяга, нито пък мъжете, но за да имаш тези, които ти харесват на теб ще се наложи да поработиш над себе си.

2.   не е нужно да го направиш с някого просто, за да пробваш.

4.   Мила, след като той те е отрязал, значи ще те отреже и зареже и след секса. Момчетата са такива. Така са устроени. И както сама казваш, нито по-хубава, нито по-умна се става от това. А и още нещо... На 15 секс не е най-добрата идея, въпреки че съм на 16 и никога не съм го правила, знам и именно заради това се пазя. Просто ти давам съвет. Късмет за напред!

6.   Не трябва да го правиш. На 15 си, няма смисал. Живота е пред тебе. Учи, забавлявай се, живей си живота и помни, че има още много момчета за напред.

7.   Щом те е отрязъл, не бива да спиш с него. Сигурно е от тоя тип момчета, дето само използват наивни момичета и после се хвалят, че са ги ч*кали. Недей да го правиш, освен това си само на 15. Кажи му, че не си готова и това е. Ще си намериш някой по-добър.

8.   Евала за коментара на №1

9.   Какъв е смисъла да се чукаш с него, като те е отрязъл? Да не мислиш, че ще го притежаваш, АКО го задоволиш?
Просто е толкова зле човека, че не може да си намери друга и за това ти предлага на теб, защото знае, че ще се вържеш и ще му е готино, като те зареже ОТНОВО.
Но... Троши си главата прави каквото искаш.