Споделена история от Тинейджърски

Нещата се промениха
Здравейте. Преди около година случайно се запознах с едно момче в интернет (от различни градове сме) и от тогава си пишем. Но е имало моменти, в които сме спирали. Ето как "схематично" се развиха нещата:
> запознахме се
> първите два месеца си писахме всеки ден по 5+ часа
> после аз нямах достъп до интернет определено време
> след това пак си писахме около месец, месец и половина
> спря да ми отговаря на съобщенията
> изтри ме
> известно време нямаше никаква новина от него
> след мнооого дълго време видях, че ме е добавил пак
> започнахме с разговорите отново (не всичко си беше както преди, но беше добре), които продължиха почти месец и аз трябваше да спра да пиша за кратко (той знаеше причината)
> разреших проблема и когато имахме възможността да си чатим той се държеше много студено - аз му пишех първа, отговаряше на въпросите ми доста късно само с по една думичка, понякога даже не ми отговаряше. Естествено всичко това ме притеснява. Добре че от няколко дни нещата леко се промениха - прави си труда да ми пише пръв, но въпреки това разговорите ни не са както преди, не вървят - обхващат само как си, добре ти, добре какво правиш, нищо ти, и аз и това е всичко. Той е важен за мен и не искам да загубя неговото приятелство. Опитвам се да се разсея с други неща, но не става. Надявам се да се промени, но не знам дали ще доживея този ден. Причината да споделя това е вашето мнение - как мислите, дали трябва да продължа да се "боря" или да спра да чакам неговата промяна? На какво може да се дължи държанието му? Ако зависеше само от мен не бих спряла да чакам, но никакви усилия не виждам от негова страна. Не искам да остана разочарована накрая.

Коментари

1.   Може би биха ни били полезни причините за това защо те е махнал/изтрил първия път. Ти знаеш ли ги? По-добре ги сподели, за да можем да те разберем по-добре.

Г.

2.   И аз не знам защо ме изтри. Като го попитах ми отговори, че е дал на братовчед си да играе игри на компютъра, забравил да излезе от скайп и малкият му изтрил някои от абонатите, други блокирал, писал им и разни такива, но не вярвам да е станало така затова и имам нужда от вашите мнения.