Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в едно разглезено богатажче
Влюбена съм в едно разглезено богатажче и женкар при това. Това е голяма грешка. Ето как стана бях си съвсем обикновенна невидима и носих едни ужасни брекети. Но когато ги свалих наскоро зъбите ми блеснаха и бяха прави. За пръв път отидох на училище без тях и се чаках с моя приятелка на паркинга на училището и той дойде с колата си паркира я и после дойде при мен. Покани ме на парти у тях (той живее в къща с баща си родителите му май са разведени) обикновенно почти всяка вечер прави парти или ходи на парти. Аз приех. Беше петък вечер пък и до сега не ме бяха канили ама никога а аз съм на 18. Не съм някоя грозница нито дебелана напротив но заради брекетите. Отидох там имаше много хора и не познавах никой. Че така. Когато всички си тръгваха той ме хвана и започна да ме целува. Влюбих се до полуда. Докато се усетя бях в леглото му. Е не дочаках той да се събуди и си тръгнах. Истината е че досега си мислех че е станало нещо между нас но... имал е толкова много преди мен. Той ме поиска и ме получи. Но се държи сякаш нищо не е станало. Само от време на време ме поглежда и ми се усмихва някак странно но нито дума. А баща му беше там и ни видя. Сигорно се гордее със сина си още една в леглото му.

Коментари

1.   Чак пък влюбена не мисля. Според мен е едно нормално тийн увлечение, което ще мине след известно време. А и недей да се забъркваш с такива хора!

2.   няма какво да те лъжа всичко е било за една нощ, но не виждам защо да тъгуваш нали си си направила кефа кво ти пука

3.   Според мен въпреки, че е женкар, може би може да те обича истински. Ти прецени.

4.   Благодаря би много за съветите. но незнам дали изобщо му пука за мен :(

5.   Само като спомена тази дума Женкар и се сетих за един образ.. ех, какви времена бяха. Но няма нужда да се набутваш при тях, те са.. как да го нарека - подчовеци! Ако си мислиш че ще ги излъжеш с това, че си добър човек и той ще се промени - грешиш. Все едно се опитваш да дресираш месоядно животно като му предлагаш маруля.

6.   Колкото и гадно да звучи : На него не му пука за теб, той е един типичен женкар бягай докато е време....

7.   От авторката: Ами той ме чака за училище но въпреки че има към 5/6 свои коли и на баща му колите всеки ден с различка кола и мама ме пита какво става ама се разбрахме де. Е оказа се обаче че съм забременяла от него правих си тесове ходих и на лекар и той даже ме заведе на лекар и да бременна съм имам само 2 седмици да реша дали да го махна. Аз искам да го махна но той не ми дава а за да се направи аборд трябва и двамата да са сагласни направо незнам какво да правя. Ние сме само на 18 главата ми направо ще се пръсне. Той ми каза че ще ме гледа и мен и бебето че нама да ме остави сама че ще спре да ходи по жени каза ми че ме обича а това е нещо ново. Аз си го обичам от самто начало. Незнам помагайте да му с доверя ли е личиси че е загрижен за мен звани ми всяка вечер по 6 пъти дори някой път ме събужда. Майка ми много го харесва. Даже е училище ходи с мен и приятелката ми и не мида да пия кола гледа ме какво ям абе направо ме тормози вече. Каза ми че като стане на 19 (той) щял да ми предложи да с оженим. Онзи ден ме заведе в една супер голяма къща там ядохме беше много готино цяла вчр ме гушка. Но искам съвети от вас. МОЛЯ КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

8.   Според мен пък те обича щом прави такива неща за теб и ако не се интресувае щеше да иска да махнте бебето. Пък и възползвай се щом е толкова богат чакаш дете от него и не ти се дърпа. Ако бях на теб с момче с толкова пари... използвай го. Все пак предпочиташ да се возиш в лимозини скъпи спортни коли и да живееш в дворци и да имаш пари на готово отколкото да се возиш в таратайка и да живееш в някав скапан апартамент и да нямаш пари за хляб... ти избри сега ти е шанса

9.   Обича те то си личи може да е бил женкар но сега иска да има семейство с теб. Довери му се миличка ще те гледа добре пък и с толкова пари ще те глези като кралица.

10.   Влюбен е в теб. Дай му шанс. Роди си детето гледайте си го и други може да имате по-нататък. Не мисли за миналото му наи така. Ще имаш хубаво бъдеще с него от това което прочетах сте започнали неволно но сега те цени и то много.

11.   И аз съм на 18 и не бих заменил ношния си живот и мацкит за едно брененно момиче тябва да съм влюбен до уши. Смятай колко много те обича и ти не го осазнаваш. Зарязвай какво мислят другите и отивай при момчето си.

12.   Какво ни питаш още променил се е и те обича. Вяреай му. И като ти предложи приеми.

13.   Много мили неща прави за теб. Де да имах и аз такъв богат красив и мил. Той е мечтата на жените.

14.   А пък според мен историята ти е фалшива :) Особено новата ти идея за бебето.. поне като мислите такива истории правете ги по реални бе хора!!!

15.   Мдаа, "паркирал си колата", "прави парти в къщата си", "имал е толкова много преди мен". А аз се чудя защо не се "влюбва веднага" в мен.

16.   Не слушай коментари като 8 и 9. Това са момичeта, които не са наясно с живота. Имам приятелка, която е омъжена за милионер. Познавам я от 8 години. И до ден днешен ми се оплаква как и дава само по 5 лева на ден, а той си сменя колите по често от любовниците. Вече нито и обръща внимание, нито я поглежда. Младите и неопитни момичета си мислят, че като той има пари това автоматично значи, че са и нейни. Няма такова нещо. Започва се една караница и борба за отпускането на пари. Също това, че е богат не значи, че ще те глези изобщо. Има много случаи жените омъжени за богати живеят в една златна клетка и толкоз. А това, че е женкар няма да се промени. Изобщо богатите мъже имат много възможности за изневяра. Жени глуповати винаги се навъртат около богатите и биват използвани само за секс. Ама то така и трябва. Такива момичета търсещи пари реално искат да се продадат по изгодно, а богатият мъж /клиент/ иска да се забавлява без да плаща. И то така и става. Богатите мъже имат много жени, търсят си секс. А нали повечето българки са лесни, не е никакъв проблем богатите мъже да сменят жените, като носни кърпички. Повечето богати мъже просто трябва да кажат няколко думички за да създадат илюзията, че тя е избраницата и реално те точно това правят. Познавам един, където дори им вади ключ от къщата си. След няколко месеца, като тя му писне сменя ключалката и минава на следващата.

K-Man

17.   Ти да не си пила вода то пералнята? Първо - историята ти е абсурдна, но дори и да е истинска, показва колко си наивна и глупава. Но историята не е истина, нали? И все пак си доста зле, защото си пускаш сама коментара. Не мислеше, че някой ще се усети ли? Абе, душа, ти не виждаш ли тия номерца над постовете, които издават кой си пише сам конетарите? Изложи се като кифладжийка. Или в историята ти има зрънце истина и много искаш да си покажеш, че някакъв си там много те бил обичал (ама като си го казваш сама, това няма да го направи повече истина, гет ит? ), или историята е тотално измислена и целиш да създаваш изкуствена интрига като сама си пишеш коментари. Поне за разнообразие да беше пуснала един негативен коментар, да има повече драма. Леле, тоя сайт е станал трибуна на всякакви тийнейджъри със склонност към сценарии а ла турски сериал. Моля модераторите да публикуват този пост, държа авторката да разбере, че са я хванали в небрано лозе, та да видим какво ще измисли след това.

18.   От авторката: Номер 16 аз знам че си прав. И то за всяка думичка а тези които не ми вярват е това доказва че нищо не ви се случва в живота. А искам да се оттарва от него но как да стане не мога да махна бебето без той да се саласи. Освен да го направя тайно. А това да му използвам парите това са глупости не ми пука за парите му искам да си продалжа живота не искам да съм му някаква даржанка за секс пък и откаде да знам че ако го родя нняма да ми го вземе и да ме остави все пак му трябва наследник. Няма да му се дам лесно. Пък и наскоро разбрах че така е станало с майка му. Тя е забременяла гледал я е една година като кралица после я е зарязал.

19.   Мила бягай докато е време не се превращай в една от даржанките на ВИПОВЕТЕ!!!!

20.   Едно ще ти кажа. Преживяла съм го но се осазнах на време. Омайваше ме и мен един такъв със скъпите коли и големите къщи бяхме заедно околко месец и после кфо оказа се че всяка вечер след като е бил с мен е ходил при някоя друга заблодена идиотка като мен. Но ти го осазнаваш че не трябва да му се вярва ако трябва падни по сталбите или го махни незаконно но намери някакав начин да се спасиш и това което го казва номер 16 е вярно и на мен така ми даваше първо по 3000 хиляди а като му омразнах и 5 лева не ми даваше.

21.   Ооооооооооо я стига не слагйте всички богати мъже под един знаменател. Можете ли да го съдите и то за миналото му без дори да го познавате лично. Щом е богат с пари значи е женкар и изневерява непременно може да е различен. Пък и повечето от вас ще и завиждат за живота по нататък. Само я плашите и аз имам приятелка която е женена за богат мъж и той вече от 16 години не поглежда друга и я глези Така че зависи само и единствено от момчето. И все пак зависи дали е останал момченце или е станал истинси мъж защото има някой които се раждат маже и си остават такива други които се раждат момчета и стават мъже и такива мамини синчета дето се раждат момчета и си остават момчета. Авторке ще те посъветвам едно послушай тези които ти поиска но мисля че това да слягате всички богати под един знаменател не е правилно. Голяма роля играе и вазпитанието на момчето ако е възпитан както трябва ще си понесе последствията.

22.   Момче съм и много мразя тия богаташчета, като ги видя бягам, въпреки че има и свестни, но повечето си мислят, че светът йм е в ръцете и могат да имат всяко момиче, което си пожелаят..

23.   От авторката:Номер 22 ами той е точно такав мисли си че света му е в рацете и че всяка ще му се хвърли на врата. Но не е така. Искам да ме остави намира но... как да се оттарва.

24.   От авторката:Наистина си писах сама коментари защото ми беше скучно но какво от това. Историята ми е истина. Но ние вече се разбрахме благодаря ви все пак. Ще махна бебето и вече няма да се виждаме така че проблема ми е решен не ми пишете коментари повече няма смисъл. Даже може администраторите да я изтрият ако искат аз си реших проблема. БЛАГОДАРЯ ВИ

25.   100 процентова измислица

26.   Защо ли си мисля че гледаш прекалено много огледален свят? :)

27.   На 18... приемаш фактът, че си бременна от някого, с кого ходиш от толкова скоро, толкова спокойно. Ако не беше написала това, щях да повярвам, че историята е истинска.