Споделена история от Тинейджърски

Имам някакво увлечение към баща си
Здравейте , от много време искам да споделя това с някой , но проблемът е малко деликатен. На 16 години съм и имам някакво увлечение към баща си. Той е висок , с леко прошарена коса и има трапчинки на бузите . Много е чаровен като се усмихва . Преди си мислех , че е нормално , защото всяко малко момиче е привързано към баща си и за нея той е принцът. ДА , но всичко с времето си , притесненията ми идват от там , че започвам да изпитвам някакво много силно привличане към него , постоянно се сгушвам в него и го притискам силно , за да усетя силата му , дори последният път малко прекалих , като направих едно движение докато го прегръщах , за да могат гърдите ми да се разтрият в него . Той ме погледна малко странно и аз се изчервих , защото си помислих че ме е разбрал. Той усети че се почувствах конфузно и се усмихна , както само той умее . Момчетата ме мислят за надута , понеже не искам да изляза с никое от тях , тъй като все още изглеждат детински и по нищо не приличат на баща ми , който е толкова чаровен и забавен . Силно се надявам след време да срещна някой като него или просто това странно привличане да отекне и да започна да харесвам мои връстници , като приятелките ми . Надявам се да ми дадете някакви съвети какво да правя :) Благодаря ВИ!!!

Коментари

1.   Е-е, баща ти няма ли някой приятел готин като него? Тогава работата вече може и да стане!

2.   Ами нормално е както бащите понякога имат привличания към дъщерите си :).. ама да не се влюбите ей

3.   гледай само да не се влюбиш в него, че това не е много нормално.
явно имаш нужда от мъж и по-добре си намери някой, който да те прегръща и с който да правиш секс. не всички момчета са бебета, има и мъжествени.

4.   Блякс!

5.   комплекс на електра

6.   Комплекс на Електра само че осъзнат.
Опитай се да се разсееш от това, не мисли толкова за него. Съсредоточи се върху неща, които ти харесват у други момчета. Не говоря за хора точно на твоята възраст, може и около твоята, но само да не е той. Ако изпълняваш това и той присъства в мислите ти все по-малко, и увлечението ти ще намалее. Ако можеш, опитай се и да се дистанцираш малко, за да не мислиш за него.

7.   Не ми се вярва историята да е истинска, но все пак ако е - МОМИЧЕ, това е БАЩА ТИ!!! Осъзнай се малко.... знаеш ли каква беля може да стане?

8.   Мда, имаш право. Един мъж става мъж след 40 години и си в правото си да харесваш такива. Може да огледаш неговите приятели, който с удоволствие ще те въведат в потайностите на любовта. Но търси само над 40-45 г., истински мъж, а не някакво лайненце.

9.   Аз съм на 16 и се занимавам с батковци от 20 нагоре, пробвай и ти също така недей да прегръщаш баща си, дистанцирай се!!!

Исабела******3

10.   Това нормално ли е бе айде стига. След като ти мине тръпката към баща ти, виж при дядо ти как стоят нещата..

11.   Ти си болна върви да се лекуваш

13.   Само си представи как би те погледнал ако разбере. Сигурен съм, че ще е неудобно дълго време след това. Мисля, че до голяма степен си го втълпяваш и това може да се промени.
Както споменаха по-горе, фокусирай се върху привлекателните качества на момчетата от училището ти. След време ще ги забелязваш повече и ще си харесаш някой.
И за бога да си търкай ц**** в него!

15.   Пораснала си достатъчно и имаш нужда от мъжка ласка. Намери си незабавно гадже защото желанията които изпитваш накрая ще ги отнесе баща ти и след време ще ви е гадно и на двамата. Говоря сериозно. Намери си гадже дори и по-възрастен, правете секс и след време ще видиш че всичко ще е като по саро му! Този проблем се израства. Някой момичета имат обратния проблем. Поради липса на баща по една или друга причина от малки търсят гаджета за да заместят бащината ласка. т. е. Те си търсят бащата в гаджетата.

16.   Момиче, имаш психологически проблем, това не е нормално, а и не излизай с момчета, които не харесваш. Просто търси правилния.

17.   Ти си странна намери си по-хубав от баща ти и аз си обичам татко ама...

18.   това не е толкова странно аз да кажем нямам баща но имам някакви увлечения по гаджето на мама просто не задълбочавай, защото ше се погубиш. казвам ти го от личен опит.

21.   ПОТЪРСИ ИНФОРМАЦИЯ В ИНТЕРНЕТ ОТНОСНО

"КОМПЛЕКС НА ЕЛЕКТРА"

22.   Подкрепям номер 21. Аз самата в последно време доста чета по въпроса, защото съпругът ми има дъщеря от първи брак на възрастта на Авторката със същия проблем. Стигнах до извода, че става дума за нещо съвсем нормално, но това не помага на момичето - то страда истински например, че двамата с баща ? сме женени, а тя не може да бъде с него. Ревнува го, плаче и страда като влюбена жена по него. Не смея да го прегръщам пред нея. Не допуска момчета и други мъже до себе си и много страда това момиче, но само май с истинско лечение този проблем може да се излекува. Аз обаче не съм лицето, което ще изисква такова, а баща ?, макар че се съгласи, че дъщеря му има комплекса на Електра реши да изчака да си намерела приятел и да се била излекувала сама.
Е, историята на Авторката показва, че това не става просто така. Авторке - спокойно, миличка, ще се оправиш. Всички сме минали по една или друга степен през този проблем - съзнателно или подсъзнателно. Потърси детски психолог или най-добре - действително си потърси мъж или момче, с когото можеш да изживееш чувствата си. Баща ти винаги ще остане забранен за теб, но ти винаги ще си неговото момиче и ще те обича винаги като дъщеря повече от всички други жени в живота си (освен майка си, разбра се)

23.   Спокойно всичко ще отмине няма да ти казвам "сподели с майка си" или нещо от тоя род просто всеки път в който те привлече с нещо си спомни погледа с който ти е показал че прекаляваш дано да съм била полезна :)

24.   Просто недей да се съсредоточаваш върху него! Според мен нито дъщерята, нито бащата трябва да има такива по-специални чувства...

25.   Съветвай се с психолог ;).