Споделена история от Тинейджърски

Просто не ми е лесно
Здравейте.
Момче съм на 16, много объркан. Несигурен в това което искам. Не изпитвам сексуално влечение от към срещуположния пол.
Разбира се сами се досещате, че ме възбужда мъжкият пол. Несъм го искал и не натрапвам това, че можеби(сигурно) съм гей.
Не мисля и че това да си гей е нещо лошо, но не знам как другите биха го възприели. Бих искал много да си имам гадже(момиче), но за жалост нещо не се получава и дори някога някое момиче ако се влюби в мен като настъпи момента за в леглото аз какво ще правя? Просто не знам...
Ходя на дасколо и все пак съм общителен и имам един добър приятел който ми говори постоянно за момичета(я виж тая къу дупе има, не та ли възбужда? )Съответно отговарям заобиколно или пък правя впечатление на особено мн. заинтересован и т. н. Харесвам момичета, но те не ме привличат сексуално
Не мога да кажа, че се гордея с това което съм и се надявам да не ме упреквате а де ме посъветвате дори и да сте хетеро/би сексуални.
Много моля модераторите да побликуват тази моя история защото е напално реална и се нуждая от помощ. Просто искам да зная какво да правя за вбъдеще.
(Предварително благодаря :) ) Също така ако някой изяви желание да поговори/попише с мен ако може да остави контакти.
Пак благодаря....

Коментари

1.   Няма нищо лошо в това са си хомо аз също съм, само че проблема е че в България хомосексуалноста не е добре приета сред обществото. Но не се притеснявай да бъдеш себе си. В крайна сметна никой не избира какъв да е, а за проблемите в леглото не ги мисли чак от сега. Радвам се ако съм ти помогнала :)

2.   Приеми се такъв какъвто си. Разни хора, разни предпочитания. Оглеждай се за други с твоята сексуална ориентация и не се притеснявай от нищо. Знам, че на думи е по-лесно, осъзнавам го, но наистина нямам друг начин да ти помогна. Пък и ти радваш.. толкова много такива теми, а ти си 1 на не знам колко, който се приема, не го натрапва и не драматизира.
Когато си различен, нещата са по-сложни, но когато осъзнаеш, че не си толкова различен, всичко се улеснява.
Успех, искрено се надявам с времето да ти стане по-леко. :))

4.   Аз също съм хомо, макар и жена и те подкрепям. Ще се радвам от твое име ако си намериш среда, в която те разбират.

5.   :) Благодарен съм за подкрепата ви, но не знам доколко искам да се приема такъв какъвто можеби съм.Питам се няма ли някакъв шанс за промяна, не мога ли просто да си настроя ума така, че да не мисля за момчета. Дори и да няма шанс все пак не е дошъл краят на света :)

6.   хей послушай сърцето си а не ума :)