Споделена история от Тинейджърски

Как да постъпя?
Доста се почудих дали да напиша своята история както доста хора, но си викам "хайде" ще я напиша пък каквото стане. Преди 3 години се запознах с едно момче. От един град сме и сме се засичали доста пъти из улиците, обаче когато си писахме виртуално ми беше по-спокойно, а когато излизахме мълчах като пукал. Просто не знаех какво да кажа, а той се чудеше какво да ме попита, за да кажа нещичко. Дори когато му отговарях отговорите бяха толкова изчерпателни и кратки, че след това нямаше какво друго да попита. Чувствах се много кофти и неприятно, защото всички хора, които ме познават добре казват, че съм отворено момиче, а пред момчето така мълча. В началото си мислих, че проблема е в мен. Странното обаче е, че не съм срамежлива. След това си мислих, че всичко идва от него, защото може би той не беше мой тип и нямаше привличане. Бях ужасена. И така излизахме 3-4 пъти и дори ме е чакал след училище и ме е изпращал до вкъщи и тогава пак мълчах. Бях супер ядосаната и отвратена от самата себе си, че дори когато момчето ми пишеше и звънеше се правих, че не чувам телефона. Така няколко пъти и накрая той разбра, че нямам интерес към него, а не беше така. Избягвах го, за да не го видя защото исках да си говорим, а когато застанеше срещу мен сякаш си забравях граматиката или по зле- гълтах си езика. Минаха 2-3 месеца и видях, че е обвързан с една моя позната и така след известно време започнаха да валят техни снимки. Пишеха си сърца, целувки, а аз не се чувствах гадно. Бях учудена, защото съм доста емоционална и очаквах да се срина от тъга, но не стана така и много се зарадвах, защото със сълзи нямаше да си върна момчето. Пожелах им много любов и щастие и се отдръпнах. Връзката им продължи 1 година и 7 месеца. Преди 2 месеца те се разделиха. бях качила една моя снимка във фейсбука и той я хареса. После ми писа на лично и така почнахме да си пишем отново, а тази мойта позната, с която беше обвързан и най-добрата ми приятелка се познават доста добре и тя започна да забърква едни филми, който ме накараха да се отдръпна от момчето отново. Той ми каза да не слушам бившата му приятелка. А тя какви неща ми каза просто не можете и да си представите. Каза ми, че съм му пишела, за да може тя да ревнува, но това не е така. не съм от момичетата, които правят гадно на познатите си. Дори тя да ми е отнела момчето, което страшно много харесвах. Днес пих кафе с моята най-добра приятелка и тя ми каза да потърся момчето, защото бившата му приятелка си правила щастието на моя гръб. Понеже тя още има чувства към него, а той към нея не и си мисли, че щом тя не е с него, никоя друга няма да бъде, а аз все още го харесвам и съм бягала от щастието, за да може на мацкаа да и е спокойно и да знае, че бившата и любов е сам. Какво да правя, да потърся ли момчето? Моля ви дайте ми съвет... май съм много отчаянаа...

Анонимка –_-

Коментари

1.   Щом имаш чувства към него, давай не губиш нищо! :))

3.   авторка: Така е не губя нищо, но ме е страх да не го загубя като приятел :(