Споделена история от Тинейджърски

Харесвам я до болка
Здравейте!

Незнам вече как да постапя - запознах се с едно момиче преди около 2 месеца. В добри отношения сме и много, ама страшно много я харесвам.

Има един проблем - всеки път, когато й направя комплимент или й кажа, че я харесвам тя сменя темата или се прави на "чукната". Много искам да ходя с нея, ама ужасно много - тя е перфектният човек за мен. Мисля си, че и тя ме харесва, но сякаш се притеснява да го покаже. Всеки ден мисля за нея - не мога да си я избия от главата.

Моля, кажете! Вече незнам какво да правя.

Коментари

1.   Бих те посъветвала, за да не си даваш напразни надежди, първо да се опиташ да разбереш дали тя вече има някой, който да обича в живота си. Ако няма-бори си за нея, като смело й признаеш за чувствата си, не губи веме! Може на нея сега да и е трудно да си те представи като партньор, ако сте просто приятели. Но такива връзки в последствие често се оказват доста успешни-казвам го от собствен опит!

2.   Пич, да ти кажа имам същия проблем... харесвам страшно много едно момиче, но...тя е по голяма! Разликата е малка - 1 година, но все пак момичетата имат убеждението, че трябва да излизат с по големи от тях. Казах и какво чувствам, но тя ми каза че иска да сме само приятели...но вече не издържам...ужасно е да я видя с някое друго момче...

3.   Аз пък имам същия проблем с момче... направо ме побърква.

4.   Хора, и аз съм така. Днес(9.12.2009) и реших да и кажа (смело напред), но тя се сети за какво става дума без да и казвам и си измисли причина да върви(пишехме си по скайп). И сега има две възможности- да ме харесва и да я срамИнезнайно защо) или да не ме харесва(това направо ме депресира)

5.   Аз имам сащия проблем. Много ама ужасно много харесвам едно момиче но незнам да ли тя харесва мен и не мога да се осмеля да и кажа. Това направо ме побърква пишим си по скайп това онова но немога да и кажа. Не знам как да постъпя.

6.   Хора, и аз съм така. Много си харесвам едно момиче но не знам дали то ме харесва.Познаваме се още от предучилище.
Моля ако някой може да ми каже как да я заприказвам?
Много я харесвам!!!
Помощ!!!

7.   Аз съм момиче и си падам по едно момче но той ми го каза по ФВС.Бяме се сдърпали защото той ми каза че немога да хвърля топката.Идеше ми да го набия.Тогава приятелката ми излезе от салона и останахме двамата.Каза ми че съм по сладка сърдита и тръгна да ме целуне ама аз се притесних и се дръпнах.Просто и кажи!!!

8.   Съгласна съм и с 1

9.   Заведия на осъмотено място и поговорете

12.   Абе щом я харесваш, и знаеш че и тя те харесва - дърпаш я, целуваш я и ако наистина те харесва всичко ще е ОК. важно е ти да направиш крачката ;) Среща някъде на осамотено място - и това е.!!! айде, и да не ядеш чесън :D

13.   малеее ами пич кажи и какво чустваш и ако почне да сменя темата ти настоявай да говорите ще ти е лесно след първите иреченя а пък като се прави на чукната и подосаждай малко и готово сама ще започне да те пита

14.   Ми моя проблем е по сложен. Аз харесвам едно момиче още от кога г/д има 3, 4 год но преди около 2 год тя спря всякакъв контакт с мен. Но преди когато бяхме приятели аз и казах че я харесвам, но все сменяше темата. Приятелите ми викат че ме харесва и тя ама чесно казано не им вярвам защото когато я видя и казвам здрасти а тя се прави че не ме е забелязала моля помогнете.

15.   Аз бих те посъветвала, да я дръпнеш на някое по-тихо местенце и да й кажеш какво изпитваш към нея без да овърташ. ;)