Споделена история от Тинейджърски

Класът ми е ужасен!
Здравейте! Предполагам от заглавието сте разбрали за какво става въпрос. Сега няма да разказвам на дълго и на широко. Аз съм от един голям град. Учих в едно от най-елитните училища, но се преместих в друго. ( гимназия ). Може би аз не съм свикнала на такова поведение или не знам... Класният ни ни размести и мен ме сложиха при една група момичета, които са просто... Едната пуши толкова много, че макар и два чина зад нея я усещам как мирише на цигари. И се хвали какви наркотици опитвала и как нищо и нямало, и какво яко и било. Другата пък все е по дискотеките и е пияна, хвали с кого се натискала, с какви 18-19 годишни тръгвала и късала... Другата пък два пъти я водели в полицията за побой и кражба, а на всичкото от горе толкова псува, ама всяка втора нейна дума е псувня, но не такива леки ами майки, бащи, полови органи и т. н... А всички като дойдат със всичките спирали, фон дйо тени, пудри, моливи, червила, преси, четки. За учене да не говорим. То не че аз много добре се справям, някъде около 4. 50 съм. Просто тази групичка много ме дразни. Не че ми се подиграват или нещо такова. А и не мисля, че има за какво. Добре съм си, добре се обличам, не се гримирам, освен гланц и понякога спирала. Слаба съм. Даже май по-малко от колкото трябва.

Та... вие познавате ли такива хора, а и защо го правят? Искат да са интересни или какво?

Благодаря.

Коментари

1.   Повярвай ми, при момчетата положението е още по-зле, всеки е отчаян за внимание и готов да те смачка. Моят съвет е да игнорираш тези хора, не се опитвай да поддържаш добри отношения с тях, ако те питат нещо, им отговаряй, но не се дръж сякаш те е страх от тях или сякаш те са по-важни от теб, защото първо не са и второ те точно това искат. Желая ти успех! - момче, 18

2.   Живей си живота, те да си живеят своя и всички ще са щастливи ;)

3.   Всичко идва от това, че искат да са интересни.. ;хх, но само ако се виждаха колко са жалки и дори смешни. Ти гледай по често да ги отбягваш, ако ги видиш някъде навънка например - не приемай да излизаш за тях, зашото само от прочетеното ми стана ясно какви са.. И нали знаеш, че човек с каквито дружи и той такъв става.. ВНИМАВАЙ - ДА СИ НЯМАШ РАБОТА С ТАКИВА!! :) Надявам се, да съм ти била полезна.!!!

4.   Ма и ти не си китка като гледам, но това няма значение. Ами те си се държат идиотски какво да ги правиш.. Ще трябва да потърпиш, но вярвам, че ще успееш.

5.   Ако тези момичета, за които говориш се опитват да бъдат интересни, явно успяват, тъй като се вижда интереса ти към тях с писането на подобен коментар.

А щом те дразнят без дори да са ти казали нещо, то проблема е в теб.
Въпрос на търпимост...

Долавям и някаква скрита злоба.. къде е причината?
Да не би да е в това, че макар и жалки, те имат с какво да се похвалят а ти нямаш?

Или може би тяхното поведение прави впечатление (независимо какво), а ти стоиш на заден план? !?

Относно гримовете и поддръжката :D.. всеки избира как да изглежда и с какво да се цапа.. Щом си преценила за себе си, че без грим изглеждаш по-добре значи наистина е така, но това не означава че трябва да ограничаваш другите в този избор..

Не ме разбирай погрешно.. Най-вероятно въпросните ти съученички за жалки и смешни, но щом сте в един клас и при положение, че те нямат нищо против теб, означава че трябва да бъдеш малко по толерантна към тях...

7.   Значи не виждам какъв ти е проблема с тези момичета.Не те обиждат не се заяждат с теб. Какво ? Има ли значение как се държат все пак живота си е техен.Те решават как да го живеят.

8.   Винаги ги има такива надутички лигли, които правят простотии, за да изглеждат яко. Аз, примерно, дружа с такава компания всеки ден- те се режат, напиват, напушват, а да не споменавам какво правят в тоалетните на училището... а са само 6-ти клас. Но търпя, защото просто няма с кого друг да се мотая. Иначе това няма да им помогне на тези момичета да прогресират, така че да не ти дреме за тях!

9.   Комплексирана си. Т'ва ти е проблема.

10.   Спокойно, в твоя клас има една групичка, в моя ВСИЧКИТЕ са такива, затова и мен ме гледат като бяла врана, тъкмо когато мислех, че вече няма с какво да ме изненадат, взе, че една успя... като дойде на училище с екстейшъни, изкуствената ? „коса” се местеше и целия ден беше накриво, ама какво и пука на нея, важното е да я забележат? ! (независимо как)