Споделена история от Тинейджърски

Обичам го но...
Здравейте ..... По щаслива случаиност или нз може би съдба но се запознах с едно момче ... тогава беше просто едно момче .. но след 2 сед ходене по кафета, флиртчета и така нататака реших да му кажа да ( естествено на майтап ) ...

Първия месец нямах никакви чувства към него ... но след това нз какво стана с мен толкова обикнах това момче.... умирах за това момче ... но не свичко сваршва с happy end както е по филмите .... след 6 месеца вразка просто се разделихме ... причината за това беше че той ми изневеряваше ....

В яроста си стоях 1 месец сама ... рязах си вените бях в болница ..... и незнам и до сега защо тръгнах с най добрия му приател ....
Когато той един ден ни видя случайно .. побесня
Твърдеше че ме обича .. но за него тази дума е се едно да си купи хляб ...
Сега съм с неговия приател ... нещасна .... с човек до мен но по самотна от всякога ...

Искам да се върна при моето момче при най голяма ми любов, но не той трърди че ме обича но разправя на приателите му че не му пука за мен ....
Според вас ако не му пука ще се напива ли като свиня (след като ни видя с приятеля му) ще си реже ли вените ....
Според всичките ми приятели лъже че не ме обича и че не му пука за мен само защото го предадох .... А тои не ме ли предаде на рождения ми ден ме остави сама с приателите му само за да отиде да се натиска с бивфата му.
Обичам го .. дайте ми съвет какво да напрява искам да си го върна ... но заслужава ли си

Коментари

1.   Ами мило момиче мисля, че не си заслужава. Това да те остави на рожденият ти ден, за да е с друга е отвратително! Не искам да излиза, че заставам на негова страна, но може би приятелите ти грешат, защото понякога момчетата слагат маски и са различни спрямо гаджето и приятелите. За да не излезе женчу и глупак той се принуждава да твърди пред тях, че не му пука за теб. Ако в действителност не му пукаше не би си рязал вените, нали? Защото едно е да се напиеш, човек може да се напие и от наранена гордост, но чак пък и да прави опит да се самоубие... значи има и нещо друго, като например чувства.

И все пак недей да рискуваш, не се събирай с него, а относно другото момче - остави го! Представи си, че неговите чувства към теб са сериозни. Нима искаш да го нараниш така както бившият е направил с теб? Искаш ли и той да изпита същата болка? Не мисля! :) Айде много успех занапред и недей повече да правиш такива опити, защото съм сигурна, че си силно момиче и можеш да се справиш с всичко!
Merilyn ;]

2.   Вие пък с тфа рязане на вени!Откажете се не сте интересни а и тфа рязане излезе от мода,не си правете труда!Пораснете не сте на 10!Момчетата си идват и отиват,това незначи че трябва да си режете вените и да правите циркове!

Аз лично бих пратила по дяволите и него и приятеля му и да си намеря човек който не само аз да обичам,но и той да ме обича и да е готов на всичко за мен,както и аз за него.

3.   Няма какво друго да кажа,защото всичко е написано от номер 2 ,това е и моето мнение
Сиво

4.   Благодаря ти Merilyn не мисля да се врящам при него ... въпреки че ме боли ... а относно приятеля му да оказа се че той наистина мн ме обича и сега съм с него не го обичам .. но защо да го наранявам като скасам с него ... ще търпя .. нека по един човек е щаслив ....

А на 2 и 3 бих казала само че може да са децки историики , но ако трябва ще си нарежа вените още 100 пъти за тва момче ако трябва ще умра за него ( въпреки че не заслужава ) може да сам малка но знам какво чувства сърцето ми ....

5.   Хахахаха на колко каза,че си?! Да не си Емо?
Абе много са си прави 2 и 3 ..
Айде порасни още малко и тогава помисли за кого ще си режеш вените и за кого ще умираш!
"Момчетата си идват и отиват" ..

6.   На 18 съм и не съм емо ;)

7.   Не си заслужава да си с човек който е посъпил толкова долно с теб. Моята история е подобна и направих огомната грешка да му простя,защото той не спря а си продължи да прави същото. Не прави и ти тази грешка защото после ще си проклиняш дните и мн повече ще страдаш от сега.Подобре се помъчи да го забравиш знам че ти се струва невъзможно,но направи всичко да стане така не позволявай да се подиграва с теб. Продължи напред и не позволявай друг път да стигаш до това положение за твое добро е! Успех!

8.   Мила, моето гадже същото ми изневери. Но го обичам до такава степен,че му дадох 2 ри шанс .. Щом искаш да си го върнеш дай му 2-ри шанс и му кажи че му прощаваш за изневерята . Нормално е всяко момче би направило тази простотия . 6 месеца не са малко знам какво ти е и те разбирам напълно . Ако наистина го обичаш и ако той вече не е заето поговори с него кажи му вси4ко което ти е на сърцето . И се стреми да си го върнеш отново . А не да ти го превземе някоя пикла .

9.   Миличка,ако питаш мен,по добре неправи същата грешка-грешката да се върнеш.Немислиш ли,че ако той те обичаше,така както твърди нямаше да ти изневери?минала сам по този път.Той може да каже всичко,както в случаят-рязането на вените.недей се притеснява.Това са само думи-празни думи.

10.   Заеби го