Споделена история от Тинейджърски

Харесвам момче с приятелка :(
Здравейте! Аз съм на 15 и харесвам едно момче от моя клас от около 6 месеца, но преди все ме беше срам да го заговарям. Тъкмо набрах скорост и разбрах, че си е намерил по-голямо с година гадже. След като тръгна с нея се промени много-като ходим по купони е много "оборотен"-целува се с другите момичета и разни други неща. Имаме доста общи интереси, постоянно излизаме заедно, прибираме се заедно и всеки път се гушкаме за сбогом. Всички казват, че ще сме перфектна двойка даже му го казаха и той се съгласи, че е така. Със приятелката си ходят от близо 2 месеца и съм много объркана... не знам какво да правя-дали да го целуна на някой купон или нещо такова или просто да чакам да скъсат... помогнете :)X

Коментари

1.   Привлечи му вниманието по някакъв начин

2.   Напоследък и аз го имам този проблем, направо е ужасно чувство.. бях харесала един, направо сърцето ми се пръсна от мъка като ми казаха, че има приятелка /а момчето не го харесвах толкова много! /.. реших да почакам да скъса с нея, ама после разбрах, че говорил лошо за мене, даже плаках. Още ми е гадно заради него, бях забранила да ми говорят за него, защото всеки път като ми кажат "приятелката му".. направо ми идва да се закопам някъде.. но никой не си изпълнява забраната. Просто като стане така и чуя "оня" израз, написан по-горе, се чувствам някалко дни зле, понякога и повече от седмица не може да ми мине. Преди известно време реших, че трябва да го заместя, но просто това момче толкова много ме привлича, че не можех да намеря друг, който също толкова да ме влече.. е, ето, че успях, но познай какво стана като разпитах за него - и той обвързан! Е, не, направо ми писна! Направо се отказах на момента. Но вчера отново някой си наруши забраната и ми напомни за първото момче и това, че е обвързан. Пак ми стана гадно. Цяла вечер ми беше гадно, плаках отново. Днес ми е малко по-добре. И така.. просто напълно разбирам колко е гадно да харесваш обвързан, особено ако наистина харесва приятелката си. Но според мен в твоя случай не е така. Той не я взима насериозно, мисля, че и на този етап няма с никоя да е сериозен. Ако искаш чакай да прояви интерес към теб, но да знаеш, че щом с това момиче прави така, напълно възможно е и с теб да прави така.

3.   Чакай, чакай. Казваш, че момчето има приятелка, но се натиска по купони с други момичета? Значи да разбирам, че искаш да бъдеш на мястото на сегашната му приятелка, тъй като от това, което си написала, излиза, че именно тя е пречката да си с него, а не другите свинщини, които прави.
Моля те, скъпа авторке, осъзнай се. И аз съм тийнейджърка, също като теб, знам какво е да харесваш някого. Но мисля, че е трябвало поне да промениш заглавието си на "Харесвам задник с приятелка".
Остави го този индивид. Има толкова стойностни момчета около теб, сигурна съм. Не се занимавай с такива. Успех!

4.   Аз съм момче и съм на 15. Сега по темата разбирам че като ходите на купони заедно той целувал и други момичета мисля че няма смисъл да се занимаваш със него със сигурност ще скъса със тази която е една година по-голяма от него но после какво ще станете вие гаджета откъде да си сигурна че той няма да целува и други освен теб? И така може и да те зареже, по-добре си намери някой свестен който не би ти изневерил и не би те отхвърлил като мръсно куче :)

Поздрави, Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)