Споделена история от Тинейджърски

Тя не иска да излиза с мен
Момичето, с което ходя не иска да излиза с мен :(. В училището се целуваме, прегръщаме и ми казва, че иска да бъде винаги с мен, също казва, че и е много приятно когато е покрай мен. Но. Когато стане на въпрос да излезем някъде на разходка, за да мога да прекарвам колкото се може повече време с нея, тя винаги ми казва, че я боляло крак, не и се излизало и други измишлйотини. Мога да кажа, че я обичам, или с други думи съм много привързан към нея и искам винаги да съм покрай нея. Имаме извести проблеми с тъщата (майка й), тя не е съгласна тя да има нещо общо с мен, и те винаги се карат. Но момичето казва, че изобщо не иска да я слуша и иска да бъде с мен. Според мен майка й и забранява да излиза с мен, но не може ли просто да я излъже, че ще излезе с нейна приятелка, примерно. Много се дразня от факта, че майка и се бърка в личния и живот, все едно тя не е била на нейните години и не може да и влезе в положението. Давайте някакви съвети и идеи, щото така не мога да я карам..

Коментари

1.   Абе и аз като бях на 15, майка ми твърдеше, че съм прекалено малка за гадже, камо ли за секс. Не можеше да стане дума за момчета. Обаче в крайна сметка истината излезе наяве... Щат не щат, приеха фактите. Баща ми се оказа дори по-либерален. Иначе нещата не преминаха тежко или с конфликти. Ще се получат нещата и при вас. :)

2.   Сигурно не иска да излиза с теб, защото очевидно не иска някой/я да ви види, и кой знае ако си има ВТОРО ГАДЖЕ та то да разбере за вас и... знаеш накъде отива всичко. ОБЩО КАЗАНО, "ГАДЖЕТО" ТИ ТЕ ВЪРТИ НА МАЛКИЯ СИ ПРЪСТ.

3.   Нещо подобно се случи и с мен. Момиче съм и майка ми не харесваше гаджето ми. В началото се карах с нея и я лъжех, за да излизам с него. По-нататък започнах да излизам все по-рядко и по-рядко, като се виждахме за по 1-2 часа един път седмично. Реших, че отношенията с родителите ми са по-важни от гаджето ми, т. е. той не беше на първо място.. това рефлектира много върху нашата връзка и се разделихме. Съветът ми е или приеми, че няма да се виждате колкото ти се иска, или не се измъчвай с това момиче, защото накрая ще си много разочарован. Тя те е приела за даденост, знае, че дори да не се виждате много, ти ще си с нея и няма мърдане. Като я обвиниш по-късно, че тя нищо не прави за връзката ви, се замисли дали може и дали иска. Аз за себе си прецених кое е важно и кое не толкова.

4.   Не си намерил правилната тъща.
Търси!!!
Ти си от там откъдето е жената.
Това не съм го измислил аз, предходниците ми.
НАСПИ СЕ, БЪДИ КРАСИВ.
Вече нищо не ти липсва
Стреми се към съвършенство

5.   Към №2. Според мен се притеснява да не разбера, че има друг, но силно се надявам майка и да е замесена зад всичко. С нея преди излизахме навсякъде в парка, заведения, по центъра и т. н. Но изведнъж тя започна да си намира оправдания, че не и се излизало, а преди ми звънеше през 10 минути да ме пита дали искам да излезем.
От автора.

6.   Номер 3 според мен не трябва да ти пука за родителите ти и за това какво мислят те, това не е важно в една връзка аз съм момче и строявам родителите си в две редици като става въпрос за гаджета