Споделена история от Тинейджърски

Пропадам..
Здравейте! Аз съм момиче на 13 години. Училището ми върви напоследък много добре, изкарвам повече 6-ци в сравнение с 1 срок. Но личният ми живот е на нулата. Понеже бях приятелка с едно вече пропаднало момиче и заради нея родителите ми не ми вярват. Пропуших цигари заради нея, какво ли не. Но сега спрях да излизам с нея, намерих си нови приятелки, по-добри и се чувствам много по-добре, но въпреки това не спирам да пуша. Чувствам се зависима. Майка ми си мисли, че съм издънка..не знам какво да правя. Как да спечеля обратно доверието и? Помогнете!

Коментари

1.   Спираш да пушиш, пиеш и тем подобни започни да ходиш на Йога или нещо такова просто за да спреш цигарите и да не мислиш за тях можеш и да спортуваш... И избягвай пушачите :)
След време докажи на майка ти че не пушиш вече и бих казал постепенно със времето тя ще ти повярва или нещо такова...

Извинявай за не смислено написаният ми съвет но нещо се бях замислил и не ми е много добре :)

Хардкоре Синдроме (Neverfalldown)

2.   Синдрома е прав. Не си разваляй живота заради някакви боклуци. Това е все едно да си плащаш за отрова, а и отгоре на всичко изглежда отвратително.

3.   Мене ако майка ми ме хване да пуша отново направо ще ме обезкости... Не казвам че не съм пушила и честно казано-не ми хареса. И майка ми усети, защото вонята на цигари беше ПРЕКАЛЕНО силна... Та моят съвет към теб... не докосвай цигари, и т. н. Кажи си: Аз няма да пуша аз съм добър човек и т. н.

xXSweet BloodXx