Споделена история от Тинейджърски

Два проблема... :(
Здравейте! :)
Аз съм момиче в 7 клас, на 14 и тази година училището ни прави 90 години. Това е хубаво, но цяла година тренирахме 3 народни танца, а сега се оказа, че няма да танцуваме нито един (само едно момиче взеха и няколко момчета от моя клас). Защо ни мъчеха така цяла година да се потим като прасета, а сега да ни кажат ''Ами, вие няма да играете! ''. Не е ли ''малко'' грубо? Ние миналата година танцувахме и се представихме добре, защо точно сега решиха, че няма да играем?
Другият ми проблем е, че гърдите ми са много големи... Това ми пречи като танцуваме, защото всички момчета гледат там и аз се смущавам. Никой няма толкова големи гърди от моя клас, освен едно друго момиче, но то не играе. Много ми е гадно, слагам си и по-малки сутиени (такива, които да ми стегнат гърдите много, за да не могат да подскачат толкова), но пак не помага. Момчетата са си перверзни и това е.. Малко хелп за гърдите, какво да направя, обличам и по-широки блузи за хореографията, но пак е същото. Мерси много предварително

Коментари

1.   Ох, не мисля, че първото ти може да се нарече точно "проблем". Да наистина гадно си е, но ще го преживееш не е краят на света. Най-вероятно просто са решили, че тези, който са избрали са по-добрите и така... Все пак училището ви прави 90 години кой не иска да се представи блестящо. На нас миналата година ни направи 100 години училището имаше много танци, песни и други, но не беше нищо особено само дето и накараха да гледаме към 1 час и повече. Изгубиха ни времето направо така да си го кажа. Другото нещо.... Според мен трябва да носиш разпръснати блузи може и да ти помогне. Зависи и от сутиена ти. А и един страничен въпрос(не си длъжна да ми отговаряш, ако не искаш) От къде си?

2.   Няма как да ви изкарат 26 човека (примерно) да играете народни танци, а като се замислиш и за другите класове, които също трябва да са тренирали... Просто са избрали тези, които имат по-голямо чувство за ритъм. Животът не винаги е честен, но като за момента нямаш какво да направиш.

Към втория проблем. Как не се сети, че с по-малък сутиен, гърдите ти буквално ще изскачат от блузите? Просто носи сутиен по мярка и блузи без дълбоки деколтета. Дори да са ти широки дрехите е все едно, защото така или иначе то се знае какво имаш под тях, важното е просто всичко да си стои на мястото и нищо да не излиза неочаквано.

3.   От Пловдив :)