Споделена история от Тинейджърски

Всичко се обърна с главата надолу... революция вкъщи!
Здравейте.

На 15 години съм. Февруари догодина ще направя 16.

Ще започна по същество.

Преди около седмица и половина с моето момче за пръв път правихме секс. Той е колкото мен (две седмици по- голям е (((: ) и двамата бяхме девствени.

Много се страхувах от реакцията на родителите ми. Затова реших да си трая и да си мълча. Поне засега. Е да де, но ми се появи генекологичен проблем и казах на майка ми да ми запише час при генеколог. Тя ме заразпитва какво ми е и като попита "А ти секс правиш ли?"
При други обстоятелства бих и казала "не", но аз съм много стриктна относно здравето си и не успях да я излъжа.

Леле какво стана тогава!!

Все още не мога да го приема.

Каквато лична свобода имах преди вече я няма. Нямат ми абсолютно никакво доверие, дори и за най- малкото нещо трябва да се съветвам с тях.
Забранява ми се абсолютно всичко. Като започнем от малките неща- да си пиля ноктите и да нося по- високи обувки, до това да се занимавам с момчета до "една по- прилична възраст, когато можеш да се издържаш сама ".

Знам, че може би нещата не ви се струват толкова лоши така като си описвам.

Вече се отнасят с мен като с 9- годишна. Буквално.
Непрекъснато ме карат да съм до тях, взеха ми ключовете от апартамента за да не мога да излизам.
Но това не ми е толкова голям проблем. Нещата с родителите ми ще се оправят някак.

Най- големия проблем е работата с момчето.

Забранени са ми всякакви контакти с него.
Успокоява ме че учим в едно и също училище. Поне тогава ще можем да се виждаме. Но ме притеснява едно изказване на майка ми:
"Знаеш, че съм във възможност да наема някого да го следи тоя и да гледа дали се усамотява с теб. Ако го прави нищо не ми пречи да изпратя някого да му счупи кокалите без да знае откъде му се е стоварило"

И наистина го знам. Възможно е. Ако не това, непрекъснато ще разпитва учителите ми дали се виждам с него в училище и прочее.

Тя е на мнение че той просто иска да ме използва за секс и нищо повече. Даже не може да приеме, че още искам да съм с него. Той също иска да е с мен.
С него сме заедно дълго време и това ми е достатъчно за да преценя, че той е един от най- хубавите хора, които съм срещала някога.

Обичам го адски много, той мен също. Знам, че може би на по- възрастните от вас това ви звучи вятър работа, но не е така. Искаме да сме заено но няма как. Засега.

Все пак си обещахме че няма да се откажем един от друг заради заплахите на майка ми и обидите, че съм "курва", "лека жена" и "уличница".

Знам, че ще устискаме заедно, но ми е много трудно. Два дни подред не съм яла, не съм спала. Непрекъснато се гърча в леглото и, както казва Караславов "тя протягаше ръце към него, търсеше го, шепнеше името му, но той не беше там".

Не знам как ще устискам. Просто нищо не помага. Разговори, рев, не. Не искат и да чуят за него и не искат да повярват, че все още го обичам искам да съм с него и не се чувствам унижена от това, че загубих девствеността си.

Ох, много дълго стана. Съжалявам, но просто трябваше да го кажа някъде и да знам, че може би има хора, които няма да ме съдят. Кажете ми какво да правя. Ако можех още днес щях да се изнеса от нас, но не мога. Пречи ми още единствено финансовата зависимост. С разговори всичко е загубено. какво да правя кажете ми моля ви.

Поли

Коментари

1.   Tи какво искаш, 1 та любов е почти винаги забранена и има проблем с родителите ,нормално.ТЯ за това ие сладка,ако знаеш колко още момчета ще срещнеш и в колко легла ще усъмнеш.
Я ти си представи да имаш дъщеря на 15 и да прави такива неща като теб. На тая възраст се правят най-много грешки от мен да го знаеш.И не вярвай чак толкова на любовта.Успех
ЕМили

2.   Покажи й, че не си малка.
Майка ти трябва да разбере (всъщност тя го знае, но явно не иска да го признае), че човек се учи от грешките си. Ако това момче се е оказало грешка, ти ще го разбереш. Ако постоянно те държи под такъв контрол няма да разбереш нищо от живота (не става въпрос за забавления и тн..., а за (как да кажа) правилното и неправилното).

Кажи на майка си, че последиците от тази връзка си ги поемаш ти. Покажи й, че си достатъчно голяма, за да се справиш.
И й покажи, че като те спира става по - лошо. Ти вече си тръгнала по пътя, малко е късно тя да те връща.

Предполагам, че ще й мине... трябва й време, за да свикне, че малкото й момиченце вече не е на 10. Дръж се малко по - резервирано, покажи колко скучен и безмислен прави живота ти след като те спира да опиташ от него.

Всичко е в страха й да не направиш нещо фатално. Прояви разбиране и тя ще те разбере.
И имай железни нерви, ще ти бъдат от полза.
SFA

3.   Ами нормално всеки родител така постъпва, все пак си на 15. Не искат момичето им да се разкарва по града с къса поличка , на високи токчета и всички да я гледат през дрехите и да казват (мале тая кво сам я правил в леглото).
Поне родителите ти така смятат ,че ще стане като започнеш сексуалния си живот по отрано.

4.   И аз съм в подобно положение. Майка ми разбра още за първия ми сексуален контакт. Постара се да бъде и единствен. Тя е страшно консервативен човек, с който колкото и да говориш, каквото и да му обясняваш, не чува и държи на своето.

В крайна сметка мина малко време и нещата се пооправиха, но продължава да ми го натяква с всеки удобен случей. Дай й време, може и да й мине. УСПЕХ!

5.   Майка ти е уникален случай на параноя...По-лошо би било индиректно да те натоварва(тоест,да те гледа със разочарование,това убива човека и е по-ефикасно)...Звучи тъпо,но ако се замислиш,нямаше ли да ти ужасно кофти,винаги когато се прибереш майка ти да те гледа със съжаление и разочарование "как можа???"

Разбирам да прави нещо такова,но това вече е прекалено и безсмислено...при свършен факт какво цели,да те отдели от момчето и като го направи -какво? По-далеч не може да стигнете,освен ако не се ожените,ама не вярвам...
Сиво

6.   Ах родители всички са еднакви ! Опитай се и ти да я разбереш за нея ти винаги ще си малкото момиченце ....