Споделена история от Тинейджърски

Аз съм станал глупак, след като тя ме отряза
И така ето я и моята история.
Искам само да кажа, че вече качих началото на историята си, това е продължението.
Преди около месец бях на зелено училище. На една от дискотеките танцувах с момиче на 13, с една година по- малко от мен, на любовна песен. Избързах с това и след дискотеката я попитах дали иска да бъде моя приятелка, гадже с една дума. Тя ми каза, че е малка и такива работи. И след зеленото се скарах с една моя съученичка. Тя ми каза, че момичето, което ме отряза и е казала, че нямало да ми приеме и т. н...
Мой приятел, който и говорил с нея също потвърди това. И аз се сдухах като пълен нещастник.
И така ето новата част. След това сдухване станах съвсем нов човек. Във смисъл, че аз не съм от тези, които се фукат с плочките си или силата... Всъщност съм момче, все още което не е обладано от пубертета. Например в училище получавам 2 лева на ден, 1 песта и за 1 си копувам вафла или бейк-роус. Някои мои приятели пушат вече, т. е. съученици. Разбирам се много добре със момичетата и с момчетата...
И така вече съм съвсем нов човек. Не внимавам в часовете, изкарвам 6-ци, но само на контролните работи. Не слушам родителите си. В училище слагам едни слушалки и мога да мина с тях за целия ден без да кажа дума. Мисля само за нея. Когато я видя и казвам здрасти, а тя не ми отвръща, докато си говори с най-добрите ми приятели. Онзи ден се опитах да я попитам дали наистина ме кара да се чусвам като нещастник или изобщо е такава. Тя ми каза, да я оставя защото не ме харесвала. Говорих с мои близки приятелки и те казаха, че съм много готин, но откакто съм се сдухал съм станал по-странен. До сега не се е случвало подобно нещо с мен, моля помагайте! Единствено не се чуствам така в компанията на приятели или по време на футбол..

Коментари

1.   Трябва да се гордееш със себе си, че си събрал смелостта да й предложиш-ЕВАЛА! Това е напълно нормално да се чувстващ зле след като са те отхвърлили, но животът не може да е само щастие и любов-иначе нямаше да бъде интересен ;)