Споделена история от Тинейджърски

Не мога свободно да споделя с тях ...
Здравейте на всички !

След дълго разглеждане на чуждите проблеми реших и аз да споделя моя! Аз съм момиче на 14 години и не мога да споделям с нашите неща, свързани с момчета и всичко останало по тая тема. В момента си имам приятел и се притеснявам да кажа примерно на майка ми това, защото не знам как ще реагира. Смисъл не е кой знае какво, но знам ли ...

И преди си имах приятел и нашите пак не знаеха. Може би се притеснявам от реакцията им, защото все се намира някой, с който да обсъждат темата, че за гаджета е раноо, че съм малкаа ... но аз не мисля така.
Според мен тези неща са съвсем нормални, имайки се в предвид в каква възраст се намирам в момента, а и смятам, че са неразделна част от едно детство.
Нали за това е детската любов - в началото се държиш глупаво като дете, каквото всъщност си, докато не започнеш да се учиш какви грешки да не допускаш за напред и до като се усетиш ставаш по-зряла и разбираш какво иснаш за напред в живота си ... Упс, малко се отклоних от темата ...

И така, решена съм, че ще кажа за начало на майка ми, но от вас искам съвети какъв подход да избера, за да го приеме без да недоволства, защото както тя, така и баща ми са малко по - резервирани ...
Благодаря ви предварително!

Мария

Коментари

1.   E и.. щи мине

2.   Kакво ни занимаваш с детски глупости, като пораснеш ще се оправиш, всеки е минал през товаа

3.   Ами кажи им,че вече трябва да приемат факта,че си пораснала,обясни им го :)

4.   Не е нужно да им споделяш :)

Аз не споделям нищо с родителите си (по милион причини) и в интерес на истината така се чувствам много по - добре. Имам повече доверие на приятелите ми, отколкото на тях. А ако тях ги интересува нещо, питат, ако сметна за нужно им отговарям... в общи линий това е моето споделяне с тях, но и нямам намерение да се стремя към нещо повече :) Понякога така е по - добре.
Успех.
SFA

5.   Ти мислиш ли, че те не знаят? В повечето случаи родителите знаят много повече отколкото показват

6.   Не съм сагласна с номер2 та нали това е саит в които можем да сподели и да получим подкрепа нима има значени вазраста че да се влюбиш или да забравиш. А сега по вапросан ти , те рано или касно ще разберат че имаш приятел , но всеки родител знае че независимо от вазраста човек не знае кога и в кого ще се влюби, все пак и те са били на твоите години. НО знаи това не е нищо особенно само ако знаеш още колко момчета ще има в живота ти. не е нужно да говориш с таях ако те попитат им разкажи а ако не това си е твоя живот пази го.ти знаеш какво да направиш с него. момиче ан 12 ако искаш даи едно коментарче на историята "с разбито сарце" по долу в тинеиджърски

7.   Е мога да ти кажа още си малка асам на14и още не сам се влюбила и какво да не края на света да же се радвам че още не харесеам никои защото не искам да сам със разбито сарце лекувала сам се от разбито сарце и знам кАкво е

8.   По темата и аз се притеснявах, когато дойде момента с гаджетата, но нещата се развиха по естествен път. Кажи на майка си, че излизаш с едно момче, това ще привлече интереса и ще те поразпита за него, ти ще й разкажеш и готово. :)