Споделена история от Тинейджърски

Рожден ден
Здравейте! Аз съм на 13 и сега ще ставам на 14. Значи искам да направя страхотно парти за рождения ми ден, на което всички много ще се забавляват. Искам да го напрая някъде на вън (в смисъл не вкъщи), но не знам къде... И ако може да ми дадете съвети къде да го направя от колко до колко часа и всички подробности (музика, храна, танци и т. н. ).
Търсих в интерент но нищо не намерих. Моля ви много да ми помогнете... Благодаря ви предварително! =]

Коментари

2.   Ами ако предпочиташ да е навън помоли родителите си да ти дадат пари за почерпка и излезте някъде с приятелите ти почерпи ги на някое заведение или отидете на някой лунапарк панаир вече си голяма за детски партита с торта и свещички и аз ще стана на 14 през лятото и мисля да празнувам на плаж или басейн но моят рожден ден е през лятото все пак. Аз ти препоръчвам нещо по за твоята възраст например си направи пижамено парти но не кани прекалено много момичета 3-4 са достатъчни защото иначе ще е хаус и вашите няма да ти позволят гледайте страшен филм правете си косите ноктите и си говорете. Моята най-добра приятелка си отпразнува рожденния ден така беше страхотно само 4 момичета беше добър вариант защото беше зимата а навън валеше сняг това беше най-якия рожден ден. Междудругото родителите и отидоха на село за да не ни притесняват така че ако мислят че ще вдигате много шум ги прати някъде и прави партито. За храна може би сандвичи палачинки.

3.   За мястото зависи в кой град живее. За храната най-добре е пица (класика) за танците и музиката бих те посъветвала всичко без чалга, но това е лично според мене все пак зависи приятелите ти какво слушат.

4.   За мястото според мен, ако родителите ти са някаде навън или на село или на почивка добре да е домашно стават яки партита. Ако не в къщи, на някое заведение, музика зависи от приятелите ти храна пица някви такива може да купиш някво пиене леко щото все пак си на 13 бира ама каквото решиш

5.   Аз съм от Търговище и ставам на 14 през юни 2015 но не къде да го празнувам МОЛЯ ВИ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ