Споделена история от Тинейджърски

Защо не ме харесват?!?
Аз съм момче на 19 години. Тази година съм абитуриент. Други мои връстници, на тази възраст вече са "експерти" в секса, а аз не мога и на малкия им пръст да се опра. Да, девствен съм. Да, не съм имал и гадже. Не съм хомосексуален. Правил съм опити да се сближа по-интимно с някое момиче, но винаги съм завършвал като препечена филийка. Никога не съм се държал лошо, злобно или пренебрежително с момичетата, но никога не огрява слънце и на моя балкон. Вече ми е дошло до гуша. Всичките ми приятели си имат партньори. Ако пък нямат поне са имали и бързо си намират нова половинка. Аз съм в такава възраст, че е хубаво да съм с някого или няколко, за да си направя преценка, да натрупам опит, да се запознавам отблизо с тънкостите на секса и любовта и прочие. Налага ми се да лъжа, че съм правил секс и да казвам, че съм имал поне 2-3 връзки с момичета. Писнало ми е да лежа на стари и измислени ларви. Какво да правя със себе си? !? Какво не ми е наред? !? Защо не ме харесват? !?

Коментари

1.   Всички с времето си не се тревожи, идват студентските години там всичко ще си дойде на мястото препоръчвам ти да отидеш там където има засилено присъствие на девойки да речем Икономика или Хуманитарни науки. Нещата в студентските години ще се оправят не се тревожи.
Не се променяй начина на мислене нека ти остане същият всичко ще си дойде на мястото
Поздрави!

2.   Нищо ти няма, просто вероятно си много срамежлив. Харесай си някое момиче и започни да си пишеш с нея във фейсбук, а след това я покани да излезете и на кафе :) Не трябва да искаш да си намериш приятелка заради секса. Бъди търпелив и изчакай тя да го поиска първа :) УСПЕХ, сладур :)

3.   Аз съм на 20 и съм в същото дередже. Дори съм в студентски години и не ми се оправят нещата... Не съм грозен, тренирам и бих казал, че имам самочувствие. Всички казват излизай повече или че за всеки влак си има пътници. Кажете защо не ни харесват, а не неща, които вече знаем... :)

4.   Аз съм момиче и също съм на 19 години, също съм девствена, но съм горда от това. Това е нещо много ценно и не бива да се дава на всекиго. Може би съм твърде старомодна, но според мен и моите приятели (между които има и момчета) сексът е за брака. Не би ли се радвал съпругата ти да е девствена, а не през нея да са минали десетина. Това, че всички са имали връзки, голяма работа... важно е не колко връзки си имал, а колко емоционално пълноценна е била връзката. Според мен по-добре една връзка и за цял живот, отколкото сто и безкрайно лутане и сравняване на първата с втората и третата с петата. Считам, че истински здрава връзка се формира, когато двамата се опознаят достатъчно добре душевно и тогава да се стига до секс. Иначе имаш връзки само за секс и за какво ти е подобна връзка, такова отношение за мен е модерна щуротия и губене на време, от което няма полза.
Аз също като номер 1, смятам, че има време за всичко. И съм убедена, че ще намериш някой, който ще се радва, че си девствен, защото това е подарък за партньорката ти. Аз лично бих се радвала много. Мисля си, че поне част от хората, които ти се хвалят със връзките си, същност малко или повече съжаляват, особено момичетата.

5.   Едва ли ти има нещо. Момичетата на твоята възраст, 90% са смотани овце, който и не заслужават свястно момче като теб, а останалите 10% може би имат някакъв интерес към теб, но ти просто не ги забелязваш, защото си съсредоточен върху негативното - как всичките ти приятели имат, а ти нямаш. Споко, не бързай за никъде - забавлявай се, прави това, което ти е кеф, и когато най-малко го очакваш, ще изскочи любовта и при теб :)

6.   Ти май си загорял само за секса, а? Извинявай, но си доста голям "идиот"!! Искаш да си с момиче само заради секса, нищо повече? А защо не се замислиш, че това момиче в което се влюбиш и не гледаш на нея като сексуална играчка може да ти донесе 100пъти повече щастие отколкото някоя с която го правиш по няколко пъти на ден. И секса е важен да, но.. преди това има нещо наречено ЛЮБОВ!! И ако нея я няма.. нищо друго няма смисъл в една връзка.

Секс та секс.. да ти кажа.. не е КОЙ ЗНАЕ КАКВО. Аз съм на 15 и наскоро се разделих с приятелката ми с която загубих девствеността си. Чувството е много приятно и всичко останало, но.. да си зависим от това е.. глупаво и смешно.

Стегни се малко бе момче. Бягай на фитнес грижи се малко повече за външния си вид и след време ще си намериш някоя сериозна ;))

7.   Номер 6 съвета ти е адекватен, ама това ти не си си намерил половинката подходяща за теб в секса не значи, че не е кой знае какво. Авторе едно ще ти кажа, наскоро приключих дълга връзка докато имах чувстава към него секса беше нещо неописуемо, когато истинаха (няма да давам причини, че е обширна тема) секса за мен стана като досадно задължение. Вярвай няма ли чувства не е същото, не е чак такова удоволствие. Що се отнася до това, че си девствен не се отчайвай такива скрити талнти измежду девствените има, че ти скриват шапката.

8.   И при мен е така, не знам защо се получава. По-голям съм, айде няма да казвам на колко точно, че е срам голям. Едва ли е само от външния вид, какви ли не очилати, дебели и брадясали типове съм виждал с красиви момичета. А при мен още докато им кажа "Здрасти" и се почва едно чумерене, обръщане, отбиване на "атаката"...

9.   Имам същия проблем за това ПИЯ! Да живее Уиски-то и тоя дето са го измислили, да това не е решение но 1 чашка не вреди :)

10.   Ами, ако висиш по цял ден у вас и не излизаш, няма да си намериш приятелка. Излизай навън и се сбирай с пичаги, а не задръстени типове, които си приказват за компютърни игри. Ако толкова си загорял за секс, си намери някоя к*рва, която ще те задоволи. ;) А ако проблема е там, че не си от най-големите хубавци да ти не пука, имай самочувствие и все някоя мацка, ще го забележи. Или, ако си с наднормено тегло, започвай да се занимаваш със спорт.
Това е моя съвет.
Успех! :)

11.   аз съм на 17 и имам подобен проблем винаги съм се държал добре с момичетата но просто ме смятат за добро момче могат да си говорят с мен за доста женски неща и тнт. Честно да си кажа ако харесам момиче се случва така че като й кажа иска да сме само приятели и не иска повече...
Доста съм влюбчив и не търся много момичета защоти все се дъня нещо(поне да бях задник и грубиян да ми бият шута пък то какво)Мисля че не съм случил на подходящата и че не търся много даже сега реших да си дам малко почивка...
Забравих да спомена че не съм грозен даже мога да кажа че ме бива висок слаб долу горе хубав...
Така че и аз се чудя като теб...

12.   От автора: Към отговор #6 и въобще към всички. Искам да доизясня, че и аз като всяко нормално същество искам секс. Но... предпочитам любовта да е с предимство. Защото не искам вече да съм сам. Защото искам да усетя как гравитацията намаля и аз политам. Искам да общувам с някого, на когото мога да доказвам обичта си. На мен не ми е проблем, че другите си имат половинки. Просто искам и аз. Това е. Не държа много за секс, но и не се отказвам от това желание. Просто така съм описал проблема си, че е излязло все едно само от съвокупление се интересувам. Вижте... харесвал съм момичета. Признавал съм чувствата си, ала не става. Ходя на фитнес, старая се за външния си вид. Чета книги и обогатявам речника си, но не съм зубър. Старая се да се информирам за всичко, за да мога да съм адекватно отговарящ на всеки зададен въпрос. Излизам често и се запознавам с много хора. Актьор съм в младежка актьорска трупа, което се знае в цялото ми училище и доста хора от там са идвали да ме гледат в постановки, които съм играл. Известността ми в града е никаква, но в училище е огромна. И все пак, след всичко това отново нямам партньор в любовта. Това е.

13.   Пич аз съм почти на 16 имам същите проблеми като твоите имал съм 2, 3 приятелки, но не съм правил секс(знам че някои ще кажат че имам още време, но времето се минава много бързо). И аз се държа добре с момичетата. Всички момичета ми казват че съм много хубав, но си имат по големи гаджета. Излизам много, но когато се прибера вкъщи започвам да се самосъжелявам и да си мисля че ще съм вечно сам. Много ми е гадно когато някой мой приятел ми се похвали че е правил секс на 14 или 15. Сигурно и аз така ще правя ще ми се налага да лъжа и т. н. Просто не се предавай. Сигурно още не ти е дошло времето.

14.   Авторе, сигурно няма да те успокои, но вероятно повечето от твоите приятели "експерти" лъжат по същата причина като теб. :D А тия, които са правили, са го правили с кварталните курвички, които са ги минали половината град или село. Това според теб секс ли е? Щото за мен си е просто отбиване на номера и няма разлика от мастурбирането. :)